Step Two Corporation

Step Two Corporation Tulud

Käive ettevõttest Step Two Corporation (531509.BO) seisuga 5. nov 2026 on 1,71 M INR. Eelmisel aastal oli Käive 2,31 M INR — muutus −26,10% (madalam).

Tulud

1,71 MINR

YoY

−26,10%

Viimati uuendatud:

Aastal 2025 saavutas Step Two Corporation käibe 1,71 M INR, mis on −26,10% võrra erinev võrreldes eelmise aasta käibega 2,31 M INR.

Step Two Corporation käive kahanes 14,0 % aastas viimase 11 aasta jooksul 1,71 M INR-ni.

Step Two Corporation Tulud ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

Tulud
Kuupäev
Tulud
1. jaan 2014
8,99 M INR
1. jaan 2015
7,58 M INR
1. jaan 2016
5,76 M INR
1. jaan 2017
5,21 M INR
1. jaan 2023
4,37 M INR
1. jaan 2024
2,31 M INR
1. jaan 2025
1,71 M INR
Step Two Corporation Tulud ajalugu
AASTATuludYoY
1,71 MINR−26,10%
2,31 MINR−47,03%
4,37 MINR−16,08%
5,21 MINR−9,58%
5,76 MINR−24,10%
7,58 MINR−15,61%
8,99 MINR—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Step Two Corporation Tulud

Step Two Corporation tulu, EBIT, netkasum

  • 3 aastat

  • 5 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

Tulu
EBIT
Netkasum
Üksikasjad
Kuupäev
Tulu
EBIT
Netkasum
1. jaan 2014
8,99 M INR
314 841,00 INR
161 619,00 INR
1. jaan 2015
7,58 M INR
83 236,00 INR
34 080,00 INR
1. jaan 2016
5,76 M INR
320 055,00 INR
175 154,00 INR
1. jaan 2017
5,21 M INR
1,93 M INR
1,57 M INR
1. jaan 2023
4,37 M INR
2,06 M INR
4,96 M INR
1. jaan 2024
2,31 M INR
−2,31 M INR
−2,99 M INR
1. jaan 2025
1,71 M INR
−4,04 M INR
−239 300,00 INR

Step Two Corporation Marginaalid

Step Two Corporation aktsia marginaalid

Step Two Corporation marginaalanalüüs näitab brutomajanduste, EBIT-marginaali ja Step Two Corporation kasumi marginaali. EBIT marginaal (EBIT/müük) näitab müügi protsenti, mis jääb operatiivseks kasumiks. Kasumi marginaal näitab müügi protsenti, mis jääb Step Two Corporation.
  • 3 aastat

  • 5 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

Brutomarginaal
EBIT marginaal
Kasumi marginaal
Üksikasjad
Kuupäev
Brutomarginaal
EBIT marginaal
Kasumi marginaal
1. jaan 2014
17,01 %
3,50 %
1,80 %
1. jaan 2015
48,83 %
1,10 %
0,45 %
1. jaan 2016
37,38 %
5,56 %
3,04 %
1. jaan 2017
86,99 %
37,03 %
30,10 %
1. jaan 2023
86,99 %
47,14 %
113,44 %
1. jaan 2024
86,99 %
−99,84 %
−129,07 %
1. jaan 2025
86,99 %
−236,47 %
−13,99 %

Step Two Corporation Aktsiate analüüs

Mida Step Two Corporation teeb? Step Two Corporation Ltd, mille peakontor asub Lääne-Bengali osariigis Kolkatas, tegutseb finantsteenuste sektoris finantsvaldkonnas. Ettevõte on börsil noteeritud alates 12. detsembrist 1995 ning pakub finantsteenuseid India klientidele. Selle põhitegevus keskendub India turule kohandatud finantsslahenduste pakkumisele. Step Two Corporation on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

Tulud detailides

Step Two Corporation müügitulu mõistmine

Step Two Corporation müüginumbrid pärinevad kogutulust, mis on saadud kindlal perioodil kaupade müügist või teenuste osutamisest. Need numbrid peegeldavad otseselt ettevõtte võimet oma tooteid või teenuseid tuluks muuta ning näitavad nõudlust ja turu kohalolu.

Aasta-kaupa võrdlus

Step Two Corporation igaaastaste müüginumbrite analüüs pakub sissevaateid ettevõtte kasvu ja stabiilsusesse. Müüginumbrite kasv viitab selle nõudluse tõusule, efektiivsele turundusele või uutele turgudele laienemisele. Langus võib aga viidata turu küllastatusele, suurenenud konkurentsile või vähem efektiivsetele strateegiatele.

Mõju investeeringutele

Investorid uurivad tihti Step Two Corporation müügiandmeid, et hinnata ettevõtte finantstervist ja kasvuväljavaateid. Püsiv müügikasv võib olla paljulubav näitaja ettevõtte rentaablusele ja potentsiaalsele kapitali tootlusele, mis mõjutab aktsiahindu ja investorite usaldust.

