74Software

74Software Velan kasvu

Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä 74Software (74SW.PA) 6.11.2026 päivämäärällä on −13,30 %. Edellisenä vuonna Velan vuosittainen kasvu oli 198,28 % — muutos −106,71 % (matalampi).

Velan kasvu

−13,30 %

YoY

−106,71%

Viimeksi päivitetty:

Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä 74Software on 2025 −13,30 % . Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä 74Software oli 2024 198,28 % . Se laskee −106,71% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

74Software Velan kasvu historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Velan kasvu
Päivämäärä
Velan kasvu
1.1.2018
−8,01 EUR
1.1.2019
53,34 EUR
1.1.2020
6,25 EUR
1.1.2021
21,81 EUR
1.1.2022
23,03 EUR
1.1.2023
−1,14 EUR
1.1.2024
198,28 EUR
1.1.2025
−13,30 EUR
74Software Velan kasvu historia
VUOSIVelan kasvuYoY
−13,30 %−106,71%
198,28 %−17 513,84%
−1,14 %−104,94%
23,03 %+5,55%
21,81 %+248,93%
6,25 %−88,28%
53,34 %−765,96%
−8,01 %−123,92%
33,49 %−90,08%
337,60 %−515,51%
−81,25 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

74Software Osakeanalyysi

Mitä 74Software tekee? Axway Software SA on ranskalainen yritys, joka erikoistuu digitaalisten liiketoimintaprosessien ratkaisujen kehittämiseen. Se tarjoaa laajan valikoiman tuotteita ja palveluja, kuten integraatio-, API-hallinta-, B2B- ja sisältöyhteistyöratkaisuja. Yritys perustettiin vuonna 2001, ja se on kasvanut strategisten kumppanuuksien ja hankintojen kautta. Sen liiketoimintamalli keskittyy räätälöityjen ratkaisujen tarjoamiseen asiakkaiden tehokkuuden ja joustavuuden parantamiseksi rahoitus-, vähittäiskauppa- ja terveydenhuoltoaloilla. Axway jakautuu kolmeen pääosastoon: integraatio, API-hallinta ja B2B, joista kukin tarjoaa erikoistuneita tuotteita ja palveluja. Tärkeimpiä tuotteita ovat muun muassa Axway Amplify, Axway API Management ja Axway SecureTransport. Kokonaisuudessaan Axway on vakiinnuttanut asemansa johtavana toimijana digitaalisten liiketoimintaprosessiratkaisujen markkinoilla ja on asetettu menestyksen edellytyksiin tulevaisuudessa. 74Software on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset 74Software osakkeesta

Yhtiön 74Software Velan vuosittainen kasvu on −13,30 % vuonna 2025.

Eurpoolissa voit löytää Velan vuosittainen kasvu 74Software:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Velan kasvu mittaa kokonaisvelan prosentuaalista muutosta. Nouseva velan kasvu pitäisi verrata tuottojen ja tulosten kasvuun kestävyyden arvioimiseksi.

Arvioidakseen Velan vuosittainen kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Velan vuosittainen kasvu:lle.

Velan vuosittainen kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Velan vuosittainen kasvu:n 74Software historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — 74Software

Kaikki tunnusluvut — 74Software