Construction JSC N0 1

Construction JSC N0 1 EBIT-kasvu

Vuotta aiempaa EBIT-kasvu yhtiöstä Construction JSC N0 1 (VC1.VN) 5.11.2026 päivämäärällä on −7,89 %. Edellisenä vuonna Vuotta aiempaa EBIT-kasvu oli 20,16 % — muutos −139,16 % (matalampi).

EBIT-kasvu

−7,89 %

YoY

−139,16%

Viimeksi päivitetty:

Vuotta aiempaa EBIT-kasvu yhtiöstä Construction JSC N0 1 on 2025 −7,89 % . Vuotta aiempaa EBIT-kasvu yhtiöstä Construction JSC N0 1 oli 2024 20,16 % . Se laskee −139,16% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Construction JSC N0 1 EBIT-kasvu historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

EBIT-kasvu
Päivämäärä
EBIT-kasvu
1.1.2018
−10,11 VND
1.1.2019
−92,29 VND
1.1.2020
−2 888,86 VND
1.1.2021
135,84 VND
1.1.2022
−17,41 VND
1.1.2023
23,73 VND
1.1.2024
20,16 VND
1.1.2025
−7,89 VND
Construction JSC N0 1 EBIT-kasvu historia
VUOSIEBIT-kasvuYoY
−7,89 %−139,16%
20,16 %−15,04%
23,73 %−236,28%
−17,41 %−112,82%
135,84 %−104,70%
−2 888,86 %+3 030,04%
−92,29 %+812,87%
−10,11 %−121,81%
46,36 %+32,26%
35,05 %+505,56%
5,79 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Construction JSC N0 1 Osakeanalyysi

Mitä Construction JSC N0 1 tekee? Construction JSC N0 1 tuottaa pääasiallisesti tulojaan asuin-, liike- ja teollisuusrakennusten sekä infrastruktuurihankkeiden rakentamisesta. Yritys saa myös tuloa valmisbetonin ja lattia- ja seinälaattojen valmistuksesta ja kaupasta. Lisäksi se tarjoaa vuokrauspalveluja rakennuskoneille ja ajoneuvoille sekä maisema-arkkitehtuuri- ja sisustuspalveluita. Yritys investoi talojen, toimistojen ja kerrostalohuoneistojen kehittämiseen, ja sen kokonaistuloista vuonna 2012 59,9 % tuli rakennustoiminnasta. Vietnam Construction and Import - Export Joint Stock Corporationin (Vinaconex) 55,14-prosenttinen tytäryrityksenä Construction JSC N0 1 hyötyy strategisista kumppansuhteista rakennusalalla. Emoyhtiö Vinaconex todennäköisesti vaikuttaa sen toimintaan ja markkina-asemaan. Yritys kohdistaa palvelunsa asiakkaille, jotka tarvitsevat rakennuspalveluja asuin-, liike- ja infrastruktuurihankkeisiin, sekä niille, jotka hakevat valmisbetonia, keraamisia laattoja ja kalustovuokrausratkaisuja. Liiketoimintamalli perustuu monipuolisiin palveluihin rakennusalalla, mukaan lukien rakennustyöt, materiaalien valmistus ja tukipalvelut kuten kalustovuokraus ja suunnittelu. Tulovirrat jakautuvat rakennushankkeisiin, materiaalimyyntiin ja palvelutarjontaan, joista rakentaminen muodostaa suurimman osan tulosta. Yritys palvelee laajaa asiakaskuntaa Vietnamissa sijaitsevalla rakennusmarkkinalla keskittyen asuin-, liike- ja infrastruktuurikehitystarpeisiin. Construction JSC N0 1 on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Construction JSC N0 1 osakkeesta

Yhtiön Construction JSC N0 1 Vuotta aiempaa EBIT-kasvu on −7,89 % vuonna 2025.

Eurpoolissa voit löytää Vuotta aiempaa EBIT-kasvu Construction JSC N0 1:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

EBIT-kasvu mittaa operatiivisen tuloksen prosentuaalisen muutoksen. Se osoittaa, parantuuko yrityksen ydinliiketoiminnan kannattavuus.

Arvioidakseen Vuotta aiempaa EBIT-kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Vuotta aiempaa EBIT-kasvu:lle.

Vuotta aiempaa EBIT-kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Vuotta aiempaa EBIT-kasvu:n Construction JSC N0 1 historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — Construction JSC N0 1

Kaikki tunnusluvut — Construction JSC N0 1