Talphera

Talphera EV/FCF

EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) ettevõttest Talphera (TLPH) seisuga 2. nov 2026 on −2,10. Eelmisel aastal oli EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) −2,80 — muutus −24,74% (kõrgem).

EV/FCF

−2,10

YoY

−24,74%

Viimati uuendatud:

EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) ettevõttest Talphera on 2025 −2,10 . EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) ettevõttest Talphera oli 2024 −2,80 . See väheneb −24,74% kõrgem võrreldes eelmise aastaga.

Talphera EV/FCF ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

EV/FCF
Kuupäev
EV/FCF
1. jaan 2018
−1,26 USD
1. jaan 2019
−1,71 USD
1. jaan 2020
−0,51 USD
1. jaan 2021
−0,31 USD
1. jaan 2022
−1,12 USD
1. jaan 2023
−1,61 USD
1. jaan 2024
−2,80 USD
1. jaan 2025
−2,10 USD
Talphera EV/FCF ajalugu
AASTAEV/FCFYoY
−2,10−24,74%
−2,80+73,10%
−1,61+44,62%
−1,12+263,36%
−0,31−39,51%
−0,51−70,29%
−1,71+35,42%
−1,26−49,23%
−2,49+58,33%
−1,57+279,52%
−0,41−230,39%
0,32—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Talphera Aktsiate analüüs

Mida Talphera teeb? Talphera Inc arendab ja turustab ravimeetodeid meditsiiniliselt järelevalve all toimuvates keskkondades, keskendudes nafamostaati sisaldavatele toodetele. Ettevõtte Niyad on mõeldud piirkondlikeks antikoagulantideks hemodialüüsiringluses ägeda neerupuudulikkuse ja kroonilise neeruhaigusega patsientidel. LTX-608 on intravenoosne preparaat viirusnakkuste, ARDS-i (äge respiratoorne distressi sündroom), DIC-i (dissimineeritud intravaskulaarne koagulatsioon) ja äge pankreatiidi potentsiaalseks raviks. Arendusel on ka eel-täidetud süstlad Fedsyra ja PFS-02. Ettevõte müüb neid tooteid haiglatele, dialüüsi- ja meditsiiniasutustele, mis vajavad spetsialiseeritud ravimeetodeid kontrollitavas keskkonnas. Niyad on ette nähtud kasutamiseks pideva neeru asendraviga ja hemodialüüsi protseduuride ajal, suunatud peamiselt tervishoiuteenuse osutajatele haiglates ja dialüüsi-keskustes. LTX-608 on mõeldud viiruste ja põletikuliste seisundite lahendamiseks, potentsiaalseteks ostjateks on haiglaid, mis ravivad hingamisteede ja koagulatsioonihäireid. Eel-täidetud süstlad Fedsyra ja PFS-02 toimivad nende ravimite manustamissüsteemidena, pakkudes meditsiiniasutustele tõhusaid lahendusi. Ettevõtte tulud pärinevad Niyadi, LTX-608, Fedsyra ja PFS-02 müügist tervishoiuteenuse osutajatele. Haiglad ja dialüüsi-keskused on Niyadi peamised ostjad, samal ajal kui LTX-608 sihtrühmaks on haiglased, mis tegelevad viirusepideemiatega ja raske põletikuliste seisunditega. Fedsyra ja PFS-02 müüakse täiendavate tootena, et toetada nafamostaat-ravimite manustamist, kus nõudlust ajendab vajadus spetsialiseeritud meditsiiniliste ravimite järele järelevalve all hooldatavates keskkondades. Talphera on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

Sageli esitatud küsimused Talphera aktsia kohta

Talphera EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) on 2025. aastal −2,10.

EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) ettevõttest Talphera muutus −2,80 -st −2,10 -ks, mis vastab −24,74% muutusele. Väärtus on kõrgem kui eelmisel aastal.

Eulpoolist leiate EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) Talphera täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

EV/FCF suhe mõõdab ettevõtte väärtust võrreldes vaba rahavooguga ja jäädvustab ettevõtte tegeliku rahagenereerimise võime.

EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) hindamiseks on oluline võrrelda seda sama tööstuse ja sektori ettevõtetega. Eulpoolis leiate EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) jaoks otsesed tööstusesisesed võrdlused.

Hea väärtus varieerub tööstuse ja ettevõtte arenguetapi järgi. Eulpoolis saate EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) Talphera võrrelda sektori konkurentidega ja tööstuse keskmisega, et hinnata selle atraktiivsust.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Hindamine — Talphera

Kõik finantsnäitajad — Talphera