Sansera Engineering

Sansera Engineering Velan kasvu

Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä Sansera Engineering (SANSERA.NS) 17.10.2026 päivämäärällä on 45,23 %. Edellisenä vuonna Velan vuosittainen kasvu oli −54,30 % — muutos −183,30 % (korkeampi).

Velan kasvu

45,23 %

YoY

−183,30%

Viimeksi päivitetty:

Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä Sansera Engineering on 2026 45,23 % . Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä Sansera Engineering oli 2025 −54,30 % . Se laskee −183,30% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Sansera Engineering Velan kasvu historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Velan kasvu
Päivämäärä
Velan kasvu
1.1.2019
26,92 INR
1.1.2020
5,95 INR
1.1.2021
−11,71 INR
1.1.2022
16,57 INR
1.1.2023
7,74 INR
1.1.2024
10,75 INR
1.1.2025
−54,30 INR
1.1.2026
45,23 INR
Sansera Engineering Velan kasvu historia
VUOSIVelan kasvuYoY
45,23 %−183,30%
−54,30 %−605,22%
10,75 %+38,88%
7,74 %−53,29%
16,57 %−241,44%
−11,71 %−296,78%
5,95 %−77,89%
26,92 %−26,76%
36,76 %+51,45%
24,27 %+17,85%
20,60 %−4,55%
21,58 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Sansera Engineering Osakeanalyysi

Mitä Sansera Engineering tekee? Sansera Engineering Ltd., based in Bangalore, India, operates in the Consumer Discretionary sector within the Auto Components industry. The company manufactures precision forged and machined components for automotive and aerospace sectors, supplying critical parts like connecting rods, crankshafts, and aluminum forged components for engines, transmissions, and chassis across two-wheelers, passenger vehicles, and commercial vehicles. It also serves non-automotive segments including aerospace, off-road, and agriculture. With 4,344 employees, Sansera Engineering went public on 24 September 2021. Sansera Engineering on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Sansera Engineering osakkeesta

Yhtiön Sansera Engineering Velan vuosittainen kasvu on 45,23 % vuonna 2026.

Eurpoolissa voit löytää Velan vuosittainen kasvu Sansera Engineering:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Velan kasvu mittaa kokonaisvelan prosentuaalista muutosta. Nouseva velan kasvu pitäisi verrata tuottojen ja tulosten kasvuun kestävyyden arvioimiseksi.

Arvioidakseen Velan vuosittainen kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Velan vuosittainen kasvu:lle.

Velan vuosittainen kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Velan vuosittainen kasvu:n Sansera Engineering historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — Sansera Engineering

Kaikki tunnusluvut — Sansera Engineering