TechCom

TechCom P/CF

P/CF (hinna ja rahavoo suhe) ettevõttest TechCom (TCRI) seisuga 3. nov 2026 on −27 124,79. Eelmisel aastal oli P/CF (hinna ja rahavoo suhe) 7471,87 — muutus −463,03% (madalam).

P/CF

−27 124,79

YoY

−463,03%

Viimati uuendatud:

P/CF (hinna ja rahavoo suhe) ettevõttest TechCom on 2025 −27 124,79 . P/CF (hinna ja rahavoo suhe) ettevõttest TechCom oli 2024 7471,87 . See väheneb −463,03% madalam võrreldes eelmise aastaga.

TechCom P/CF ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

P/CF
Kuupäev
P/CF
1. jaan 2018
−556,53 USD
1. jaan 2019
−556,53 USD
1. jaan 2020
−556,53 USD
1. jaan 2021
597,75 USD
1. jaan 2022
−461 121,38 USD
1. jaan 2023
−461 121,38 USD
1. jaan 2024
7471,87 USD
1. jaan 2025
−27 124,79 USD
TechCom P/CF ajalugu
AASTAP/CFYoY
−27 124,79−463,03%
7471,87−101,62%
−461 121,380,00%
−461 121,38−77 242,86%
597,75−207,41%
−556,530,00%
−556,530,00%
−556,530,00%
−556,53—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

TechCom Aktsiate analüüs

Mida TechCom teeb? TechCom Inc, mille börsitunnus on TCRI ja ISIN US87832T1079, on mittetöötav hoiufirma, mille peakontor asub California osariigis Hemet'is. Ettevõte läbis avaliku aktsiapakkumise (IPO) 6. mail 2002 ning ei tegele praegu ühegi operatiivse äritegevusega. Tegemist on kestaga ettevõttega, mis ei genereeri tulu ega paku kindlaid tooteid või teenuseid. TechCom Inc otsib aktiivselt võimalusi omandada töötavaid ettevõtteid, mis võiksid sobida tulevaseks operatiivseks tegevuseks. Kuna tegemist on mittetöötava üksusega, ei tegele see tootmise, teeninduse ega muu kaubandustegevusega. Ettevõtte peamine fookus on sisse elustatud ettevõtete ostmisel, et viia need operatiivsesse staatusesse. Tulu pole veel saadud ja praegune seisund kajastab strateegilist arenguetappi pigem kui aktiivset osalemist turul. Ettevõtte struktuur ja tegevus piirduvad teiste ettevõtete tuvastamise ja võimaliku omandamisega. TechCom Inc on registreeritud Ameerika Ühendriikides, selle peakontor asub California osariigis Hemet'is. Ettevõtte finantsprofiil on passiivne, puuduvad operatiivsed tuluvood ega käimasolevad äiprojektid. Seda klassifitseeritakse hoiufirmana, millel puuduvad praegused operatiivsed vara- või kohustuskogumid peale omandamiskandidaatide otsimise. Ettevõtte tulevik sõltub elujõuliste töötavate ettevõtete edukast tuvastamisest ja integreerimisest. TechCom on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

Sageli esitatud küsimused TechCom aktsia kohta

TechCom P/CF (hinna ja rahavoo suhe) on 2025. aastal −27 124,79.

P/CF (hinna ja rahavoo suhe) ettevõttest TechCom muutus 7471,87 -st −27 124,79 -ks, mis vastab −463,03% muutusele. Väärtus on madalam kui eelmisel aastal.

Eulpoolist leiate P/CF (hinna ja rahavoo suhe) TechCom täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

Hinna ja rahavoo suhe mõõdab aktsiahinnat suhtes operatiivsele rahavoogule aktsia kohta. Erinevalt P/E suhtelt on see keerulisem manipuleerida, kuna rahavoog ei ole bilanseerimi nõuete poolt nii palju mõjutatud.

P/CF = aktsiakurs / operatiivne rahavoog aktsia kohta

P/CF (hinna ja rahavoo suhe) hindamiseks on oluline võrrelda seda sama tööstuse ja sektori ettevõtetega. Eulpoolis leiate P/CF (hinna ja rahavoo suhe) jaoks otsesed tööstusesisesed võrdlused.

Hea väärtus varieerub tööstuse ja ettevõtte arenguetapi järgi. Eulpoolis saate P/CF (hinna ja rahavoo suhe) TechCom võrrelda sektori konkurentidega ja tööstuse keskmisega, et hinnata selle atraktiivsust.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Hindamine — TechCom

Kõik finantsnäitajad — TechCom