Clear Secure

Clear Secure P/CF

P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) yhtiöstä Clear Secure (YOU) 4.11.2026 päivämäärällä on 11,81. Edellisenä vuonna P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) oli 14,87 — muutos −20,61 % (matalampi).

P/CF

11,81

YoY

−20,61%

Viimeksi päivitetty:

P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) yhtiöstä Clear Secure on 2025 11,81 . P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) yhtiöstä Clear Secure oli 2024 14,87 . Se laskee −20,61% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Clear Secure P/CF historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

P/CF
Päivämäärä
P/CF
1.1.2019
265,29 USD
1.1.2020
−356,37 USD
1.1.2021
63,08 USD
1.1.2022
26,12 USD
1.1.2023
19,54 USD
1.1.2024
14,87 USD
1.1.2025
11,81 USD
Clear Secure P/CF historia
VUOSIP/CFYoY
11,81−20,61%
14,87−23,89%
19,54−25,21%
26,12−58,58%
63,08−117,70%
−356,37−234,33%
265,29—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Clear Secure Osakeanalyysi

Mitä Clear Secure tekee? Clear Secure Inc tuottaa tuloja teknologia-alustallaan, joka mahdollistaa kitkattoman ja turvallisen henkilöllisyyden vahvistamisen biometrian avulla. Yritys tarjoaa CLEAR Plus -kuluttajalentokenttätilauspalvelun, joka antaa pääsyn nopeutettuihin turvavartiojärjestelmiin koko maassa. Sen lippulaiva Clear-sovellus tarjoaa ilmaisia kuluttajatuotteita kuten Home to Gate - ja Health Pass -toiminnot, kun taas Reserve powered by CLEAR toimittaa virtuaalijonoteknologiaa asiakasvuorojen hallintaan. CLEAR Plus on suunnattu matkustajille, jotka hakevat nopeampaa lentokenttien turvallisuuskokemusta, ja kuluttajat tilaavat palvelun saadakseen pääsyn omille vuoroluikueilleen. CLEAR App palvelee yksittäisiä käyttäjiä ilmaisilla tarjousilla kuten Home to Gate, joka tehostaa matkasuunnittelua, ja Health Pass, joka varmistaa terveydentilan todisteet. Reserve powered by CLEAR myydään yrityksille, jotka tarvitsevat tehokkaita vuoronhallintaratkaisuja hyödyntäen yrityksen virtuaalijonoteknologiaa fyysisten paikkojen asiakasvirran optimoimiseksi. Yrityksen tulovirrat sisältävät CLEAR Plus -tilausmaksut, kun taas CLEAR Appin ilmaiset palvelut lisäävät käyttäjien sitoutumista ja keräävät dataa. Reserve powered by CLEAR tuottaa tuloja lisensoimalla virtuaalijonoteknologiaansa eri alojen yrityksille. Alustan turvallinen henkilöllisyyden infrastruktuuri tukee näitä kaikkiin tarjouksiin vahvistaen henkilöllisyydet opt-in-periaatteella edistyneiden biometristen ja tunnistautumisteknologioiden avulla. Clear Secure on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Clear Secure osakkeesta

Yhtiön Clear Secure P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) on 11,81 vuonna 2025.

P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) yhtiöstä Clear Secure muuttui arvosta 14,87 arvoon 11,81, mikä edustaa −20,61 % muutosta. Arvo on matalampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) Clear Secure:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Hinta-kassavirta-suhde mittaa osakekurssia suhteessa operatiiviseen kassavirtaan per osake. Toisin kuin P/E-suhde, sitä on vaikeampi manipuloida, koska kassavirta on vähemmän altis kirjanpitomuutoksille.

P/CF = Osakekurssi / Operatiivinen kassavirta per osake

Arvioidakseen P/CF (Hinta-kassavirta-suhde):n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja P/CF (Hinta-kassavirta-suhde):lle.

"Hyvä" vaihtelee alan ja yrityksen kehitysvaiheen mukaan. Eulerpoolissa voit verrata P/CF (Hinta-kassavirta-suhde):n Clear Secure alan vertaisiin ja alan keskiarvoon arvioidaksesi houkuttelevuuden.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Arvostus — Clear Secure

Kaikki tunnusluvut — Clear Secure