Count

Count ROCE

ROCE (Return on Capital Employed) ettevõttest Count (CUP.AX) seisuga 17. okt 2026 on 11,67 %. Eelmisel aastal oli ROCE (Return on Capital Employed) 15,61 % — muutus −25,22% (madalam).

ROCE

11,67 %

YoY

−25,22%

Viimati uuendatud:

Aastal 2026 oli Count kapitalile saadud tootlus (ROCE) 11,67 %, mis on tõusnud −25,22% võrreldes 15,61 % ROCE-ga eelmisel aastal.

Count ROCE ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

ROCE
Kuupäev
ROCE
1. jaan 2019
7,93 AUD
1. jaan 2020
10,07 AUD
1. jaan 2021
7,56 AUD
1. jaan 2022
4,91 AUD
1. jaan 2023
5,92 AUD
1. jaan 2024
1,98 AUD
1. jaan 2025
15,61 AUD
1. jaan 2026
11,67 AUD
Count ROCE ajalugu
AASTAROCEYoY
11,67 %−25,22%
15,61 %+689,51%
1,98 %−66,62%
5,92 %+20,70%
4,91 %−35,10%
7,56 %−24,89%
10,07 %+26,89%
7,93 %+29,65%
6,12 %−25,52%
8,22 %−25,14%
10,98 %−48,53%
21,33 %−30,43%
30,65 %—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Count Aktsiate analüüs

Mida Count teeb? Countplus Ltd on juhtiv ettevõte, mis on spetsialiseerunud raamatupidamis-, maksunõustamis- ja muudele finantsteenustele. Ettevõtte asutasid 2000. aastal kogemustega raamatupidajad ja selle peakontsert asub Londonis, Ühendkuningriigis. Algselt tegutses Countplus väikese pereettevõttena, keskendudes raamatupidamis- ja maksunõustamisteenustele väikeettevõtetele. Aastate jooksul on ettevõte oma tegevust laiendanud ning hõlmab nüüd laia valikut ärisuundi. Countplusi ärimudel põhineb klientidele kvaliteetsete raamatupidamis- ja maksunõustamisteenuste pakkumisel. Ettevõtte eesmärk on pakkuda klientidele terviklikku teenustepaketti, mis hõlmab raamatupidamist, palgahaldust, finantsaruandlust, maksunõustamist ja vastavusnõudeid. Lisaks on Countplus suutnud luua maine kui kliendi partner, kes pakub teenuseid, mis ulatuvad kaugemale traditsioonilistest lahendustest. Countplusi erinevad osakonnad katavad laia valiku tööstusharusid. Raamatupidamis- ja maksunõustamise osakond pakub klientidele kohandatud terviklikke teenuseid väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete vajadusteks. Inimressursside osakond on spetsialiseerunud palgahaldusele, palgarajatöödele ja seotud teenustele. Ettevõtte portfell sisaldab ka eriteenuseid, nagu maksunõustamine uute ettevõtete loomisel ja müügiprotsessides. Ettevõte pakub ka mitmesuguseid tooteid, mis on kohandatud klientide vajadustega. Nende hulka kuuluvad raamatupidamistarkvaralahendused, mis võimaldavad klientidel oma finantsjuhtimist lihtsasti ja tõhusalt hallata. Samuti korraldab Countplus koolitusi ja töötoaid, et aidata klientidel parandada oma raamatupidamis- ja maksunõustamisoskusi. Countplus on teenindusvaldkonnas teeninud maine kui usaldusväärne ja efektiivne teenusepakkuja. Kliendid hindavad kõrgelt Countplusi meeskonna pakutava teenuste kvaliteeti ja isiklikku tähelepanu. Ettevõte on väga kliendisõbralik ning teeb koostööd klientidega, et tagada nende vajaduste rahuldamine. Kokkuvõttes on Countplus Ltd juhtiv ettevõte raamatupidamis- ja maksunõustamise valdkonnas. Viimastel aastatel on ettevõte näinud stabiilset kasvu ning muutunud oluliseks mängijaks Ühendkuningriigi finantsteenuste sektoris. Ettevõte püüab pakkuda klientidele parimaid teenuseid ja tooteid ning jätkab kindlasti oma senist edu. Count on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

ROCE detailides

Count kasutatud kapitali tootlikkuse (ROCE) lahtimõtestamine

Count kasutatud kapitali tootlikkus (ROCE) on finantsnäitaja, mis mõõdab ettevõtte rentaablust ja efektiivsust kapitali kasutamisel. See arvutatakse, jagades ettevõtte kasumi enne intresse ja makse (EBIT) kasutatud kapitaliga. Kõrgem ROCE viitab sellele, et ettevõte kasutab oma kapitali efektiivselt kasumi teenimiseks.

Aasta-aasta võrdlus

Count ROCE aastane analüüs pakub väärtuslikke teadmisi selle efektiivsuse kohta kapitali kasutamisel kasumi teenimiseks. Tõusev ROCE viitab paranenud rentaablusele ja operatiivsele efektiivsusele, samas kui langus võib signaliseerida võimalikke probleeme kapitali kasutamise või äritegevusega.

Mõju investeeringutele

Count ROCE on kriitiline tegur investeitoritele ja analüütikutele ettevõtte efektiivsuse ja rentaabluse hindamisel. Kõrgem ROCE võib muuta ettevõtte atraktiivseks investeeringuks, kuna see tihti viitab sellele, et ettevõte genereerib piisavat kasumit oma kasutatud kapitalist.

ROCE kõikumiste tõlgendamine

Muutused Count ROCE-s tulenevad kõikumistest EBIT-s või kasutatud kapitalis. Need kõikumised pakuvad teadmisi operatiivse efektiivsuse, finantsjõudluse ja strateegilise finantsjuhtimise kohta ettevõttes ning toetavad investoreid informeeritud otsuste tegemisel.

Sageli esitatud küsimused Count aktsia kohta

Count ROCE (Return on Capital Employed) on 2026. aastal 11,67 %.

ROCE (Return on Capital Employed) ettevõttest Count muutus 15,61 % -st 11,67 % -ks, mis vastab −25,22% muutusele. Väärtus on madalam kui eelmisel aastal.

Eulpoolist leiate ROCE (Return on Capital Employed) Count täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

ROCE on rentaabluse näitaja ja lühend terminist Return on Capital Employed ehk tootlus kasutatud kapitalile. See näitaja kuvab operatiivse kasumi ja selleks kasutatud intressikandva kapitali suhet. Mida kõrgem on tootlus kasutatud kapitalile, seda tõhusamalt ettevõte majandab ja seda suurem on oluline Free Cash Flow. Free Cash Flow tähistab kasumite osa, mis perioodi lõpus ei ole vajalik ettevõtte laiendamiseks, vaid on aktsionäridele kättesaadav.

Hea väärtus varieerub tööstuse ja ettevõtte arenguetapi järgi. Eulpoolis saate ROCE (Return on Capital Employed) Count võrrelda sektori konkurentidega ja tööstuse keskmisega, et hinnata selle atraktiivsust.

ROCE (Return on Capital Employed) hindamiseks on oluline võrrelda seda sama tööstuse ja sektori ettevõtetega. Eulpoolis leiate ROCE (Return on Capital Employed) jaoks otsesed tööstusesisesed võrdlused.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Kasumlikkus — Count

Kõik finantsnäitajad — Count