Besalco

Besalco Nettovelamat

Nettovelan yhtiöstä Besalco (BESALCO.SN) 18.10.2026 päivämäärällä on 494,55 Mrd. CLP. Edellisenä vuonna Nettovelan oli 411,24 Mrd. CLP — muutos 20,26 % (korkeampi).

Nettovelamat

494,55 Mrd.CLP

YoY

20,26%

Viimeksi päivitetty:

Nettovelan yhtiöstä Besalco on 2025 494,55 Mrd. CLP. Nettovelan yhtiöstä Besalco oli 2024 411,24 Mrd. CLP. Se laskee 20,26% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Besalco Nettovelamat historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Nettovelamat
Päivämäärä
Nettovelamat
1.1.2018
310,67 Mrd. CLP
1.1.2019
340,03 Mrd. CLP
1.1.2020
322,65 Mrd. CLP
1.1.2021
350,73 Mrd. CLP
1.1.2022
364,20 Mrd. CLP
1.1.2023
350,34 Mrd. CLP
1.1.2024
411,24 Mrd. CLP
1.1.2025
494,55 Mrd. CLP
Besalco Nettovelamat historia
VUOSINettovelamatYoY
494,55 Mrd.CLP+20,26%
411,24 Mrd.CLP+17,38%
350,34 Mrd.CLP−3,80%
364,20 Mrd.CLP+3,84%
350,73 Mrd.CLP+8,70%
322,65 Mrd.CLP−5,11%
340,03 Mrd.CLP+9,45%
310,67 Mrd.CLP+41,30%
219,87 Mrd.CLP−15,09%
258,95 Mrd.CLP−7,89%
281,12 Mrd.CLP+38,26%
203,33 Mrd.CLP—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Besalco Osakeanalyysi

Mitä Besalco tekee? Besalco SA is a Chilean company operating in the Industrials sector, specifically within the Construction industry. Headquartered in Las Condes, Santiago, the company provides a range of construction and engineering services. Besalco SA employs 19,856 full-time employees. The company's activities are organized into six business areas. These include Constructions, which involves projects such as tunnels, roadworks, industrial pipes, and private infrastructure development. Real Estate focuses on constructing, promoting, and selling residential properties. Machinery offers leasing services for heavy construction equipment and machinery. Concessions manages concession contracts for private and public works, including engineering, construction, and maintenance of roadworks and hydraulic reservoirs. Assembly provides technical support for various industrial projects. The company also operates additional businesses, such as consulting and air cargo services. Besalco SA went public on January 9, 1995, and its stock is traded under the ticker BESALCO.SN with ISIN CLP1663V1009. The company's website is https://www.besalco.cl/. As of December 31, 2012, Besalco SA owned subsidiaries including Besalco Construcciones SA, Besalco-MD Montajes SA, and Kipreos Ingenieros SA. Besalco on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Besalco osakkeesta

Yhtiön Besalco Nettovelan on 494,55 Mrd. CLP vuonna 2025.

Nettovelan yhtiöstä Besalco muuttui arvosta 411,24 Mrd. CLP arvoon 494,55 Mrd. CLP, mikä edustaa 20,26 % muutosta. Arvo on korkeampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Nettovelan Besalco:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Nettovelan on kokonaisvelan miinus käteiset ja käteisen ekvivalentit. Se osoittaa todellisen velataustan käytettävissä olevien likvidien varojen huomioon ottamisen jälkeen.

Nettovelan:n CLP on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Nettovelan:n Besalco historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Tase — Besalco

Kaikki tunnusluvut — Besalco