I-Plug

I-Plug EBIT/Varat

Liiketulos suhteessa varoihin (EBIT/Varat) yhtiöstä I-Plug (4177.T) 5.11.2026 päivämäärällä on 14,27 %. Edellisenä vuonna Liiketulos suhteessa varoihin (EBIT/Varat) oli 15,19 % — muutos −6,04 % (matalampi).

EBIT/Varat

14,27 %

YoY

−6,04%

Viimeksi päivitetty:

Liiketulos suhteessa varoihin (EBIT/Varat) yhtiöstä I-Plug on 2026 14,27 % . Liiketulos suhteessa varoihin (EBIT/Varat) yhtiöstä I-Plug oli 2025 15,19 % . Se laskee −6,04% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

I-Plug EBIT/Varat historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

EBIT/Varat
Päivämäärä
EBIT/Varat
1.1.2019
8,33 JPY
1.1.2020
2,15 JPY
1.1.2021
10,95 JPY
1.1.2022
11,23 JPY
1.1.2023
−11,78 JPY
1.1.2024
4,36 JPY
1.1.2025
15,19 JPY
1.1.2026
14,27 JPY
I-Plug EBIT/Varat historia
VUOSIEBIT/VaratYoY
14,27 %−6,04%
15,19 %+248,49%
4,36 %−136,99%
−11,78 %−204,93%
11,23 %+2,59%
10,95 %+409,62%
2,15 %−74,23%
8,33 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

I-Plug Osakeanalyysi

Mitä I-Plug tekee? i-plug, Inc. tuottaa tuloja HR-alustapalveluidensa kautta tarjoten ensisijaisesti OfferBoxia, joka on suoraa rekrytointipalvelua uusille ylioppilaille tarjoava alusta, joka yhdistää opiskelijat ja yritykset. Yritys tarjoaa myös eF-1G:tä, joka on soveltuvuustesti käytettynä rekrytointivalinnassa ennen työsuhteen alkamista sekä työpaikan soveltuvuuden arvioinnissa yritykseen liityttyä. OfferBox kohdistuu opiskelijoihin ja yrityksiin, jotka hakevat uusia ylioppilaita, kun taas eF-1G toimii rekrytointi- ja työhönottamisen jälkeisenä arviointityökaluna yrityksille. Yrityksen palvelut on suunniteltu tehostamaan palkkaamisprosessia ja parantamaan henkilöstön sopivuutta työnantajille. Yritys toimii ihmresurssiteknologian sektorilla keskittyen rekrytointiin ja soveltuvuustestaukseen. OfferBox helpottaa suoria yhteyksiä opiskelijoiden ja yritysten välillä uusien ylioppilaspaikkojen osalta, kun taas eF-1G tukee sekä ennalta työsuhteen aloittamista edeltävää seulontaa että työsuhteen aikana tapahtuvaa osaamisen arviointia. Näitä palveluja käyttävät yritykset rekrytointivaiheessa ja jatkuvan työntekijöiden kehittämisen tueksi. i-plug, Inc. rahastaa alustansa lataamalla yrityksiltä maksuja OfferBox- ja eF-1G-palveluiden käytöstä. Pääasiakkaita ovat yritykset, jotka hakevat uusia ylioppilaita suoralla rekrytoinnilla, sekä organisaatiot, jotka tarvitsevat soveltuvuustestejä palkkaamiseen ja työntekijöiden arviointiin. Yrityksen tulomalli perustuu näihin erikoistuneisiin HR-työkaluihin tarjottavaan tilauspohjaiseen käyttöoikeuteen, ja se kohdistuu yrityksiin, jotka tarvitsevat tehokkaita lahjakkuuksien hankinta- ja kehitysratkaisuja. I-Plug on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset I-Plug osakkeesta

Yhtiön I-Plug Liiketulos suhteessa varoihin (EBIT/Varat) on 14,27 % vuonna 2026.

Liiketulos suhteessa varoihin (EBIT/Varat) yhtiöstä I-Plug muuttui arvosta 15,19 % arvoon 14,27 %, mikä edustaa −6,04 % muutosta. Arvo on matalampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Liiketulos suhteessa varoihin (EBIT/Varat) I-Plug:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

EBIT/Varat mittaa liiketuloksen kannattavuutta suhteessa kokonaisvaroihin, tarjoten velattoman näkymän omaisuuden tehokkuudesta, joka on vertailukelpoinen eri pääomarakenteiden välillä.

"Hyvä" vaihtelee alan ja yrityksen kehitysvaiheen mukaan. Eulerpoolissa voit verrata Liiketulos suhteessa varoihin (EBIT/Varat):n I-Plug alan vertaisiin ja alan keskiarvoon arvioidaksesi houkuttelevuuden.

Arvioidakseen Liiketulos suhteessa varoihin (EBIT/Varat):n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Liiketulos suhteessa varoihin (EBIT/Varat):lle.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kannattavuus — I-Plug

Kaikki tunnusluvut — I-Plug