Müügikõikumiste tõlgendamine

Step Two Corporation müüginumbrite suurenemine viitab turu kasvule, innovatsioonile või efektiivsele turundusele ning viib sageli aktsiahindade tõusuni. Languse korral võib see aga viidata väljakutsetele, mis nõuavad strateegilisi kohandusi, et suurendada turuosa ja rentaablust.

Sageli esitatud küsimused Step Two Corporation aktsia kohta

Step Two Corporation Käive on 2025. aastal 1,71 M INR.

Käive ettevõttest Step Two Corporation muutus 2,31 M INR-st 1,71 M INR-ks, mis vastab −26,10% muutusele. Väärtus on madalam kui eelmisel aastal.

Eulpoolist leiate Käive Step Two Corporation täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

Käive on kõigi ühes perioodis müüdud kaupade koguväärtus. Seega korrutatakse iga toote puhul müüdud toodete arv müügihinnaga. Käibest ei ole veel maha arvatud kulusid (materjali-, tööjõukulud jne), netotulu puhul on maha arvatud ainult müügiga seotud tulu vähendamised (allahindlused jne).

Käive INR on investorite jaoks määrav tegur. Selle näitaja muutused võivad signaliseerida põhialuste paranemist või halvenemist, mõjutades otseselt aktsia hinda. Eulpoolis saate Käive Step Two Corporation ajaloolist arengut ja reaalajas andmeid jälgida.

Tulu aktsia hindamise ajal

Tulu on oluline finantsmõõtmis, mida kasutatakse aktsiate hindamisel. See on ettevõtte majandustegevuse mõõdik ja võib olla ettevõtte edu näitaja. Tulu peetakse üheks kõige olulisemaks teguriks aktsia hindamisel. Lisaks saab tulut kasutada ka teiste finantsnäitajate, nagu kasum aktsia kohta ja hinna-kasumisuhte arvutamisel.

Tulu ajalugu ja kasutamine

Tulu on pikka aega peetud üheks kõige olulisemaks finantsnäitajaks. Seda kasutati 19. sajandil ühena esimestest finantsnäitajatest, et mõõta ettevõtte majandustegevust. Sellest ajast peale on tulu regulaarselt kasutatud ettevõtete hindamisel.

Tulu arvutatakse tavaliselt ettevõtte omakapitali protsendina. Seda saab kasutada ka ettevõtte üldise kasumlikkuse määramisel. Seal on palju erinevaid tulu liike, mida saab kasutada ettevõtte majandustegevuse mõõtmiseks, nagu brutotutu, netototutu ja rahvusvahelistest äridest tulud.

Tulu saab kasutada ka aktsiate hindamisel. Näiteks saab ettevõtte tulu kasutada ettevõtte edukust hindamiseks. Kui ettevõttel on kõrge tulu, tähendab see, et see on kasulik ettevõte, kuna tema toodetele või teenustele on suur nõudlus.

Tulu arvutamine ja rakendamine

Ettevõtte tulu arvutamiseks tuleb ettevõtte tuludest lahutada kuludest. Tuludest võivad tulla erinevad allikad, näiteks müügist, litsentsimistasutest, teenustest jne. Kulud võivad sisaldada tootmise, hankimise, laosalvestamise, müügi ja halduskulusid.

Tulu saab seejärel kasutada erinevate finantssuhete arvutamisel. Näiteks saab tulu kasutada ettevõtte hinna-kasumisuhte (P/E suhe) arvutamiseks. See on ettevõtte kasumlikkuse mõõdik, mis arvutatakse aktsiahinnas ja kasumi suhtena aktsia kohta.

Tulu saab kasutada ka ettevõtte kasumi arvutamiseks aktsia kohta (EPS). See on ettevõtte kasumi mõõdik aktsia kohta. EPS arvutatakse kasumi jagamisel välja antud aktsiate arvuga.

Tulu kasutamine investorite poolt

Investorid kasutavad tulu aktsiate hindamiseks, kuna tulu on ettevõtte edukust näitav indikaator. Näiteks saab investor võrrelda ettevõtte tulu, et näha, kui edukas see on. Investor võib kasutada ka ettevõtte tulu, et arvutada selle hinna-kasumisuhte ja kasumit aktsia kohta.

Näide: Investor vaatleb ettevõtet, millel on tulu 25 miljonit eurot. Ta võrdleb seda tulu konkurendi omaga, kellel on 35 miljoni eurot tulu. Investor näeb siis, et ettevõte, millel on 25 miljoni eurot tulu, on vähem edukas kui ettevõte, millel on 35 miljoni eurot tulu.

Tulu eelised ja puudused.

Tulu on väga kasulik vahend aktsiate hindamiseks, kuna see mõõdab ettevõtte majandustegevust. Tulu saab kasutada ka muude finantssuhete, nagu hinna-kasumisuhte ja kasumi aktsia kohta arvutamisel.

Puudus on siiski, et tulu üksi ei ole ettevõtte edukust näitav nähtav indikaator. On oluline vaadelda tulu võrreldes teiste finantsnäitajatega, nagu kasum aktsia kohta ja hinna-kasumisuhte, et saada täielik pilt ettevõttest.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Kasumi- ja kahjumiaruanne — Step Two Corporation

Kõik finantsnäitajad — Step Two Corporation