ETF · Segment

Lai krediit

ETF-e kokku
1066

Kõik tooted

1066 ETF-d
Nimi
Varaklassi
AUM
Kesk. maht
Pakkuja
Kulude suhe
Investeerimise segment
Indeks
Käivitamise kuupäev
NAV (varaomavalitsuse väärtus)
P/B
P/E
Võlakirjad727 098,7— Evolve0,00Lai krediit26.3.202518,020,000,00
Võlakirjad699 200,56— CI0,98Lai krediit8.5.202017,530,000,00
Võlakirjad686 856,9— AXA0,09Lai krediitICE US Treasury 25+ Year Bond Index - Benchmark TR Net11.10.20249,400,000,00
Võlakirjad619 405,75— Goldman Sachs0,73Lai krediit16.6.202550,500,000,00
etf_assetclass_Global Bond553 790589 CIGlobal0,83Lai krediit12.5.202015,660,000,00
Võlakirjad548 282— Tabula0,55Lai krediitiTraxx European Performance Credit Index - EUR2.7.2019100,300,000,00
Võlakirjad541 572— CI0,98Lai krediit8.5.202018,050,000,00
Võlakirjad520 167— CI0,89Lai krediit8.5.202017,340,000,00
Aktsiad500 0005835 EMX0,35Lai krediitMVIS EM Aggregate Bond11.5.201120,000,000,00
Võlakirjad463 397,5— Evolve0,00Lai krediit26.3.202518,580,000,00
Purpose Floating Rate Income Fund
·
Võlakirjad437 203— Purpose1,08Lai krediit7.8.20188,780,000,00
Aktsiad388 65811 606 DriveWealth0,80Lai krediit26.7.202119,450,000,00
Võlakirjad337 362,06— CI0,90Lai krediit8.5.202016,910,000,00
Võlakirjad333 518,5— iShares0,42Lai krediit4.3.20264,950,000,00
Võlakirjad315 832,8— iShares0,50Lai krediitJP Morgan ESG EMBI Global Diversified5.10.20216291,490,000,00
Võlakirjad307 776— BNP Paribas0,38Lai krediit18.1.202510,950,000,00
Võlakirjad306 887,6— iShares0,71Lai krediit4.3.20264,950,000,00
Võlakirjad255 522,6— Vanguard0,18Lai krediitBloomberg US Treasury (1-3 Y) (Inception 4/30/1996)4.11.20254,990,000,00
Võlakirjad247 651,38— Fidelity0,25Lai krediit27.1.20264,960,000,00
Võlakirjad180 061,11— Goldman Sachs0,25Lai krediitSolactive Global Green Bond Select Index - EUR - Benchmark TR Net13.2.202448,280,000,00
Võlakirjad176 997,84— AXA0,00Lai krediit9.7.202510,196,1728,93
Võlakirjad107 006,66— Invesco0,55Lai krediitiBoxx EUR Contingent Convertible Liquid Developed Markets AT1 (8% Issuer Cap) Index - EUR - Benchmark TR Gross20.1.20264,960,000,00
Võlakirjad—— Lysander0,00Lai krediit12.1.20260,000,000,00
Võlakirjad—— ChinaAMC0,00Lai krediit12.7.20230,000,000,00
Võlakirjad—— Huitianfu 0,00Lai krediitCSI AAA Technology Innovation Corporate Bond Index - CNY - Benchmark TR Gross17.9.20250,000,000,00
Kiwoom Kosdaq 150 ETN
·
Võlakirjad—— Kiwoom0,00Lai krediitKOSDAQ 150 Index - KRW29.8.20220,000,000,00
Võlakirjad—— Nomura0,00Lai krediit22.1.20260,000,000,00
Võlakirjad—— Harel Sal0,00Lai krediitS&P U.S. Treasury Bond 5-7 Year Index - Benchmark TR Gross5.11.20240,000,000,00
Võlakirjad—— BetaShares0,00Lai krediit30.4.20250,000,000,00
Võlakirjad—— Taikang0,00Lai krediitCSI AAA Technology Innovation Corporate Bond Index - CNY - Benchmark TR Net17.9.20250,000,000,00
Aktsiad—3 Structured Invest0,00Lai krediitSolactive AXIOM Liquid Contingent Capital Global Market TR Index - EUR28.2.20190,000,000,00
ETF ORYX B CI
·
Aktsiad—3203 Oryx0,00Lai krediitBloomberg U.S. Convertible Liquid Bond Index21.10.20240,000,000,00
Võlakirjad—— Bosera0,00Lai krediit27.7.20231137,070,000,00
MTF Sal (00) Tel Bond-Shekel 5-15 IL
·
Võlakirjad—— MTF0,00Lai krediitTel Bond-CPI Linked 5-15 - ILS - Israeli Shekel - Benchmark TR Gross21.2.20230,000,000,00
