BSA

BSA P/CF

P/CF (hinna ja rahavoo suhe) ettevõttest BSA (BSA.AX) seisuga 5. nov 2026 on −6,78. Eelmisel aastal oli P/CF (hinna ja rahavoo suhe) 0,99 — muutus −785,91% (madalam).

P/CF

−6,78

YoY

−785,91%

Viimati uuendatud:

P/CF (hinna ja rahavoo suhe) ettevõttest BSA on 2026 −6,78 . P/CF (hinna ja rahavoo suhe) ettevõttest BSA oli 2025 0,99 . See väheneb −785,91% madalam võrreldes eelmise aastaga.

BSA P/CF ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

P/CF
Kuupäev
P/CF
1. jaan 2019
1,64 AUD
1. jaan 2020
0,96 AUD
1. jaan 2021
−3,98 AUD
1. jaan 2022
−2,19 AUD
1. jaan 2023
−1,68 AUD
1. jaan 2024
−28,58 AUD
1. jaan 2025
0,99 AUD
1. jaan 2026
−6,78 AUD
BSA P/CF ajalugu
AASTAP/CFYoY
−6,78−785,91%
0,99−103,46%
−28,58+1601,23%
−1,68−23,18%
−2,19−45,01%
−3,98−513,02%
0,96−41,36%
1,64−74,58%
6,46−116,68%
−38,71−361,70%
14,79+864,15%
1,53−71,57%
5,40—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

BSA Aktsiate analüüs

Mida BSA teeb? BSA Ltd on Londonis asuv rahvusvaheliselt tegutsev ettevõte, mis tegeleb spetsialiseeritud masinate ja seadmete tootmise ning turustamisega. Ettevõtte ajalugu ulatub aastasse 1929, kui selle asutasid mootorrataste arendamises eristuvad insenerid. BSA tähistab Birmingham Small Armsi. Aastate jooksul on ettevõte oma tegevust mitmeküljestanud erinevatesse tööstusharudesse, nagu lennundus, tervishoid, autotööstus ja energiatööstus, pakkudes laia valikut tooteid ja lahendusi. BSA rõhutab innovatsiooni ja klientkesksust. Täppisinstrumendid on ettevõtte oluline sammass, pakkudes masinaid metallitöötluseks ja muudeks tööstusharudeks. BSA suunab tähelepanu ka lennundustööstusele, pakkudes lahendusi konstruktsioonide, mootori komponentide, pardaelektronika ja lennutehnoloogia valdkonnas. Ettevõte on silma paistnud innovaatilisusega, kasutajas sisse viies tehnoloogiad, nagu kõrge jõudlusega ja tõhusad mootorid, mis vähendavad lennufirmade käituskulusid. Meditsiinitehnoloogia valdkonnas arendab BSA uuenduslikke lahendusi diagnostikas, teraapias ja rehabilitatsioonis, kasutades nii traditsioonilisi meditsiiniseadmeid ja instrumente kui ka kaasaegseid tehnoloogiaid, sealhulgas robotikat ja tehisintellekti. Autotööstus on BSA jaoks veel üks oluline tegevusvaldkond, kus pakutakse lahendusi jõüülekanne, šassiikomponendid ja elektroonika vallas, edendades efektiivsust ja keskkonnasõbralikkust elektromootorite, akude, sõidukite ühenduvuse ja autonoomsete juhtimissüsteemide rakendamise kaudu. BSA mitmekesine portfell ning rõhk kvaliteedil, innovatsioonil ja kliendisuhetel asetavad ettevõtte globaalseks juhtiks oma valdkonnas. BSA on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

Sageli esitatud küsimused BSA aktsia kohta

BSA P/CF (hinna ja rahavoo suhe) on 2026. aastal −6,78.

P/CF (hinna ja rahavoo suhe) ettevõttest BSA muutus 0,99 -st −6,78 -ks, mis vastab −785,91% muutusele. Väärtus on madalam kui eelmisel aastal.

Eulpoolist leiate P/CF (hinna ja rahavoo suhe) BSA täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

Hinna ja rahavoo suhe mõõdab aktsiahinnat suhtes operatiivsele rahavoogule aktsia kohta. Erinevalt P/E suhtelt on see keerulisem manipuleerida, kuna rahavoog ei ole bilanseerimi nõuete poolt nii palju mõjutatud.

P/CF = aktsiakurs / operatiivne rahavoog aktsia kohta

P/CF (hinna ja rahavoo suhe) hindamiseks on oluline võrrelda seda sama tööstuse ja sektori ettevõtetega. Eulpoolis leiate P/CF (hinna ja rahavoo suhe) jaoks otsesed tööstusesisesed võrdlused.

Hea väärtus varieerub tööstuse ja ettevõtte arenguetapi järgi. Eulpoolis saate P/CF (hinna ja rahavoo suhe) BSA võrrelda sektori konkurentidega ja tööstuse keskmisega, et hinnata selle atraktiivsust.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Hindamine — BSA

Kõik finantsnäitajad — BSA