Intouch Insight

Intouch Insight FCF kasv

Aastane vaba rahavoo kasv ettevõttest Intouch Insight (INX.V) seisuga 4. nov 2026 on −29,97 %. Eelmisel aastal oli Aastane vaba rahavoo kasv 29,16 % — muutus −202,76% (madalam).

FCF kasv

−29,97 %

YoY

−202,76%

Viimati uuendatud:

Aastane vaba rahavoo kasv ettevõttest Intouch Insight on 2025 −29,97 % . Aastane vaba rahavoo kasv ettevõttest Intouch Insight oli 2024 29,16 % . See väheneb −202,76% madalam võrreldes eelmise aastaga.

Intouch Insight FCF kasv ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

FCF kasv
Kuupäev
FCF kasv
1. jaan 2018
−821,18 CAD
1. jaan 2019
152,17 CAD
1. jaan 2020
0,18 CAD
1. jaan 2021
−37,87 CAD
1. jaan 2022
−7,20 CAD
1. jaan 2023
97,54 CAD
1. jaan 2024
29,16 CAD
1. jaan 2025
−29,97 CAD
Intouch Insight FCF kasv ajalugu
AASTAFCF kasvYoY
−29,97 %−202,76%
29,16 %−70,10%
97,54 %−1454,76%
−7,20 %−80,99%
−37,87 %−21 091,85%
0,18 %−99,88%
152,17 %−118,53%
−821,18 %+535,37%
−129,24 %−137,03%
348,98 %+35,05%
258,42 %—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Intouch Insight Aktsiate analüüs

Mida Intouch Insight teeb? Intouch Insight Ltd. teenib tulu oma kliendikogemuse haldamise (CEM) toodete ja lahenduste portfelliga. Ettevõte pakub kliendiuuringuid, müstilist ostu, mobiilseid vorme, operatiiv- ja vastavusauditite ning sündmuste turunduse automatiseerimise lahendusi. Selle tarkvaraplatvormid, sealhulgas IntouchIntelligence, IntouchCapture, IntouchCheck, IntouchSurvey ja LiaCX, annavad teostatavaid reaalajas analüüse, keskendades andmeid mitmest kliendipunktist. Kliendid kasutavad neid tööriistu oma kliendikogemuse haldamise strateegiate pidevaks täiustamiseks. Ettevõtte CEM-platvorm ühendab kliendikogemuse haldamise tarkvara, küsitlustarkvara, mobiilsete vormide automatiseerimise tarkvara, müstilise ostu teenused, operatiiv- ja vastavusauditite teenused ning sündmuste turunduse automatiseerimise tarkvara. Need pakkumised on loodud aitama klientidel koguda ja keskendada andmeid, saada teostatavaid analüüse ja parandada kliendikogemust integreeritud lahenduste kaudu. Ettevõtte sihtrühmaks on ettevõtted, kes soovivad optimeerida oma kliendisuheteid ja operatiivset efektiivsust. Intouch Insight Ltd. teenindab kliente, kes vajavad põhjalikke kliendikogemuse haldamise lahendusi. Ettevõtte tooteid kasutavad organisatsioonid, mis otsivad tagasiside kogumist kliendiuuringute kaudu, müstilise ostu programmide rakendamist, mobiilsete vormide automatiseerimist, operatiivauditite läbiviimist ja sündmuste turunduskampaaniate haldamist. Ettevõtte lahendused võimaldavad ettevõtetel muuta andmed teostatavateks strateegiateks kliendirahulolu ja operatiivse jõudluse parandamiseks. Intouch Insight on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

Sageli esitatud küsimused Intouch Insight aktsia kohta

Intouch Insight Aastane vaba rahavoo kasv on 2025. aastal −29,97 %.

Eulpoolist leiate Aastane vaba rahavoo kasv Intouch Insight täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

VRV kasv mõõdab vaba rahavoo protsentuaalset muutust. Kasvav VRV näitab paranemist rahakasvi loomise võimes.

Aastane vaba rahavoo kasv hindamiseks on oluline võrrelda seda sama tööstuse ja sektori ettevõtetega. Eulpoolis leiate Aastane vaba rahavoo kasv jaoks otsesed tööstusesisesed võrdlused.

Aastane vaba rahavoo kasv on investorite jaoks määrav tegur. Selle näitaja muutused võivad signaliseerida põhialuste paranemist või halvenemist, mõjutades otseselt aktsia hinda. Eulpoolis saate Aastane vaba rahavoo kasv Intouch Insight ajaloolist arengut ja reaalajas andmeid jälgida.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Kasv — Intouch Insight

Kõik finantsnäitajad — Intouch Insight