C&A Modas

C&A Modas P/FCF

P/FCF (hinna ja vaba rahavoo suhe) ettevõttest C&A Modas (CEAB3.SA) seisuga 7. nov 2026 on 6,79. Eelmisel aastal oli P/FCF (hinna ja vaba rahavoo suhe) 3,32 — muutus 104,26% (kõrgem).

P/FCF

6,79

YoY

104,26%

Viimati uuendatud:

P/FCF (hinna ja vaba rahavoo suhe) ettevõttest C&A Modas on 2025 6,79 . P/FCF (hinna ja vaba rahavoo suhe) ettevõttest C&A Modas oli 2024 3,32 . See väheneb 104,26% kõrgem võrreldes eelmise aastaga.

C&A Modas P/FCF ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

P/FCF
Kuupäev
P/FCF
1. jaan 2018
35,37 BRL
1. jaan 2019
7,47 BRL
1. jaan 2020
11,50 BRL
1. jaan 2021
−43,75 BRL
1. jaan 2022
6,22 BRL
1. jaan 2023
5,47 BRL
1. jaan 2024
3,32 BRL
1. jaan 2025
6,79 BRL
C&A Modas P/FCF ajalugu
AASTAP/FCFYoY
6,79+104,26%
3,32−39,30%
5,47−12,03%
6,22−114,22%
−43,75−480,25%
11,50+53,99%
7,47−78,88%
35,37+280,79%
9,29−68,56%
29,55—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

C&A Modas Aktsiate analüüs

Mida C&A Modas teeb? C&A Modas SA tegutseb jaemüügiettevõtjana, müües riideid, tarvikuid ja jalatseid meestele, naistele ja lastele füüsiliste poodide ning elektrooniliste turustuskanalite kaudu. Ettevõte pakub rõivaid, kosmeetikatooted mõlemale soole ning elektroonikaseadmeid, nagu nutitelefonid, sülearvutid ja tahvelarvutid, koos nendega seotud tarvikutega. Kliendid omandavad tooteid erinevatelt brändidelt mobiilirakenduse kaudu, kusjuures ettevõtte füüsilised poed ja esinemine elektroonilistel turgudel on müügi peamised mootorid. Ärimudel põhineb otsemüügil lõpptarbijatele mitmes tootekategorias ja kanalites, mainimata konkreetseid brände peale enda oma. C&A Modas SA teenib tulu erinevate tootekategooriate, sealhulgas rõivaste, kosmeetika ja elektroonika müügist, suunates oma tegevust kõikidele vanuserühmadele ja sotsiaalsetele gruppidele. Ettevõtte elektrooniline turg ja füüsilised poed toimivad peamiste müügikanalina, samas kui mobiilirakendus parandab klientide ligipääsu bränditooteile. Tuluallikad tulenevad jaekaubandustehingutest nii füüsilistes asukohtades kui ka veebiplatvormidel, keskendudes igapäevastele tarbijahanketele pigem kui spetsialiseerunud või premium-segmentidele. Ettevõtte tooteportfelli kuuluvad meeste-, naiste- ja lasteriided, tarvikud, jalatsid, kosmeetika ning elektroonikaseadmed, nagu nutitelefonid ja tahvelarvutid. Müük toimub füüsiliste poodide, elektrooniliste turgude ja mobiilirakenduse kaudu, äritegevuse kirjelduses ei ole täpsemat teavet konkreetsete brändide või kliendisegmentide kohta. Ärimudel rõhutab laia tootevalikut ja mitmekesiseid müügikanaleid, et rahuldada tarbijanõudlust erinevates segmentides. C&A Modas on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

Sageli esitatud küsimused C&A Modas aktsia kohta

C&A Modas P/FCF (hinna ja vaba rahavoo suhe) on 2025. aastal 6,79.

P/FCF (hinna ja vaba rahavoo suhe) ettevõttest C&A Modas muutus 3,32 -st 6,79 -ks, mis vastab 104,26% muutusele. Väärtus on kõrgem kui eelmisel aastal.

Eulpoolist leiate P/FCF (hinna ja vaba rahavoo suhe) C&A Modas täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

Hinna ja vaba rahavoo suhe mõõdab, kui palju peavad investorid maksma iga vaba rahavoo ühiku eest. Madalam suhe võib näidata paremat väärtust.

P/FCF = turukapitalisatsioon / vaba rahavoog

P/FCF (hinna ja vaba rahavoo suhe) hindamiseks on oluline võrrelda seda sama tööstuse ja sektori ettevõtetega. Eulpoolis leiate P/FCF (hinna ja vaba rahavoo suhe) jaoks otsesed tööstusesisesed võrdlused.

Hea väärtus varieerub tööstuse ja ettevõtte arenguetapi järgi. Eulpoolis saate P/FCF (hinna ja vaba rahavoo suhe) C&A Modas võrrelda sektori konkurentidega ja tööstuse keskmisega, et hinnata selle atraktiivsust.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Hindamine — C&A Modas

Kõik finantsnäitajad — C&A Modas