Radcom

Radcom P/CF

P/CF (hinna ja rahavoo suhe) ettevõttest Radcom (RDCM) seisuga 4. nov 2026 on 13,23. Eelmisel aastal oli P/CF (hinna ja rahavoo suhe) 16,98 — muutus −22,04% (madalam).

P/CF

13,23

YoY

−22,04%

Viimati uuendatud:

P/CF (hinna ja rahavoo suhe) ettevõttest Radcom on 2025 13,23 . P/CF (hinna ja rahavoo suhe) ettevõttest Radcom oli 2024 16,98 . See väheneb −22,04% madalam võrreldes eelmise aastaga.

Radcom P/CF ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

P/CF
Kuupäev
P/CF
1. jaan 2018
−99,19 USD
1. jaan 2019
28,26 USD
1. jaan 2020
−3866,27 USD
1. jaan 2021
96,56 USD
1. jaan 2022
32,12 USD
1. jaan 2023
41,08 USD
1. jaan 2024
16,98 USD
1. jaan 2025
13,23 USD
Radcom P/CF ajalugu
AASTAP/CFYoY
13,23−22,04%
16,98−58,68%
41,08+27,90%
32,12−66,74%
96,56−102,50%
−3866,27−13 780,00%
28,26−128,49%
−99,19+444,02%
−18,23−189,14%
20,45−80,07%
102,61+79,72%
57,09—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Radcom Aktsiate analüüs

Mida Radcom teeb? Radcom Ltd on juhtiv võrgu jälgimise ja testimise lahenduste pakkuja telekommunikatsioonitööstuses. Ettevõte asutati Iisraelis 1985. aastal ja on sellest ajast alates läbinud keerulise ajaloo. Algselt hakkas Radcom Ltd tootma elektroonilisi seadmeid tööstusliku automatiseerimise jaoks, enne kui spetsialiseerus hiljem 1990ndatel telekommunikatsioonitööstusele. Järgnevatel aastatel laiendas ettevõte oma äritegevust, arendades erinevaid võrgu jälgimise ja testimise lahendusi fikseeritud side-, mobiil- ja IP-võrkude jaoks. Radcomi ärimudel põhineb täiustatud võrgujälgimisvõimaluste pakkumisel, mis võimaldavad klientidel kontrollida ja parandada oma võrkude jõudlust ja terviklikkust. Ettevõte on keskendunud oma pakkumiste pidevale arendamisele, et rahuldada telekommunikatsioonitööstuse kasvavaid nõudmisi. Radcom Ltd on jagatud mitmeks osakonnaks, et pakkuda klientidele laia valikut lahendusi. Mõned neist osakondadest on: - Teenuse kindlus (Service Assurance): Ettevõte pakub erinevaid lahendusi võrkude kvaliteedi ja jõudluse mõõtmiseks. See hõlmab teenuse kvaliteedi ja kliendikogemuste jälgimist. - Võrgu nähtavus (Network Visibility): See osakond pakub lahendusi, mis võimaldavad klientidel näha täpselt, mis nende võrgus toimib. See hõlmab funktsioone nagu liikluse analüüs ja voogude visualiseerimine. - Virtuaalsed lahendused: See ärisuund sisaldab lahendusi, mis on spetsiaalselt loodud virtuaalsete võrgukeskkondade jaoks. Ettevõte pakub näiteks virtuaalseid võrgutapilahendusi, mis võimaldavad klientidel jälgida virtuaalseid võrguühendusi. - Professionaalsed teenused: See on ettevõtte konsultatsiooni- ja toeala. Radcom saab pakkuda klientidele kohandatud lahendusi, mis on vastavuses nende konkreetsete nõudmistega. Üks Radcom Ltd'i võtmetoodetest on Omni-Q, teenusepakkujatele ja telekommunikatsioonivõrkude operaatoritele mõeldud jõudluse ja kvaliteedi haldamise tööriist. Omni-Q abil saavad kliendid jälgida oma võrgu jõudlust ja terviklikkust ning proaktiivselt tuvastada ning parandada vigu. Teine oluline ettevõtte toode on MaveriQ, võrgu jõudluse haldamise tööriist, mis võimaldab klientidel jälgida ja mõõta võrgutegevust reaalajas. Analüüsides liiklust, protokolle ja muid võrgustatistikaid, saavad kliendid parandada võrguprotsesse, tõsta teenuse kvaliteeti ja tuvastada vigaallikaid. Radcom Ltd pakub ka teisi tooteid, sealhulgas Probe Analyzerit, mis on nii IP- kui ka mobiilvõrkude tester ja analüsaator. Kõik tooted on suunatud sujuva võrgutegevuse tagamiseks ja kiireks veaotsinguks. Kokkuvõttes on Radcom Ltd muutunud oluliseks mängijaks võrgu jälgimise ja testimise valdkonnas. Ettevõte on aidanud oma klientidel parandada oma võrkude jõudlust ja terviklikkust ning kohaneda telekommunikatsioonitööstuse kasvavate nõudmistega. Radcom on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

Sageli esitatud küsimused Radcom aktsia kohta

Radcom P/CF (hinna ja rahavoo suhe) on 2025. aastal 13,23.

P/CF (hinna ja rahavoo suhe) ettevõttest Radcom muutus 16,98 -st 13,23 -ks, mis vastab −22,04% muutusele. Väärtus on madalam kui eelmisel aastal.

Eulpoolist leiate P/CF (hinna ja rahavoo suhe) Radcom täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

Hinna ja rahavoo suhe mõõdab aktsiahinnat suhtes operatiivsele rahavoogule aktsia kohta. Erinevalt P/E suhtelt on see keerulisem manipuleerida, kuna rahavoog ei ole bilanseerimi nõuete poolt nii palju mõjutatud.

P/CF = aktsiakurs / operatiivne rahavoog aktsia kohta

P/CF (hinna ja rahavoo suhe) hindamiseks on oluline võrrelda seda sama tööstuse ja sektori ettevõtetega. Eulpoolis leiate P/CF (hinna ja rahavoo suhe) jaoks otsesed tööstusesisesed võrdlused.

Hea väärtus varieerub tööstuse ja ettevõtte arenguetapi järgi. Eulpoolis saate P/CF (hinna ja rahavoo suhe) Radcom võrrelda sektori konkurentidega ja tööstuse keskmisega, et hinnata selle atraktiivsust.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Hindamine — Radcom

Kõik finantsnäitajad — Radcom