Non-Invasive Monitoring Systems

Non-Invasive Monitoring Systems ROA

Varade tootlus (ROA) ettevõttest Non-Invasive Monitoring Systems (NIMU) seisuga 18. okt 2026 on −135,37 %. Eelmisel aastal oli Varade tootlus (ROA) −3171,43 % — muutus −95,73% (kõrgem).

ROA

−135,37 %

YoY

−95,73%

Viimati uuendatud:

Aastal 2026 oli ettevõtte Non-Invasive Monitoring Systems koguvarade tootlus (ROA) −135,37 % , mis on −95,73% võrra kõrgem võrreldes eelmise aasta −3171,43 % ROA-ga.

Non-Invasive Monitoring Systems ROA ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

ROA
Kuupäev
ROA
1. jaan 2019
−473,13 USD
1. jaan 2020
−79,13 USD
1. jaan 2021
−267,80 USD
1. jaan 2022
−823,81 USD
1. jaan 2023
−865,22 USD
1. jaan 2024
−332,35 USD
1. jaan 2025
−3171,43 USD
1. jaan 2026
−135,37 USD
Non-Invasive Monitoring Systems ROA ajalugu
AASTAROAYoY
−135,37 %−95,73%
−3171,43 %+854,24%
−332,35 %−61,59%
−865,22 %+5,03%
−823,81 %+207,63%
−267,80 %+238,44%
−79,13 %−83,28%
−473,13 %+16,95%
−404,55 %−82,59%
−2323,81 %+658,92%
−306,20 %+286,78%
−79,17 %−6,00%
−84,22 %—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Non-Invasive Monitoring Systems Aktsiate analüüs

Mida Non-Invasive Monitoring Systems teeb? Non-Invasive Monitoring Systems Inc (NIMS) on viimastel aastatel muutunud oluliseks mängijaks meditsiinilise diagnostika ja jälgimise valdkonnas. Ettevõte asutati 2002. aastal ja selle peakontor asub Miamis, Floridas. Ettevõtte keskmes on uuenduslike invasiivsete meetoditeta tehnoloogiate arendamine ja turustamine, mis võimaldavad parandada patsiendihooldust. NIMS-i ärimudel põhineb toodete arendamisel ja turustamisel, mis võimaldavad erinevate haigusseisundite kiiret ja täpset diagnoosimist. Neid tehnoloogiaid saab kasutada mitmes kliinilises valdkonnas, nagu intensiivravi, onkoloogia, kardioloogia ja neuroloogia. Ettevõtte eesmärk on parandada patsiendihooldust, muutes diagnostika ja jälgimise kiiremaks, täpsemaks ja tõhusamaks. NIMS-il on mitu osakonda, mis keskenduvad erinevatele meditsiinilistele rakendustele. Üks neist on seedetrakti osakond, mis on spetsialiseerunud seedetrakti häirete diagnoosimisele ja jälgimisele. NIMS pakub uuenduslikke tehnoloogiaid, nagu magnetresonantselastograafia (MRE-MRI), mis võimaldab kudede kõvadust mõõta ilma invasiivsete protseduurideta. Seda tehnoloogiat kasutatakse eriti varajases vähkkasvajate avastamises, kuna see võimaldab tuvastada koe muutusi varajases staadiumis. Teine oluline NIMS-i osakond on südame-veresoonkonna jälgimine, mille eesmärk on südamehaiguste varajane avastamine ja jälgimine. Ettevõte pakub selleks erinevaid invasiivsete meetoditeta tehnoloogiaid, näiteks kandseseadmeid vererõhu ja südamelöögi mõõtmiseks või ultraheli verevoolu ja veresoonte jäikuse mõõtmiseks. Need tehnoloogiad on mõeldud südamehaigustega patsientide jälgimise parandamiseks ja tüsistuste varajaseks tuvastamiseks. NIMS pakub ka uuenduslikke diagnostikavahendeid vähkkasvajate varajaseks avastamiseks, sealhulgas vähi skriiningindeksi (CSI). CSI on biomarkeripõhine test, mis arvutab teatud tüüpi vähki haigestumise tõenäosuse. Arvutamisel võetakse arvesse erinevaid tegureid, nagu perekonna anamnees, suitsetamine või vanus. CSI eesmärk on aidata kaasa vähkkasvajate varajasele avastamisele ja seega parandada prognoosi. Lisaks nendele toodetete tegeleb NIMS ka kliiniliste uuringutega. Ettevõte pakub spetsialiseeritud teenuseid, nagu kliiniliste katsete läbiviimine või eksperthinnangute andmine. Need teenused on mõeldud uute invasiivsete meetoditeta diagnostika- ja jälgimistehnoloogiate arendamise edendamiseks ning seega üldise patsiendihoolduse parandamiseks. Kokkuvõttes on NIMS muutunud juhtivaks ettevõtteks invasiivsete meetoditeta meditsiinilise diagnostika ja jälgimise valdkonnas. Ettevõte püüab pidevalt edendada uute uuenduslike tehnoloogiate arengut, et parandada patsiendihooldust ja minimeerida invasiivsete protseduuride kasutamist. Mitmete osakondade ja toodetega suudab NIMS katta erinevaid meditsiinilisi rakendusi ja seega pöörduda laia klienturbaga. Non-Invasive Monitoring Systems on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

