Core Lithium

Core Lithium Omakapitali suhe

Omakapitali suhe ettevõttest Core Lithium (CXO.AX) seisuga 20. okt 2026 on 83,32 %. Eelmisel aastal oli Omakapitali suhe 87,28 % — muutus −4,54% (madalam).

Omakapitali suhe

83,32 %

YoY

−4,54%

Viimati uuendatud:

Omakapitali suhe ettevõttest Core Lithium on 2026 83,32 % . Omakapitali suhe ettevõttest Core Lithium oli 2025 87,28 % . See väheneb −4,54% madalam võrreldes eelmise aastaga.

Core Lithium Omakapitali suhe ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

Omakapitali suhe
Kuupäev
Omakapitali suhe
1. jaan 2019
98,09 AUD
1. jaan 2020
93,79 AUD
1. jaan 2021
97,43 AUD
1. jaan 2022
91,17 AUD
1. jaan 2023
70,54 AUD
1. jaan 2024
79,29 AUD
1. jaan 2025
87,28 AUD
1. jaan 2026
83,32 AUD
Core Lithium Omakapitali suhe ajalugu
AASTAOmakapitali suheYoY
83,32 %−4,54%
87,28 %+10,07%
79,29 %+12,41%
70,54 %−22,62%
91,17 %−6,43%
97,43 %+3,88%
93,79 %−4,39%
98,09 %+1,23%
96,90 %+2,40%
94,63 %+1,40%
93,32 %−4,45%
97,67 %+1,41%
96,31 %—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Core Lithium Aktsiate analüüs

Mida Core Lithium teeb? Core Lithium Ltd on Austraalia ettevõte, mille peamiseks tegevusalaks on liitiumi kontsentratsioonide väljavõtmine. Ettevõte asutati 2010. aastal ja selle peakontor asub Põhjala territooriumil Darwinis. Ettevõtte visiooniks on saada juhtivaks globaalseks liitiumi tootjaks ning kaasa aidata tulevasele transformatioonile. Kasvava ettevõttena keskendub Core Lithium Ltd peamiselt liitiumi väljavõtmisele. Ettevõte omanikest Austreaalia Põhjala territooriumil asuvat Finnissi liitiumiprojekti. Kaevandus on valmimisetapis ja peaks lähiajal käivituma. Ettevõtte ärimudel on suunatud tulevikku, arvestades kasvavat liitiumi nõudlust. Liitiumi turunõudluse tõus, mida soodustab eelkõige elektrisõidukite populaarsuse kasv, on sundinud ettevõtet laienema sellesse sektorisse ning astuma liitiumi töötlemise ja tootmise alale. Ettevõtte erinevad osakonnad keskenduvad liitiumiproduktide väljavõtmisele, tootmisele ja tarnimisele. Ettevõte ei ole veel turgu lasknud ühtegi toodet, kuid ta on viimastes etappides valmistamas liitiumkarbonaadi tooteid tootmiseks ja turustamiseks. Finnissi liitiumiprojektis on ettevõte tuvastanud kokku kuus projektipiirkonda, mis sisaldavad potentsiaalselt rikkalikke liitiumi lademeid. Nende hulka kuuluvad Grants, BP33, Hang Gong, Sandras, Irgon ja Carlton-Lantern. Kaevanduse võimsus on 180 000 tonni maaki aastas ja esialgne kaevanduse elutsükkel on üle 25 aasta. Core Lithium Ltd uhkustab end keskkonnateadliku ettevõttena, mis rõhutab jätkusuutlikke ja ohutuid kaevandamistavasid. Ettevõte on prioriteedina seadnud keskkonnamõju vähendamise ning kasutab oma eesmärkide saavutamiseks ainult ökosüsteemi säästvaid protsesse. Ettevõte on pühendunud minimeerima keskkonnamõju nii elanike kui ka ümbritseva ökosüsteemi jaoks. Kokkuvõtteks on Core Lithium Ltd Austraalia ettevõte, mille peamine tegevusala on liitiumi väljavõtmine. Ettevõtte ärimudel on kooskõlas kasvava liitiumi nõudlusega. Ettevõte omab enda liitiumikaevandust Austreaalia Põhjala territooriumil. Ta on tuvastanud kuus projektipiirkonda, mis sisaldavad potentsiaalselt rikkalikke liitiumi lademeid. Ettevõte on pühendunud keskkonnasõbralike protsesside rakendamisele keskkonnamõju minimeerimiseks. Ettevõte hakkab varsti turgu laskma liitiumkarbonaadi tooteid. Core Lithium on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

Sageli esitatud küsimused Core Lithium aktsia kohta

Core Lithium Omakapitali suhe on 2026. aastal 83,32 %.

Omakapitali suhe ettevõttest Core Lithium muutus 87,28 % -st 83,32 % -ks, mis vastab −4,54% muutusele. Väärtus on madalam kui eelmisel aastal.

Eulpoolist leiate Omakapitali suhe Core Lithium täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

Omakapitali suhe mõõdab osa kogu varadest, mida rahastab aktsionäride omakapital. Kõrgemad suhtarvud viitavad tugevamale finantssõltumatusele ja madalamale võlakoormale.

Hea väärtus varieerub tööstuse ja ettevõtte arenguetapi järgi. Eulpoolis saate Omakapitali suhe Core Lithium võrrelda sektori konkurentidega ja tööstuse keskmisega, et hinnata selle atraktiivsust.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Finantsvõimendus — Core Lithium

Kõik finantsnäitajad — Core Lithium