Cosmo First

Cosmo First ROA

Varade tootlus (ROA) ettevõttest Cosmo First (COSMOFIRST.NS) seisuga 3. nov 2026 on 3,23 %. Eelmisel aastal oli Varade tootlus (ROA) 1,76 % — muutus 83,42% (kõrgem).

ROA

3,23 %

YoY

83,42%

Viimati uuendatud:

Aastal 2025 oli ettevõtte Cosmo First koguvarade tootlus (ROA) 3,23 % , mis on 83,42% võrra kõrgem võrreldes eelmise aasta 1,76 % ROA-ga.

Cosmo First ROA ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

ROA
Kuupäev
ROA
1. jaan 2018
3,65 INR
1. jaan 2019
3,26 INR
1. jaan 2020
5,94 INR
1. jaan 2021
11,15 INR
1. jaan 2022
14,37 INR
1. jaan 2023
7,80 INR
1. jaan 2024
1,76 INR
1. jaan 2025
3,23 INR
Cosmo First ROA ajalugu
AASTAROAYoY
3,23 %+83,42%
1,76 %−77,40%
7,80 %−45,73%
14,37 %+28,94%
11,15 %+87,70%
5,94 %+82,04%
3,26 %−10,60%
3,65 %−34,23%
5,55 %−30,03%
7,93 %+209,44%
2,56 %−636,19%
−0,48 %—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Cosmo First Aktsiate analüüs

Mida Cosmo First teeb? Cosmo First on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

ROA detailides

Kapitali tootluse (ROA) mõistmine ettevõttes Cosmo First

Ettevõtte Cosmo First kapitali tootlus (ROA) on võtmenäitaja, mis mõõdab ettevõtte rentaablust seoses koguvaradega. See arvutatakse netotulu jagamisel koguvaradega. Kõrgem ROA viitab varade efektiivsele kasutamisele kasumi teenimisel ja peegeldab juhtimise efektiivsust ning finantstervist.

Aasta-asta võrdlus

Ettevõtte Cosmo First ROA võrdlus aastate lõikes pakub ülevaadet operatiivsest efektiivsusest ja ettevõtte varade kasutamise trendidest. Tõusev ROA näitab varade paremat efektiivsust ja rentaablust, samas kui langus võib viidata operatiivsetele või finantsilistele väljakutsetele.

Mõju investeeringutele

Investorid peavad ettevõtte Cosmo First ROAd oluliseks mõõdikuks ettevõtte rentaabluse ja efektiivsuse hindamisel. Kõrgem ROA tähendab, et ettevõte kasutab oma varasid efektiivselt kasumi teenimiseks, mis muudab selle potentsiaalselt atraktiivseks investeeringuks.

ROA kõikumiste tõlgendamine

Ettevõtte Cosmo First ROA kõikumised võivad tuleneda netotulu muutustest, varade soetamisest või operatiivsest efektiivsusest. Nende kõikumiste analüüsimine aitab hinnata ettevõtte finantssooritust, juhtimise efektiivsust ja strateegilist finantspositsioneerimist.

Sageli esitatud küsimused Cosmo First aktsia kohta

Cosmo First Varade tootlus (ROA) on 2025. aastal 3,23 %.

Varade tootlus (ROA) ettevõttest Cosmo First muutus 1,76 % -st 3,23 % -ks, mis vastab 83,42% muutusele. Väärtus on kõrgem kui eelmisel aastal.

Eulpoolist leiate Varade tootlus (ROA) Cosmo First täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

Varade tootlus, mida nimetatakse ka ROA-ks, on finantssuhtarv, mida kasutatakse ettevõtte rentaabluse mõõtmiseks. Seda kasutatakse selle määramiseks, kui tõhusalt ettevõte oma varasid kasutab kasumi teenimiseks. Samuti nimetatakse seda netotulu suhteks koguvarasse. ROA on oluline näitaja ettevõtte üldise finantsjõudluse kohta, kuna see mõõdab ettevõtte võimet teenida rohkem kasumit kasutatud varadelt.

Hea väärtus varieerub tööstuse ja ettevõtte arenguetapi järgi. Eulpoolis saate Varade tootlus (ROA) Cosmo First võrrelda sektori konkurentidega ja tööstuse keskmisega, et hinnata selle atraktiivsust.

Varade tootlus (ROA) hindamiseks on oluline võrrelda seda sama tööstuse ja sektori ettevõtetega. Eulpoolis leiate Varade tootlus (ROA) jaoks otsesed tööstusesisesed võrdlused.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Kasumlikkus — Cosmo First

Kõik finantsnäitajad — Cosmo First