mPay

mPay EBITDA

EBITDA (Zisk před úroky, daněmi, odpisy a amortizací) společnosti mPay (MPY.WA) k datu 4. 11. 2026 je 1,28 Mil. PLN. V předchozím roce byl EBITDA (Zisk před úroky, daněmi, odpisy a amortizací) 2,27 Mil. PLN — změna o -43,65 % (nižší).

EBITDA

1,28 Mil.PLN

YoY

-43,65%

Poslední aktualizace:

EBITDA (Zisk před úroky, daněmi, odpisy a amortizací) společnosti mPay je 2025 1,28 Mil. PLN. EBITDA (Zisk před úroky, daněmi, odpisy a amortizací) společnosti mPay byl 2024 2,27 Mil. PLN. Klesá tak o -43,65% nižší než v předchozím roce.

Historie mPay EBITDA

  • 3 roky

  • 10 let

  • 25 Let

  • Maximum

EBITDA
Datum
EBITDA
1. 1. 2017
674 850,00 PLN
1. 1. 2018
482 100,00 PLN
1. 1. 2019
637 590,00 PLN
1. 1. 2021
824 580,78 PLN
1. 1. 2022
1,07 Mil. PLN
1. 1. 2023
1,59 Mil. PLN
1. 1. 2024
2,27 Mil. PLN
1. 1. 2025
1,28 Mil. PLN
Historie mPay EBITDA
ROKEBITDAYoY
1,28 Mil.PLN-43,65%
2,27 Mil.PLN+42,55%
1,59 Mil.PLN+48,85%
1,07 Mil.PLN+29,84%
824 580,78PLN+29,33%
637 590,00PLN+32,25%
482 100,00PLN-28,56%
674 850,00PLN+7,87%
625 600,00PLN—

Tato data přes Eulerpool API

100 000 požadavků/měs. zdarma · bez karty

mPay Analýza akcií

Co dělá mPay? Společnost mPay SA generuje výnosy prostřednictvím řešení pro mobilní platby v oblasti veřejné dopravy, parkování, úhrad účtů a maloobchodních transakcí. Společnost zpracovává transakce v rámci m-commerce, e-commerce, M2M, F2F a P2P pomocí svého systému mPay, který autorizuje a zúčtovává platby zahájené přes mobilní sluchátka. Mezi hlavní klienty patří provozovatelé veřejné dopravy, poskytovatelé parkovacích míst a obchodníci v restauracích, obchodech a knihkupectvích. Hlavním akcionářem společnosti je ATM SA, která drží podíl 65,65 %, zatímco Grupa LEW SA získala podíl 90,018 % prostřednictvím akvizice v roce 2014. Výnosové zdroje společnosti mPay SA pocházejí z poplatků za transakce účtovaných poskytovatelům služeb a obchodníkům využívajícím její platformu. Systémy veřejné dopravy, parkovací zařízení a maloobchodní podniky jsou klíčovými segmenty využívajícími systém mPay pro zpracování plateb. Řešení společnosti podporují různé typy transakcí, včetně mobilních služeb, online nákupů a operací s cashbackem, a jsou určena jak pro firmy, tak pro koncové spotřebitele. Obchodní model spoléhá na partnerství s veřejnými a soukromými subjekty potřebujícími infrastrukturu pro zpracování plateb. Významný podíl vlastnictví společnosti Grupa LEW SA odráží strategickou investici do růstu společnosti mPay, přičemž ATM SA si udržuje významnou menšinovou pozici. Objemy transakcí v odvětvích dopravy, maloobchodu a veřejných služeb generují opakující se výnosy prostřednictvím poplatků za jednotlivé transakce. mPay je jednou z nejoblíbenějších společností na Eulerpool.com.

Často kladené otázky ohledně akcií mPay

EBITDA (Zisk před úroky, daněmi, odpisy a amortizací) společnosti mPay činí 1,28 Mil. PLN v roce 2025.

EBITDA (Zisk před úroky, daněmi, odpisy a amortizací) společnosti mPay se změnilo z 2,27 Mil. PLN na 1,28 Mil. PLN, což představuje změnu o -43,65 %. Hodnota je nižší než v předchozím roce.

Na Eulerpool najdete úplný historický vývoj EBITDA (Zisk před úroky, daněmi, odpisy a amortizací) mPay od roku 2006 – s ročními hodnotami, grafy a podrobnou analýzou.

EBITDA měří operační výkonnost před dopadem finanční struktury, daňového prostředí a bezhotovostních odpisů.

EBITDA = EBIT + Odpisy

PLN společnosti EBITDA (Zisk před úroky, daněmi, odpisy a amortizací) je důležitým faktorem pro investory. Změny v tomto ukazateli mohou signalizovat zlepšování nebo zhoršování fundamentů, což může ovlivnit cenu akcie. Na Eulerpool můžete sledovat mPay společnosti EBITDA (Zisk před úroky, daněmi, odpisy a amortizací) historicky.

Tato data přes Eulerpool API

100 000 požadavků/měs. zdarma · bez karty

Výkaz zisku a ztráty — mPay

Všechny klíčové ukazatele — mPay