Company Directory
Společnosti v Španělsko
142 registrovaných společností
Cities
madrid 199 220barcelona 120 331ES 61 953València 35 532Sevilla 28 831Málaga 27 279zaragoza 20 340Palma 19 227Alicante 17 357Murcia 15 963Marbella 13 923Bilbao 13 632Las Palmas de Gran Canaria 12 339granada 11 173A Coruña 11 095Córdoba 10 728Elche 9 597Santa Cruz de Tenerife 9 570vigo 8 746Valladolid 7 976Albacete 7 698Cádiz 7 341sabadell 7 288Girona 7 225Tarragona 6 998Terrassa 6 872Pozuelo de Alarcón 6 389Almería 6 234Badajoz 6 203Badalona 6 148Donostia 6 106Lleida 5 873L'Hospitalet de Llobregat 5 811Toledo 5 789valencia 5 754Alcobendas 5 753
142 results
Click column headers to sort
| # | Company | City | Legal form | Revenue | Employees | Share capital | Founded | Status |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sevilla | SA | 1,4 mld. € | — | 35,9 mil. € | 2017 | In liquidation | |
| 2 | Madrid | SA | 20,2 mld. € | — | 54,9 mil. € | 2011 | Active | |
| 3 | Madrid | SA | 5,8 mld. € | — | 62,3 mil. € | 2011 | Active | |
| 4 | Madrid | SA | 49,8 mld. € | — | 138,5 mil. € | 2003 | Active | |
| 5 | Sevilla | SA | 158,7 mil. € | — | — | 2018 | Active | |
| 6 | San Cibrao das Viñas | SA | 121,5 mil. € | — | 5,6 mil. € | 2010 | Active | |
| 7 | Ourense | SA | 139 mil. € | — | — | 2013 | Dissolved | |
| 8 | Madrid | SA | 868,8 mil. € | — | 43,7 mil. € | 2026 | Active | |
| 9 | Madrid | SA | 6,3 mld. € | — | 1,5 mld. € | 2012 | Active | |
| 10 | Bilbao | SA | 83,2 mil. € | — | 2,3 mil. € | 2015 | Active | |
| 11 | Madrid | SA | 94 mil. € | — | 140 mil. € | 2017 | Active | |
| 12 | Madrid | SA | 211,3 mil. € | — | 115,9 mil. € | 2015 | Active | |
| 13 | Madrid | SA | 210 mil. €e | — | 81 mil. € | 2011 | Active | |
| 14 | Barcelona | SA | 1,1 mld. € | — | 26,1 mil. € | 2007 | Active | |
| 15 | Fuenlabrada | SA | 164,4 mil. € | — | 5,4 mil. € | 2025 | Active | |
| 16 | Madrid | SA | 6,5 mld. € | — | 4,3 mil. € | 2010 | Active | |
| 17 | Madrid | SA | 281,7 mil. € | — | 113,8 mil. € | 2011 | Active | |
| 18 | Madrid | SE | 2,6 mld. € | — | 22 mil. € | 2023 | Active | |
| 19 | Madrid | SA | 2,1 mld. € | — | 12,9 mil. € | 2024 | Active | |
| 20 | Mungia | SA | 508,4 mil. € | — | 5,8 mil. € | 2002 | Active | |
| 21 | Pola de Lena | SA | 80,1 mil. € | — | 25,7 mil. € | 2014 | Active | |
| 22 | Madrid | SA | 64,3 mil. € | — | — | 2018 | Active | |
| 23 | San Sebastián de los Reyes | SA | 893,7 mil. € | — | 169,3 mil. € | 2012 | Active | |
| 24 | Madrid | SA | 141 mil. € | — | 760 tis. € | 2019 | Active | |
| 25 | Barcelona | SA | 1,9 mld. € | — | 45,3 mil. € | 2008 | Active | |
| 26 | Peralta | — | 211,1 mil. € | — | — | 2011 | — | |
| 27 | València | SL | 21,6 mld. € | — | — | 2016 | Active | |