Võlakirjad—— BTG Pactual0,00Lai krediitTeva ITBR Liquidity Index - BRL - Benchmark TR Gross15.12.20250,000,000,00
Võlakirjad—— China Merchants0,00Lai krediitChina Securities Policy Financial Bond 3-5 Year Index - CNY - Benchmark TR Gross15.9.20220,000,000,00
Võlakirjad—— Bosera0,00Lai krediit11.11.20221220,850,000,00
Võlakirjad—— Huatai0,00Lai krediit11.8.20170,000,000,00
Võlakirjad—— Golden Eagle0,00Lai krediit20.3.20170,000,000,00
Võlakirjad—— China Southern0,00Lai krediit5.12.20140,000,000,00
Aktsiad—— Fidelity0,00Lai krediit25.9.20190,000,000,00
Võlakirjad—— Arysteq0,00Lai krediit22.4.20250,000,000,00
Võlakirjad—— Meritz0,00Lai krediitKAP Inverse 30-Year US Treasury Index - KRW - Benchmark TR Gross13.6.20220,000,000,00
Võlakirjad—— Rongtong0,00Lai krediit20.6.20160,000,000,00
Võlakirjad—— Tachlit0,00Lai krediitWide spread ranked index - ILS - Benchmark TR Gross2.3.20250,000,000,00
Võlakirjad—— Aditya Birla Capital0,00Lai krediit4.7.2024109,820,000,00
Võlakirjad—— Macquarie0,00Lai krediit14.2.202550,110,000,00
KyoboAXA POWER KTB ETF Units
·
Võlakirjad—— Kyobo0,00Lai krediitKIS KTB Index - KRW - South Korean Won - Benchmark TR Gross22.5.20130,000,000,00
Võlakirjad—— Bosera0,00Lai krediit27.7.20231137,070,000,00
Võlakirjad—— Coronation0,00Lai krediit8.8.20240,000,000,00
Võlakirjad—— Robeco0,00Lai krediit27.1.20260,000,000,00
Shriram NIfty 1D Rate Liquid ETF
·
Võlakirjad—— Shriram1,00Lai krediitNifty 1D Rate index - INR - Benchmark TR Gross5.7.20241101,310,000,00
MTF SAL (00) Tel Bond Shekel IL
·
Võlakirjad—— MTF0,00Lai krediitGross Tax Investment Index - ILS - Benchmark TR Gross28.10.20180,000,000,00
Võlakirjad—— BTG Pactual0,00Lai krediitTeva ITBR IPCA 95/5 Index - BRL - Benchmark TR Net6.11.20250,000,000,00
Bharat Bond ETF - April 2033
·
Võlakirjad—— Edelweiss0,00Lai krediitNifty BHARAT Bond Index - April 2033 - INR - Benchmark TR Gross12.12.20221261,510,000,00
Võlakirjad—— MTF0,00Lai krediitGross Tax Investment Index - ILS - Benchmark TR Gross14.2.20230,000,000,00
Võlakirjad—— MTF0,00Lai krediitTel Bond-Shekel 1-3 - ILS - Benchmark TR Gross14.2.20230,000,000,00
MTF Sal (00) Tel Bond-Shekel 5-15 IL
·
Võlakirjad—— MTF0,00Lai krediitIsrael Tel Bond-Shekel 5-1515.2.20230,000,000,00
Võlakirjad—— MTF0,00Lai krediitTel Bond-Composite - ILS - Israeli Shekel - Benchmark TR Gross19.2.20230,000,000,00
Võlakirjad—— MTF0,00Lai krediitTel Bond index-linked - ILS - Benchmark TR Gross21.10.20180,000,000,00
Võlakirjad—— Daintree Funds0,46Lai krediit4.9.202451,350,000,00
Võlakirjad—— Hang Seng0,00Lai krediitBloomberg US Treasury 7-10 Year Index - Benchmark TR Net16.9.20240,000,000,00
Võlakirjad—— MTF0,00Lai krediitTel-Bond 20 Index - ILS21.10.20180,000,000,00
Võlakirjad—— I.B.I.0,00Lai krediitTel Gov-Non Linked - ILS - Benchmark TR Gross7.10.20180,000,000,00
Võlakirjad—— I.B.I.0,00Lai krediitTel Bond-CPI Linked A - ILS - Benchmark TR Gross21.10.20180,000,000,00
Võlakirjad—— Global X0,00Lai krediitICE BofA Diversified Core U.S. Preferred Securities Index - Benchmark TR Net29.1.20240,000,000,00
Võlakirjad—— Taishin0,00Lai krediitBloomberg US Banking 15+ Year Index - TWD - Benchmark TR Net4.6.20190,000,000,00
Võlakirjad—— E Fund 0,00Lai krediitChinaBond New Composite Index - CNY - Benchmark TR Gross9.1.20130,000,000,00
