Stemtech

Stemtech EV/FCF

EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) ettevõttest Stemtech (STEK) seisuga 4. nov 2026 on −0,14. Eelmisel aastal oli EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) −0,12 — muutus 24,32% (madalam).

EV/FCF

−0,14

YoY

24,32%

Viimati uuendatud:

EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) ettevõttest Stemtech on 2025 −0,14 . EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) ettevõttest Stemtech oli 2024 −0,12 . See väheneb 24,32% madalam võrreldes eelmise aastaga.

Stemtech EV/FCF ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

EV/FCF
Kuupäev
EV/FCF
1. jaan 2018
−3,60 USD
1. jaan 2019
−3,58 USD
1. jaan 2020
−2,96 USD
1. jaan 2021
−0,36 USD
1. jaan 2022
−0,83 USD
1. jaan 2023
−0,03 USD
1. jaan 2024
−0,12 USD
1. jaan 2025
−0,14 USD
Stemtech EV/FCF ajalugu
AASTAEV/FCFYoY
−0,14+24,32%
−0,12+238,66%
−0,03−95,87%
−0,83+129,34%
−0,36−87,81%
−2,96−17,14%
−3,58−0,70%
−3,60−45,03%
−6,56+254,50%
−1,85−54,17%
−4,04+56,83%
−2,57—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Stemtech Aktsiate analüüs

Mida Stemtech teeb? Stemtech Corp arendab toidulisandeid, mis toetavad tüvirakkude aktiivsust, ning turustab neid rahvusvaheliselt tütarettevõtete ja sõltumatute jaemüüjate kaudu. Ettevõtte tootevalikusse kuuluvad RCM System, stemrelease3, Stemflo MigraStem, suukaudse tervise jaoks mõeldud OraStem ning elektromagnetiliste sageduste blokeerimiseks ette nähtud D-Fuze. Naha hooldamiseks pakutakse Cellect One Rapid Renew Stem Cell Peptide Night Cream'i. Tooteid müüakse Põhja-Ameerikas, Lõuna-Ameerikas ja Aasias jaemüüjate ja tütarettevõtete kaudu. Ettevõtte kaubamärgid on suunatud tervislikule eluviisile orienteeritud tarbijatele, kes otsivad tüvirakkude toetust; OraStem keskendub suuhügieenile ja D-Fuze käsitleb elektromagnetiliste sagedustega seotud muresid. Kõigi segmentide müüki teostavad sõltumatud jaemüüjad, kasutades ära ettevõtte rahvusvahelist esindatust. RCM System ja stemrelease3 on üldise tüvirakkude tugevdamise kesktooted. Stemtech Corp-i tuluvood tulenevad tema bränditud toidulisandite ja nahahooldustoodete otsemüügist. Jaemüüjad omandavad tooted tütarettevõtmetelt edasmüügiks, genereerides nendest kanalitest stabiilset tulu. Ettevõtte rahvusvahelised segmendid tagavad mitmekesise turukatte ilma ühe piirkonna peale tugineda. Stemtech on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

Sageli esitatud küsimused Stemtech aktsia kohta

Stemtech EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) on 2025. aastal −0,14.

EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) ettevõttest Stemtech muutus −0,12 -st −0,14 -ks, mis vastab 24,32% muutusele. Väärtus on madalam kui eelmisel aastal.

Eulpoolist leiate EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) Stemtech täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

EV/FCF suhe mõõdab ettevõtte väärtust võrreldes vaba rahavooguga ja jäädvustab ettevõtte tegeliku rahagenereerimise võime.

EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) hindamiseks on oluline võrrelda seda sama tööstuse ja sektori ettevõtetega. Eulpoolis leiate EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) jaoks otsesed tööstusesisesed võrdlused.

Hea väärtus varieerub tööstuse ja ettevõtte arenguetapi järgi. Eulpoolis saate EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) Stemtech võrrelda sektori konkurentidega ja tööstuse keskmisega, et hinnata selle atraktiivsust.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Hindamine — Stemtech

Kõik finantsnäitajad — Stemtech