Jindal Stainless

Jindal Stainless Varastot

Varastot yhtiöstä Jindal Stainless (JSL.NS) 2.11.2026 päivämäärällä on 95,08 Mrd. INR. Edellisenä vuonna Varastot oli 97,00 Mrd. INR — muutos −1,99 % (matalampi).

Varastot

95,08 Mrd.INR

YoY

−1,99%

Viimeksi päivitetty:

Varastot yhtiöstä Jindal Stainless on 2026 95,08 Mrd. INR. Varastot yhtiöstä Jindal Stainless oli 2025 97,00 Mrd. INR. Se laskee −1,99% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Jindal Stainless Varastot historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Varastot
Päivämäärä
Varastot
1.1.2019
24,15 Mrd. INR
1.1.2020
27,39 Mrd. INR
1.1.2021
27,89 Mrd. INR
1.1.2022
67,85 Mrd. INR
1.1.2023
83,94 Mrd. INR
1.1.2024
79,32 Mrd. INR
1.1.2025
97,00 Mrd. INR
1.1.2026
95,08 Mrd. INR
Jindal Stainless Varastot historia
VUOSIVarastotYoY
95,08 Mrd.INR−1,99%
97,00 Mrd.INR+22,30%
79,32 Mrd.INR−5,51%
83,94 Mrd.INR+23,71%
67,85 Mrd.INR+143,33%
27,89 Mrd.INR+1,81%
27,39 Mrd.INR+13,43%
24,15 Mrd.INR+1,52%
23,78 Mrd.INR+13,45%
20,97 Mrd.INR+9,61%
19,13 Mrd.INR−2,30%
19,58 Mrd.INR−47,14%
37,04 Mrd.INR—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Jindal Stainless Osakeanalyysi

Mitä Jindal Stainless tekee? Jindal Stainless Ltd. toimii pitävänä yrityksenä, joka tarjoaa ruostumattoman teräksen litteitä tuotteita ja keskittyy ruostumattoman teräksen valmistukseen Intiassa. Yritys tarjoaa valikoiman ruostumattomasta teräksestä valmistettuja tuotteita 200-, 300- ja 400-sarjan sekä duplex-teräsluokissa. Sen tuotteisiin kuuluvat laastit, kuumavalssatut kelat, kylmävalssatut kelat, levyt ja luokat. Yritys tarjoaa palveluitaan sovelluksiin, kuten arkkitehtuuriin, rakennuksiin ja rakentamiseen, automobiili- ja kuljetusalalle, rautateille, kuluttajakestotavaraksi, prosessiteollisuuteen, putkistotyöhön, kolikkopohjiksi, ydinsovelluksiin sekä tarkkuusnauha- ja terästeräksi. Yritys käyttää ruostumatonta terästä Jaipurissa, Odishassa, jonka kapasiteetti on 1,1 miljoonaa tonnia vuodessa noin 800 hehtaarin alueella. Yrityksellä on monipuolinen tuotevalikoima, johon kuuluu noin 120 luokkaa, ja jakeluverkosto, jossa on palvelukeskuksia kotimaisilla ja kansainvälisillä markkinoilla. Yhtiö, sen tytäryhtiön Jindal United Steel Limitedin kautta, operoi Hot Strip Mill -laitosta, sijaitsee Jindal Stainless on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Jindal Stainless osakkeesta

Yhtiön Jindal Stainless Varastot on 95,08 Mrd. INR vuonna 2026.

Varastot yhtiöstä Jindal Stainless muuttui arvosta 97,00 Mrd. INR arvoon 95,08 Mrd. INR, mikä edustaa −1,99 % muutosta. Arvo on matalampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Varastot Jindal Stainless:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Varastot sisältävät raaka-aineet, keskeneräiset tuotteet ja valmiit tuotteet. Tehokas varaston hallinta on ratkaisevan tärkeää kannattavuuden kannalta.

Varastot:n INR on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Varastot:n Jindal Stainless historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Tase — Jindal Stainless

Kaikki tunnusluvut — Jindal Stainless