Knightscope

Knightscope Varade kasv

Aastases võrdluses kogu varade kasv ettevõttest Knightscope (KSCP) seisuga 5. nov 2026 on 46,38 %. Eelmisel aastal oli Aastases võrdluses kogu varade kasv 22,68 % — muutus 104,49% (kõrgem).

Varade kasv

46,38 %

YoY

104,49%

Viimati uuendatud:

Aastases võrdluses kogu varade kasv ettevõttest Knightscope on 2025 46,38 % . Aastases võrdluses kogu varade kasv ettevõttest Knightscope oli 2024 22,68 % . See väheneb 104,49% kõrgem võrreldes eelmise aastaga.

Knightscope Varade kasv ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

Varade kasv
Kuupäev
Varade kasv
1. jaan 2018
−55,97 USD
1. jaan 2019
10,71 USD
1. jaan 2020
67,31 USD
1. jaan 2021
35,82 USD
1. jaan 2022
25,61 USD
1. jaan 2023
4,04 USD
1. jaan 2024
22,68 USD
1. jaan 2025
46,38 USD
Knightscope Varade kasv ajalugu
AASTAVarade kasvYoY
46,38 %+104,49%
22,68 %+461,51%
4,04 %−84,23%
25,61 %−28,50%
35,82 %−46,79%
67,31 %+528,28%
10,71 %−119,14%
−55,97 %—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Knightscope Aktsiate analüüs

Mida Knightscope teeb? Knightscope, Inc. teenib tulu oma ASR- ja staatiliste turvalahenduste aastamaksude kaudu masin-teenusena (MAAS) mudeli raames. Ettevõtte tooted hõlmavad K1 Hemisphere, K1 Tower, K1 Blue Light Tower, K1 Blue Light E-Phone, K1 Call Box, K1 Retrofit Kit, K3, K5, K7, Knightscope Security Operations Center (KSOC) ja Knightscope+. K5 ja K3 robotid patrullivad iseseisvalt geofenceeritud piirkondades, kasutades sensoreid ja lasereid, ning navigeerivad dünaamilistes sise- või välistingimustes. Kliendid omandavad need turvalahendused nende autonoomse patrullimisvõime ja integreeritud hädaabi side süsteemide, nagu sinivalgustornid ja hädaabikõnetornid, tõttu. Ettevõtte sinivalgusega hädaabi siduriided sisaldavad häda sinivalgustorne, sinivalgusega hädaabitelefonide (E-Phone) torne, päikesepatareiga mobiilsidega hädaabitelefonide torne ja hädaabikõnetornide süsteeme (Call Box). Need tooted müüakse koos K-seeria robotite ja turvaoperatsioonikeskusega, et pakkuda terviklikku turvainsfrastruktuuri. MAAS-mudel tagab korduvad tulud klientidelt, kes tellivad neid integreeritud turvateenuseid. Knightscope sihtsegmente hõlmavad organisatsioonid, mis vajavad autonoomset turvapatrullimist ja hädaabi side süsteeme. Ettevõtte K5 ja K3 robotid on mõeldud kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes, muutes need sobivaks erinevates keskkondades. Kliendid, kes vajavad pidevat turvajälgimist ja hädaolukorras reageerimise võimalusi, valivad aastase tellimismudeli, et pääseda juurde nendele täpsetele turvatehnoloogiatele. Knightscope on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

Sageli esitatud küsimused Knightscope aktsia kohta

Knightscope Aastases võrdluses kogu varade kasv on 2025. aastal 46,38 %.

Eulpoolist leiate Aastases võrdluses kogu varade kasv Knightscope täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

Varade kasv mõõdab kogu varade protsentuaalset muutust. Kiire varade kasv võib näidata laiendamist, kuid võib korreleerida ka madalamate tulevaste tuludega.

Aastases võrdluses kogu varade kasv hindamiseks on oluline võrrelda seda sama tööstuse ja sektori ettevõtetega. Eulpoolis leiate Aastases võrdluses kogu varade kasv jaoks otsesed tööstusesisesed võrdlused.

Aastases võrdluses kogu varade kasv on investorite jaoks määrav tegur. Selle näitaja muutused võivad signaliseerida põhialuste paranemist või halvenemist, mõjutades otseselt aktsia hinda. Eulpoolis saate Aastases võrdluses kogu varade kasv Knightscope ajaloolist arengut ja reaalajas andmeid jälgida.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Kasv — Knightscope

Kõik finantsnäitajad — Knightscope