ROA detailides

Kapitali tootluse (ROA) mõistmine ettevõttes Non-Invasive Monitoring Systems

Ettevõtte Non-Invasive Monitoring Systems kapitali tootlus (ROA) on võtmenäitaja, mis mõõdab ettevõtte rentaablust seoses koguvaradega. See arvutatakse netotulu jagamisel koguvaradega. Kõrgem ROA viitab varade efektiivsele kasutamisele kasumi teenimisel ja peegeldab juhtimise efektiivsust ning finantstervist.

Aasta-asta võrdlus

Ettevõtte Non-Invasive Monitoring Systems ROA võrdlus aastate lõikes pakub ülevaadet operatiivsest efektiivsusest ja ettevõtte varade kasutamise trendidest. Tõusev ROA näitab varade paremat efektiivsust ja rentaablust, samas kui langus võib viidata operatiivsetele või finantsilistele väljakutsetele.

Mõju investeeringutele

Investorid peavad ettevõtte Non-Invasive Monitoring Systems ROAd oluliseks mõõdikuks ettevõtte rentaabluse ja efektiivsuse hindamisel. Kõrgem ROA tähendab, et ettevõte kasutab oma varasid efektiivselt kasumi teenimiseks, mis muudab selle potentsiaalselt atraktiivseks investeeringuks.

ROA kõikumiste tõlgendamine

Ettevõtte Non-Invasive Monitoring Systems ROA kõikumised võivad tuleneda netotulu muutustest, varade soetamisest või operatiivsest efektiivsusest. Nende kõikumiste analüüsimine aitab hinnata ettevõtte finantssooritust, juhtimise efektiivsust ja strateegilist finantspositsioneerimist.

Sageli esitatud küsimused Non-Invasive Monitoring Systems aktsia kohta

Non-Invasive Monitoring Systems Varade tootlus (ROA) on 2026. aastal −135,37 %.

Varade tootlus (ROA) ettevõttest Non-Invasive Monitoring Systems muutus −3171,43 % -st −135,37 % -ks, mis vastab −95,73% muutusele. Väärtus on kõrgem kui eelmisel aastal.

Eulpoolist leiate Varade tootlus (ROA) Non-Invasive Monitoring Systems täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

Varade tootlus, mida nimetatakse ka ROA-ks, on finantssuhtarv, mida kasutatakse ettevõtte rentaabluse mõõtmiseks. Seda kasutatakse selle määramiseks, kui tõhusalt ettevõte oma varasid kasutab kasumi teenimiseks. Samuti nimetatakse seda netotulu suhteks koguvarasse. ROA on oluline näitaja ettevõtte üldise finantsjõudluse kohta, kuna see mõõdab ettevõtte võimet teenida rohkem kasumit kasutatud varadelt.

Hea väärtus varieerub tööstuse ja ettevõtte arenguetapi järgi. Eulpoolis saate Varade tootlus (ROA) Non-Invasive Monitoring Systems võrrelda sektori konkurentidega ja tööstuse keskmisega, et hinnata selle atraktiivsust.

Varade tootlus (ROA) hindamiseks on oluline võrrelda seda sama tööstuse ja sektori ettevõtetega. Eulpoolis leiate Varade tootlus (ROA) jaoks otsesed tööstusesisesed võrdlused.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Kasumlikkus — Non-Invasive Monitoring Systems

Kõik finantsnäitajad — Non-Invasive Monitoring Systems