N2Tech Co

N2Tech Co EV/FCF

EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) ettevõttest N2Tech Co (227950.KQ) seisuga 4. nov 2026 on 18,13. Eelmisel aastal oli EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) −6,63 — muutus −373,46% (kõrgem).

EV/FCF

18,13

YoY

−373,46%

Viimati uuendatud:

EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) ettevõttest N2Tech Co on 2025 18,13 . EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) ettevõttest N2Tech Co oli 2024 −6,63 . See väheneb −373,46% kõrgem võrreldes eelmise aastaga.

N2Tech Co EV/FCF ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

EV/FCF
Kuupäev
EV/FCF
1. jaan 2018
−13,25 KRW
1. jaan 2019
−12,93 KRW
1. jaan 2020
−3,10 KRW
1. jaan 2021
2,15 KRW
1. jaan 2022
−17,83 KRW
1. jaan 2023
45,03 KRW
1. jaan 2024
−6,63 KRW
1. jaan 2025
18,13 KRW
N2Tech Co EV/FCF ajalugu
AASTAEV/FCFYoY
18,13−373,46%
−6,63−114,72%
45,03−352,58%
−17,83−930,46%
2,15−169,22%
−3,10−76,02%
−12,93−2,43%
−13,25−148,55%
27,30−97,77%
1224,15−235,57%
−902,95−57,74%
−2136,88—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

N2Tech Co Aktsiate analüüs

Mida N2Tech Co teeb? N2TECH Co., Ltd. teenib tulu nelja äriüksuse kaudu. Pooljuhtseadmete komponentide segment müüb vaakumklappe, pooljuhtseadmete komponente ja süsteemiseadmeid ning pakub järelteenindust. Valgusdioodide (LED) cheerleader- ja kaubandusreklaamiesemete (MD) segment toodab LED cheerleader-e ja MD-tooteid. Meelelahutuse segment loob ja müüb edastatavaid saateid ning haldab meelelahutusärid. Maskide tootmise segment valmistab ja müüb maske. Kliendiks on pooljuhtseadmete tootjad, LED-toodete jaotajad, meelelahutusettevõtted ja maskide jaemüüjad. Ettevõtte pooljuhtseadmete komponentide segment suunab oma tegevuse pooljuhtseadmete tootjatele, kes otsivad tootmisliinide jaoks komponente. LED cheerleader-e ja MD-tooteid müüakse sündmuskorraldajatele ja jaemüügiketidele. Edastatavaid saateid ostavad meediaettevõtted oma sisuloominguks. Maske levitatakse apteekidesse ja jaepoodidesse läbi olemasolevate jaotuskanalite. N2TECHi tooteportfell hõlmab tööstuslikku riistvara, tarbija elektroonika lisaseadmeid, meelelahutussisu ja isikukaitsevahendeid. Pooljuhtseadmete komponentide segment on ettevõtte põhitegevus, mis annab suurima tuluosa. LED cheerleader-id ja MD-tooted teenindavad sündmuste ja jaemüügi eriturge. Meelehutussisu ja maskide müük moodustavad täiendavad tuluvood erinevates turusegmentides. N2Tech Co on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

Sageli esitatud küsimused N2Tech Co aktsia kohta

N2Tech Co EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) on 2025. aastal 18,13.

EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) ettevõttest N2Tech Co muutus −6,63 -st 18,13 -ks, mis vastab −373,46% muutusele. Väärtus on kõrgem kui eelmisel aastal.

Eulpoolist leiate EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) N2Tech Co täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

EV/FCF suhe mõõdab ettevõtte väärtust võrreldes vaba rahavooguga ja jäädvustab ettevõtte tegeliku rahagenereerimise võime.

EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) hindamiseks on oluline võrrelda seda sama tööstuse ja sektori ettevõtetega. Eulpoolis leiate EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) jaoks otsesed tööstusesisesed võrdlused.

Hea väärtus varieerub tööstuse ja ettevõtte arenguetapi järgi. Eulpoolis saate EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) N2Tech Co võrrelda sektori konkurentidega ja tööstuse keskmisega, et hinnata selle atraktiivsust.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Hindamine — N2Tech Co

Kõik finantsnäitajad — N2Tech Co