| 28 | Sabadell | SA | 7,5 mld. € | — | 596,1 mil. € | 1987 | Active | |
| 29 | Tarragona | SA | 65,4 mil. €e | 298e | 1,3 mil. € | 1999 | Active | |
| 30 | Reus | SA | 117 mil. € | — | — | 2017 | Active | |
| 31 | València | SA | 24,1 mld. € | — | 7 mld. € | 2018 | Active | |
| 32 | Alcobendas | SA | 71,4 mil. € | 44e | 511 tis. € | 2001 | Active | |
| 33 | Madrid | SA | 4,2 mld. € | — | 166 mil. € | 2019 | Active | |
| 34 | Madrid | SA | 7,5 mld. € | — | 1,3 mld. € | 2009 | Active | |
| 35 | Zaragoza | SL | 138,1 mil. €e | — | 5 mil. € | 2005 | Active | |
| 36 | Bilbao | SA | 4 mld. € | — | 30 mil. € | 2010 | Active | |
| 37 | Terrassa | SA | 1,7 mld. € | — | 84 mil. € | 2025 | Active | |
| 38 | Madrid | SA | 301,8 mil. € | — | — | 2010 | Active | |
| 39 | Madrid | SA | 920 mil. €e | — | — | 2015 | Active | |
| 40 | Madrid | SA | 423,7 mil. € | — | 1,5 mld. € | 2015 | Active | |
| 41 | Beasain | SA | 4,5 mld. € | — | — | 2017 | Active | |
| 42 | Madrid | SA | 141 mil. € | — | 58,3 mil. € | 2016 | Active | |
| 43 | Madrid | SA | 160 mil. €e | — | 18 mil. € | 2011 | Active | |
| 44 | Córdoba | SA | 820,9 mil. € | — | — | 2021 | Active | |
| 45 | Vigo | SA | 71 mil. €e | — | — | 1993 | Active | |
| 46 | Las Rozas de Madrid | SA | 5,7 mld. € | — | 290,3 mil. € | 2025 | Active | |
| 47 | Gijón | SA | 161,1 mil. € | — | 12,5 mil. € | 2013 | Active | |
| 48 | Madrid | SA | 3 mld. € | — | — | 2003 | Active | |
| 49 | A Coruña | SA | 84,7 mil. € | — | 18,2 mil. € | 2020 | Active | |
| 50 | Oviedo | SA | 2,6 mld. € | — | 5,3 mld. € | 2018 | Active | |
| 51 | Madrid | Srl | 808,5 mil. € | — | 1,5 mld. € | 2010 | Active | |
| 52 | Madrid | SA | 668,5 mil. € | — | 11,3 mil. € | 2025 | Active | |
| 53 | Albacete | SL | 457,2 mil. €e | 2 651e | 41 mil. € | 2002 | Active | |
| 54 | Madrid | SA | 4,4 mld. € | — | 8,7 mil. € | 1958 | Active | |
| 55 | Madrid | SL | 59,7 mil. €e | 148e | — | 2014 | Active | |
| 56 | Madrid | SA | 960,4 mil. € | — | 393 mil. € | 2012 | Active | |
| 57 | Madrid | SA | 747,3 mil. € | — | 221,6 mil. € | 2022 | Active | |
| 58 | Madrid | SA | 20,6 mld. € | — | 1,3 mld. € | 2010 | Active | |
| 59 | Barro | SA | 138,8 mil. € | — | 1,7 mil. € | 2009 | Active | |
| 60 | Barcelona | SA | 626,8 mil. € | — | 27,4 mil. € | 2010 | Active | |
| 61 | Leioa | SA | 610,5 mil. € | — | 31,6 mil. € | 2010 | Active | |
| 62 | Madrid | SA | 968,2 mil. € | — | 233,6 mil. € | 2011 | Active | |
| 63 | Madrid | SA | 8,1 mld. € | — | 147,5 mil. € | 2009 | Active | |
| 64 | Madrid | SL | 470 mil. €e | — | 193 tis. € | 2020 | Active | |
| 65 | Sant Cugat del Vallès | SA | 2,2 mld. € | — | 192,1 mil. € | 2010 | Active | |
| 66 | Barcelona | SA | 9,7 mld. € | — | 473 mil. € | 2024 | Active | |
