Stewards

Stewards EBIT

EBIT společnosti Stewards (FAVO) k datu 3. 11. 2026 je -3,92 Mil. USD. V předchozím roce byl EBIT -4,31 Mil. USD — změna o -8,87 % (vyšší).

EBIT

-3,92 Mil.USD

YoY

-8,87%

Poslední aktualizace:

V roce 2024 činil EBIT společnosti Stewards -3,92 Mil. USD, což je nárůst o -8,87% oproti -4,31 Mil. USD EBIT předchozího roku.

Historie Stewards EBIT

  • 3 roky

  • 10 let

  • 25 Let

  • Maximum

EBIT
Datum
EBIT
1. 1. 2013
-111 149,00 USD
1. 1. 2018
-186 956,00 USD
1. 1. 2019
-221 280,00 USD
1. 1. 2020
-273 111,00 USD
1. 1. 2021
-1,43 Mil. USD
1. 1. 2022
-2,99 Mil. USD
1. 1. 2023
-4,31 Mil. USD
1. 1. 2024
-3,92 Mil. USD
Historie Stewards EBIT
ROKEBITYoY
-3,92 Mil.USD-8,87%
-4,31 Mil.USD+43,87%
-2,99 Mil.USD+109,54%
-1,43 Mil.USD+422,87%
-273 111,00USD+23,42%
-221 280,00USD+18,36%
-186 956,00USD+68,20%
-111 149,00USD-68,80%
-356 272,00USD+143,44%
-146 348,00USD+29,91%
-112 654,00USD+923,85%
-11 003,00USD-94,33%
-194 055,00USD+28,96%
-150 479,00USD+63,62%
-91 971,00USD+213,21%
-29 364,00USD-11,95%
-33 348,00USD—

Tato data přes Eulerpool API

100 000 požadavků/měs. zdarma · bez karty

Stewards Tržby

Stewards tržby, EBIT, čistý příjem

  • 3 roky

  • 5 let

  • 10 let

  • 25 Let

  • Maximum

Tržby
EBIT
Čistý příjem
Podrobnosti
Datum
Tržby
EBIT
Čistý příjem
1. 1. 2013
0,00 USD
-111 149,00 USD
-112 071,00 USD
1. 1. 2018
0,00 USD
-186 956,00 USD
-19 352,00 USD
1. 1. 2019
41 890,00 USD
-221 280,00 USD
-4,46 Mil. USD
1. 1. 2020
99 164,00 USD
-273 111,00 USD
-349 211,00 USD
1. 1. 2021
1,84 Mil. USD
-1,43 Mil. USD
-2,05 Mil. USD
1. 1. 2022
14,87 Mil. USD
-2,99 Mil. USD
-1,45 Mil. USD
1. 1. 2023
11,80 Mil. USD
-4,31 Mil. USD
-5,58 Mil. USD
1. 1. 2024
12,79 Mil. USD
-3,92 Mil. USD
-9,12 Mil. USD

Stewards Marže

Stewards marže akcie

Analýza Stewards maržíí zobrazuje hrubou marži, EBIT marži a také ziskovou marži Stewards. EBIT marže (EBIT/tržby) udává, jaké procento tržeb zůstane jako provozní zisk. Zisková marže ukazuje, jaké procento tržeb zůstane pro Stewards.
  • 3 roky

  • 5 let

  • 10 let

  • 25 Let

  • Maximum

Hrubá marže
EBIT marže
Zisková marže
Podrobnosti
Datum
Hrubá marže
EBIT marže
Zisková marže
1. 1. 2013
81,56 %
- %
- %
1. 1. 2018
81,56 %
- %
- %
1. 1. 2019
-53,66 %
-528,24 %
-10 639,74 %
1. 1. 2020
10,16 %
-275,41 %
-352,16 %
1. 1. 2021
18,86 %
-77,69 %
-111,48 %
1. 1. 2022
3,85 %
-20,13 %
-9,77 %
1. 1. 2023
70,36 %
-36,48 %
-47,24 %
1. 1. 2024
81,56 %
-30,68 %
-71,33 %

Stewards Analýza akcií

Co dělá Stewards? Společnost FAVO Capital, Inc. generuje příjmy prostřednictvím dvou divizí: Divize financování a Divize nemovitostních aktiv. Divize financování poskytuje malým a středním podnikům obchodní hotovostní zálohy (MCAs) a nabízí přizpůsobená krátkodobá finanční řešení pro potřeby likvidity. Divize nemovitostních aktiv se zaměřuje na investice do nemovitostí s přidanou hodnotou a oportunistické investice, včetně výstavby, rekonstrukce a fyzických vylepšení nemovitostí. Mezi zákazníky patří malé a střední podniky potřebující okamžitou finanční podporu a investoři do nemovitostí hledající příležitosti s důrazem na hodnotu. Společnost provozuje platformu pro přímý prodej a syndikaci financování, využívá partnerství se syndikačními partnery k obsluze malých a středních podniků. Její finanční řešení jsou přizpůsobena pro splnění finančních závazků s důrazem na krátkodobou likviditu. Divize nemovitostních aktiv cílí na projekty zahrnující vývoj, restrukturalizaci nebo fyzická vylepšení nemovitostí a oslovuje investory zajímající se o oportunistické strategie v oblasti nemovitostí. Společnost FAVO Capital, Inc. slouží malým a středním podnikům prostřednictvím své platformy pro přímý prodej a marketing, přičemž obchodní hotovostní zálohy představují hlavní produkt. Investice společnosti do nemovitostí jsou soustředěny na projekty s přidanou hodnotou a oportunistického charakteru, které zahrnují vývoj, redevelopment a restrukturalizaci aktiv. Tyto nabídky přitahují jak klienty z řad podniků potřebujících financování, tak investory do nemovitostí hledající strategické příležitosti. Stewards je jednou z nejoblíbenějších společností na Eulerpool.com.