Võlakirjad—— iFreeETF 0,00Lai krediit25.6.202519 812,400,000,00
Võlakirjad—— China Merchants0,00Lai krediitCSI 1000 Index - CNY - Benchmark TR Gross18.11.20220,000,000,00
Võlakirjad—— Ninety One0,00Lai krediit12.11.20250,000,000,00
Võlakirjad—— Meritz0,00Lai krediitKAP Treasury Bond 6-Month Total Return Index - KRW - Benchmark TR Gross17.5.20230,000,000,00
Võlakirjad—— Meritz0,00Lai krediitKAP Inverse 5-Year Government Bond Index - KRW - Benchmark TR Net31.10.20220,000,000,00
Võlakirjad—— Mirae Asset1,00Lai krediitNifty 1D Rate index - INR - Benchmark TR Net7.11.20241078,630,000,00
Võlakirjad—— MTF0,00Lai krediitNet Investment Index - ILS - Benchmark TR Net23.6.20210,000,000,00
Võlakirjad—— I.B.I.0,00Lai krediitTel-Bond CPI Linked Index - ILS - Benchmark TR Gross14.8.20190,000,000,00
Võlakirjad—— Bosera0,00Lai krediitChinaBond 0-3 Year CDB Bond Index - CNY - Benchmark TR Net26.8.20220,000,000,00
Võlakirjad—— I.B.I.0,00Lai krediitTel-Bond 40 Index - ILS21.10.20180,000,000,00
Võlakirjad—— GF0,00Lai krediitShenzhen Stock Exchange Benchmark Market-Making Credit Bond Index - CNY - Benchmark TR Gross22.1.20250,000,000,00
Võlakirjad—— Bosera0,00Lai krediitSZSE Market-Making Credit Bond Index - CNY - Chinese Renminbi - Benchmark TR Gross6.2.20250,000,000,00
Võlakirjad—— Bosera0,00Lai krediit11.11.20221220,850,000,00
Võlakirjad—— Da Cheng0,00Lai krediitSSE Benchmark Market-Making Corporate Bond Index - CNY - Benchmark TR Gross16.1.20250,000,000,00
Võlakirjad—— Macquarie0,61Lai krediitBloomberg Global Aggregate30.9.200210,620,000,00
Võlakirjad—— Kiwoom0,00Lai krediitiSelect CD Index - KRW - Benchmark TR Gross19.4.20240,000,000,00
Võlakirjad—— Lyxor0,35Lai krediitiBoxx EUR Inverse Breakeven Euro-Inflation France & Germany index - EUR14.11.20180,000,000,00
Võlakirjad—— Tachlit0,00Lai krediit16.12.20180,000,000,00
Võlakirjad—— Hana0,00Lai krediitKAP Certificate of Deposit Interest Rate Index - KRW - Benchmark TR Net20.3.20240,000,000,00
Võlakirjad—— China life0,00Lai krediit4.7.20160,000,000,00
PIMCO Monthly Income Fund (Canada)
·
Võlakirjad—— PIMCO0,85Lai krediit28.9.201819,760,000,00
MERITZ SECURITIES Co., Ltd.
·
Võlakirjad—— Meritz0,00Lai krediitKAP Leveraged 30-Year Treasury Bond Index - KRW - Benchmark TR Gross9.9.20210,000,000,00
Võlakirjad—— Global X0,00Lai krediit27.1.20260,000,000,00
Võlakirjad—— Manulife0,00Lai krediit21.5.20250,000,000,00
Võlakirjad—— Meritz0,00Lai krediitKAP Inverse 3X Leveraged 5-Year Treasury Bond Index - KRW - Benchmark TR Gross21.12.20220,000,000,00
Võlakirjad—— Meritz0,00Lai krediitKAP Inverse 3-Year Treasury Bond Index - KRW - Benchmark TR Gross31.10.20220,000,000,00
IAM Listed Bond ETF
·
Võlakirjad—— IAM0,00Lai krediitCBA Subordinated FRN 2.05% 2033 10NC5 - AUD - Benchmark TR Gross7.11.20240,000,000,00
Võlakirjad—— China Universal0,00Lai krediit16.1.20150,000,000,00
Võlakirjad—— Meritz0,00Lai krediitKAP Inverse 10-Year Treasury Bond Index - KRW - Benchmark TR Gross8.11.20210,000,000,00
MERITZ SECURITIES Co., Ltd.
·
Võlakirjad—— Meritz0,00Lai krediitKAP Inverse KTB 30Y Index - KRW - Benchmark TR Gross9.9.20210,000,000,00
Võlakirjad—— Tachlit0,00Lai krediit16.12.20180,000,000,00
IAM Listed Bond ETF
·
Võlakirjad—— IAM0,00Lai krediit7.11.20240,000,000,00
1 ... 91011

ETF kataloog

ETF kataloog