| 67 | Madrid | SA | 316,1 mil. € | — | 94,6 mil. € | 2010 | Active | |
| 68 | Abadiño | SA | 11,3 mld. € | — | 287,8 mil. € | 2001 | Active | |
| 69 | Alcobendas | SA | 74,4 mil. € | — | 251 tis. € | 2011 | Active | |
| 70 | Bilbao | SA | 1 mld. € | — | 18,9 mil. € | 2014 | Active | |
| 71 | Madrid | SA | 136,4 mil. € | — | 9,4 mil. € | 2005 | Active | |
| 72 | Madrid | SA | 1,1 mld. € | — | 10 mil. € | 2010 | Active | |
| 73 | Sant Cugat del Vallès | SA | 7,5 mld. € | — | 119,6 mil. € | 2015 | Active | |
| 74 | Lleida | SA | 74,1 mil. € | — | 612 tis. € | 2011 | Active | |
| 75 | Madrid | SA | 2,5 mld. € | — | — | 2026 | Active | |
| 76 | Madrid | SA | 1,6 mld. € | — | 2 mil. € | 2009 | Active | |
| 77 | Santa Margalida | SA | 179,3 mil. €e | — | 60,3 mil. € | 2001 | Active | |
| 78 | Madrid | SA | 95,2 mil. € | — | 14,7 mil. € | 2022 | Dissolved | |
| 79 | Barcelona | SA | 158,9 mil. € | — | 986 tis. € | 2010 | Active | |
| 80 | Bilbao | SA | 43,7 mld. € | — | 5 mld. € | 2003 | Active | |
| 81 | Alcobendas | SA | 5,5 mld. € | — | 35,3 mil. € | 1979 | Active | |
| 82 | A Coruña | SA | 39,8 mld. € | — | — | 2010 | Active | |
| 83 | Madrid | SA | 442,5 mil. €e | 5 133e | 8,3 mil. € | 2010 | Active | |
| 84 | Zamudio | SA | 909,6 mil. €e | 3 533e | 25,2 mil. € | 2010 | Active | |
| 85 | Sevilla | SA | 210,5 mil. € | — | 37,3 mil. € | 2012 | Active | |
| 86 | Barcelona | SA | 967 mil. € | — | 227,4 mil. € | 2024 | Active | |
| 87 | Madrid | SA | 143,4 mil. € | — | 819 tis. € | 2024 | Active | |
| 88 | Gijón | SA | 161,4 mil. € | — | 3,6 mil. € | 2019 | Active | |
| 89 | Barberà del Vallès | SA | 230 mil. €e | — | — | 2007 | Active | |
| 90 | Madrid | SA | 743,2 mil. € | — | 3,1 mil. € | 2010 | Active | |
| 91 | Madrid | SA | 94,9 mil. € | — | 167,4 mil. € | 2025 | Active | |
| 92 | Madrid | SL | 15 mld. € | — | — | 2023 | Active | |
| 93 | Tres Cantos | SA | 1,1 mld. € | — | — | — | Active | |
| 94 | Valladolid | SA | 79,5 mil. € | — | 10 mil. € | 2025 | Active | |
| 95 | Madrid | SA | 129,7 mil. € | — | 116 tis. € | 2020 | Active | |
| 96 | Leganés | SA | 13,5 mld. € | — | 26,6 mil. € | 2014 | Active | |
| 97 | Larrabetzu | SA | 183,2 mil. €e | 583e | — | 2019 | Active | |
| 98 | Madrid | SA | 348,3 mil. € | — | 91 tis. € | 2019 | Active | |
| 99 | Majadahonda | SA | 26,4 mld. € | — | — | 2022 | Active | |
| 100 | Madrid | SA | 58,5 mil. € | — | 84 tis. € | 2016 | Active | |
| 101 | Madrid | SA | 1,7 mld. € | — | 156,6 mil. € | 2011 | Dissolved | |
| 102 | Palma | SA | 2,1 mld. € | — | 44,1 mil. € | 2005 | Active | |
| 103 | Madrid | SA | 549,8 mil. € | — | 620 mil. € | 2014 | Active | |
| 104 | Madrid | SA | 2,4 mld. € | — | 871,5 mil. € | 2002 | Active | |
