Semtech

Semtech P/CF

P/CF (hinna ja rahavoo suhe) ettevõttest Semtech (SMTC) seisuga 4. nov 2026 on 42,77. Eelmisel aastal oli P/CF (hinna ja rahavoo suhe) 125,04 — muutus −65,79% (madalam).

P/CF

42,77

YoY

−65,79%

Viimati uuendatud:

P/CF (hinna ja rahavoo suhe) ettevõttest Semtech on 2026 42,77 . P/CF (hinna ja rahavoo suhe) ettevõttest Semtech oli 2025 125,04 . See väheneb −65,79% madalam võrreldes eelmise aastaga.

Semtech P/CF ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

P/CF
Kuupäev
P/CF
1. jaan 2019
39,50 USD
1. jaan 2020
61,13 USD
1. jaan 2021
60,96 USD
1. jaan 2022
35,70 USD
1. jaan 2023
57,22 USD
1. jaan 2024
−77,20 USD
1. jaan 2025
125,04 USD
1. jaan 2026
42,77 USD
Semtech P/CF ajalugu
AASTAP/CFYoY
42,77−65,79%
125,04−261,97%
−77,20−234,91%
57,22+60,30%
35,70−41,45%
60,96−0,26%
61,13+54,75%
39,50−42,30%
68,45+11,04%
61,65−13,21%
71,03+4,00%
68,30+11,14%
61,45—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Semtech Aktsiate analüüs

Mida Semtech teeb? Semtech Corp on Ameerika ettevõte, mis asutati 1960. aastal ja mille peakontor asub California osariigis Camarillos. See on juhtiv analoog- ja hübriidsignaalsete pooljuhtide tootja, mida kasutatakse erinevates tööstusharudes. Ajalugu: Semtech asutati TRW Inc-i kolme endise töötaja poolt ettevõtte tütarettevõtjana. 1960. aastatel keskendus ettevõte lennundustööstuse rakenduste jaoks mõeldud vooluringide arendamisele. 1980. aastatel laiendas Semtech oma tegevust teistele tööstusharudele, nagu telekommunikatsioon, meditsiinitehnoloogia ja autotööstus. Ärimudel: Semtech on välja töötanud ärimudeli, mis põhineb innovaatilistel toodetel ja partnerlussuhetel erinevate ettevõtetega. Ettevõte spetsialiseerub kolmele turusegmendile: kiire andmeedastuse tehnoloogia, energia ja pooljuhitootmine. Nende kolme segmendi seas on suurim kiire andmeedastuse tehnoloogia. Osakonnad: Kiire andmeedastuse tehnoloogia: Semtech on juhtiv pooljuhtide ja integreeritud lülitite pakkuja kiirsidevõrkude jaoks. Ettevõte pakub lahendusi juhtmetega ja juhtmevabade võrgusüsteemide jaoks, mis võimaldavad reaalajas andmete ja video edastamist. Energia: Semtech toodab pooljuhte, mida kasutatakse energiarakendustes, eriti elektrijuhtimissüsteemide efektiivsuse parandamiseks. See hõlmab pooljuhte akulaadimiseks, pingeregulaatoriteks, toiteallikateks ja päikesepaneelide rakendusteks. Pooljuhitootmine: Semtech toodab pooljuhte ja muid elektroonilisi komponente mitmesuguste tööstusharude jaoks, sealhulgas telekommunikatsioon, meditsiinitehnoloogia ja autotööstus. Need komponendid hõlmavad võimendeid, keskkonna- ja liikumisandureid, andmesignaali konvertereid ja palju muud. Tooted: Semtech pakub laia valikut analoog- ja hübriidsignaalset pooljuhte ja süsteeme. Nende toodete hulka kuuluvad: LoRa tehnoloogia: Semtech on välja töötanud patenditud LoRa tehnoloogia, mis võimaldab pika vahemaa juhtmevaba võrgustikku. See tehnoloogia sobib ideaalselt selliste rakenduste jaoks nagu nutilinnad, tööstusautomaatika, logistika, haldussüsteemid ja põllumajandustehnoloogiad. Saadavad seadmed ja regulaatorid: Semtech toodab erinevaid saatjaid, mida kasutatakse andmete edastamiseks ühest kohast teise. Neid saatjaid kasutavad ettevõtted erinevates tööstusharudes kõrge kiirusega side loomiseks. Lisaks toodab Semtech ka regulaatoreid, mis tagavad elektrienergia tõhusa jaotuse elektrisüsteemides maksimaalse energiakasutuse saavutamiseks. Andurid ja lülitid: Semtech toodab erinevaid andureid ja lüliteid, mis registreerivad keskkonna- ja liikumisandmeid. Need komponendid annavad ettevõtetele ja tarbijatele teavet, mis aitab optimeerida nende tegevust ja teha kriitilisi otsuseid reaalajas andmete põhjal nende rajatistest. Järeldus: Semtech on juhtiv ettevõte pooljuht- ja sidetehnoloogia valdkonnas. Fokusseerumine partnerlussuhetele, innovatsioonile ja mitmekesistele rakendusvaldkondadele on viinud selliste lahenduste loomiseni, mis aitavad kaasa paremale ja efektiivsemale maailmale. Semtech'i panus LoRa tehnoloogiasse ning energia- ja pooljuhitootmisse teeb ettevõttest võtmetähtsusega mängija ettevõtetele, kes otsivad laia valikut rakendusi ja lahendusi. Semtech on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

Sageli esitatud küsimused Semtech aktsia kohta

Semtech P/CF (hinna ja rahavoo suhe) on 2026. aastal 42,77.

P/CF (hinna ja rahavoo suhe) ettevõttest Semtech muutus 125,04 -st 42,77 -ks, mis vastab −65,79% muutusele. Väärtus on madalam kui eelmisel aastal.

Eulpoolist leiate P/CF (hinna ja rahavoo suhe) Semtech täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

Hinna ja rahavoo suhe mõõdab aktsiahinnat suhtes operatiivsele rahavoogule aktsia kohta. Erinevalt P/E suhtelt on see keerulisem manipuleerida, kuna rahavoog ei ole bilanseerimi nõuete poolt nii palju mõjutatud.

P/CF = aktsiakurs / operatiivne rahavoog aktsia kohta

P/CF (hinna ja rahavoo suhe) hindamiseks on oluline võrrelda seda sama tööstuse ja sektori ettevõtetega. Eulpoolis leiate P/CF (hinna ja rahavoo suhe) jaoks otsesed tööstusesisesed võrdlused.

Hea väärtus varieerub tööstuse ja ettevõtte arenguetapi järgi. Eulpoolis saate P/CF (hinna ja rahavoo suhe) Semtech võrrelda sektori konkurentidega ja tööstuse keskmisega, et hinnata selle atraktiivsust.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Hindamine — Semtech

Kõik finantsnäitajad — Semtech