| 105 | Barcelona | SA | 313,8 mil. € | — | 75 mil. € | 2015 | Active | |
| 106 | Madrid | SA | 19,5 mld. € | — | 969,6 mil. € | 2009 | Active | |
| 107 | Bilbao | SA | 709,1 mil. € | — | 375,9 mil. € | 2021 | Active | |
| 108 | Burgos | SA | 119,1 mil. € | — | 9,9 mil. € | 2006 | Active | |
| 109 | Madrid | SA | 3,5 mld. € | — | 345,9 mil. € | 1911 | Active | |
| 110 | Madrid | SA | 111,8 mil. € | — | 3 mil. € | 2015 | Active | |
| 111 | Colmenar Viejo | SA | 221,3 mil. € | — | 10,8 mil. € | 2015 | Active | |
| 112 | Móstoles | SA | 251,8 mil. € | — | 10 € | 2015 | Active | |
| 113 | Logroño | SA | 344,1 mil. € | — | 904 tis. € | 2011 | Active | |
| 114 | Madrid | SA | 883,2 mil. € | — | 134,9 mil. € | 2013 | Active | |
| 115 | Madrid | SA | 2 mld. € | — | 29,5 mil. € | 2016 | Active | |
| 116 | Madrid | SA | 4,9 mld. € | — | 32,7 mil. € | 2011 | Active | |
| 117 | L'Hospitalet de Llobregat | SA | 2,3 mld. € | — | 128,5 mil. € | 2022 | Active | |
| 118 | L'Hospitalet de Llobregat | SA | 128,6 mil. € | — | 3,8 mil. € | 2010 | Active | |
| 119 | Madrid | SA | 326,8 mil. € | — | 362,3 mil. € | 2001 | Active | |
| 120 | Alcobendas | SA | 1,6 mld. € | — | — | 2023 | Active | |
| 121 | Madrid | SA | 300,3 mil. € | — | 18,3 mil. € | 2011 | Active | |
| 122 | Madrid | SA | 54,9 mld. € | — | 1,1 mld. € | 1986 | Active | |
| 123 | Madrid | SA | 4,7 mld. € | — | 805,8 mil. € | 2010 | Active | |
| 124 | Madrid | SL | 119,7 mil. €e | 339e | 6 tis. € | 2022 | Active | |
| 125 | Lleida | SL | 141,1 mil. €e | — | — | 2025 | Dissolved | |
| 126 | Madrid | SA | 117,9 mil. € | — | 5,3 mil. € | 2017 | Active | |
| 127 | Madrid | SA | 197,4 mil. € | — | 1,3 mil. € | 2011 | Active | |
| 128 | Molina de Segura | SA | 69,7 mil. € | — | 22,8 mil. € | 2019 | Active | |
| 129 | Madrid | SA | 243,5 mil. € | — | 48 mil. € | 2014 | Active | |
| 130 | Vitoria-Gasteiz | SA | 618,2 mil. € | — | 40,5 mil. € | 2009 | Active | |
| 131 | Madrid | SA | 6,5 mld. € | — | 8 mil. € | 2023 | Active | |
| 132 | Madrid | SA | 35,1 mld. € | — | 5,7 mld. € | 2005 | Active | |
| 133 | Laudio/Llodio | — | 719,3 mil. € | — | — | 2009 | — | |
| 134 | Amurrio | SA | 365,7 mil. € | — | 3,5 mil. € | 2019 | Active | |
| 135 | Málaga | SA | 2,6 mld. € | — | 642,9 mil. € | 2011 | Active | |
| 136 | Madrid | SA | 170,5 mil. € | — | 467,2 mil. € | 2007 | Active | |
| 137 | Madrid | SLP | 270 mil. €e | 883e | 78 tis. € | 1998 | Active | |
| 138 | Valladolid | SL | 141,1 mil. €e | — | — | 2025 | Dissolved | |
| 139 | Barcelona | SL | 3,9 mld. € | — | — | 1919 | Active | |
| 140 | Laudio/Llodio | — | 1,5 mld. € | — | — | 2023 | — | |
| 141 | Aranguren | SA | 1,3 mld. € | — | 32,2 mil. € | 2002 | Active | |
| 142 | Bilbao | SA | 334 mil. € | — | 24,9 mil. € | 2001 | Active |