EBIT v detailu

Analýza EBIT společnosti Stewards

EBIT (Earnings Before Interest and Taxes) společnosti Stewards představuje operační zisk firmy. Vypočítá se odečtením všech provozních nákladů, včetně nákladů na prodané zboží (COGS) a provozních výdajů, od celkového obratu, ale bez zahrnutí úroků a daní. Poskytuje náhled do operační ziskovosti společnosti bez vlivů financování a daňových struktur.

Srovnání rok k roku

Roční srovnání EBIT společnosti Stewards může ukázat trendy v operační efektivitě a ziskovosti firmy. Zvýšení EBIT v průběhu let může signalizovat zlepšenou operační účinnost nebo růst tržeb, zatímco pokles může vyvolávat obavy týkající se zvýšených provozních nákladů nebo snižujících se tržeb.

Dopady na investice

EBIT společnosti Stewards je důležitým ukazatelem pro investory. Pozitivní EBIT naznačuje, že společnost generuje dostatek tržeb k pokrytí svých provozních nákladů, což je zásadní pro posouzení finančního zdraví a stability firmy. Investoři pozorně sledují EBIT, aby hodnotili ziskovost a potenciál budoucího růstu společnosti.

Interpretace kolísání EBIT

Fluktuace v EBIT společnosti Stewards mohou být způsobeny změnami v příjmech, provozních nákladech nebo obojím. Růst EBIT naznačuje zlepšení operačního výkonu nebo zvýšení prodeje, kdežto pokles EBIT může poukazovat na vzrůstající provozní náklady nebo snižující se příjmy, což může vyžadovat strategické úpravy.

Často kladené otázky ohledně akcií Stewards

EBIT společnosti Stewards činí -3,92 Mil. USD v roce 2024.

EBIT společnosti Stewards se změnilo z -4,31 Mil. USD na -3,92 Mil. USD, což představuje změnu o -8,87 %. Hodnota je vyšší než v předchozím roce.

Na Eulerpool najdete úplný historický vývoj EBIT Stewards od roku 2006 – s ročními hodnotami, grafy a podrobnou analýzou.

Earnings before interest and taxes, zkráceně EBIT, je také označován jako provozní výsledek podniku. Jedná se o ukazatel, který umožňuje zjistit zisk za určité období, obvykle za účetní rok. Daně a úroky nejsou v případě EBIT již odečteny, a proto je EBIT vhodné pro mezinárodní srovnání různých společností.

Rokový přebytek
+ Daňové výdaje
+ Úrokové výdaje a další finanční výdaje
- Úrokové příjmy a další finanční příjmy
= EBIT (provozní výsledek)

USD společnosti EBIT je důležitým faktorem pro investory. Změny v tomto ukazateli mohou signalizovat zlepšování nebo zhoršování fundamentů, což může ovlivnit cenu akcie. Na Eulerpool můžete sledovat Stewards společnosti EBIT historicky.

Tržby jsou důležité pro hodnocení akcií.

EBIT je zkratka pro "Earnings Before Interest and Tax" (zisk před úroky a daněmi) a představuje hrubý zisk společnosti před odečtením daní a úroků. Výše EBIT se často používá jako metrika k hodnocení společnosti.

Historie

EBIT byl původně zaveden v 40. letech 20. století, když americká služba pro daně (IRS) přijala nový zákon o daních. Tento zákon vyžadoval od společností výpočet zisku před odečtením daní a úroků na půjčky (nebo "úroků a daní"). Od té doby se EBIT používá jako jeden z klíčových finančních ukazatelů při hodnocení společnosti.

Použití

EBIT lze použít k posouzení společnosti porovnáním jejích finančních výsledků se benchmarkem nebo srovnávací hodnotou. EBIT se také používá k určení, kolik budou akcionáři společnosti brát z jejího provozního příjmu.

Výpočet

EBIT se vypočítá odečtením daní a úroků z půjček od čistého zisku společnosti. Tuto výši lze vypočítat různými způsoby, ale nejčastější metoda je následující:

EBIT = Čistý zisk + úroky a daně

Příklad:
Čistý zisk XYZ Co. = 1 000 000 EUR
Úroky a daně = 500 000 EUR
EBIT XYZ Co. = 1 500 000 EUR

Aplikace

Hodnota EBIT se často používá k určení a hodnocení finanční stability společnosti. Hodnota EBIT se také může použít k určení, kolik peněz může společnost utratit za investice nebo dividendy.

Použití EBIT v investování do akcií

Investoři používají EBIT k určení, zda je akcie nadhodnocená nebo podhodnocená. Pokud má společnost vysokou hodnotu EBIT, může to naznačovat, že její akcie je nadhodnocená, protože zisk, který generuje, by mohl být nižší, než by byl se jinou akcií.

Výhody EBIT

EBIT je užitečná metrika pro určení finanční stability společnosti. Existuje několik výhod spojených s používáním EBIT, jako jsou:
- EBIT eliminuje dopad financování na zisk společnosti.
- Je to užitečná metrika pro určení zisků, které společnost může distribuovat svým akcionářům.
- Lze jej použít k určení, zda je akcie nadhodnocená nebo podhodnocená.

Nevýhody EBIT

Existují také některé nevýhody používání EBIT, jako jsou:
- EBIT nelze používat jako jedinou metriku pro hodnocení společnosti, protože nereflektuje celkový zisk společnosti.
- EBIT může být ovlivněn nepředvídanými ereignostmi, jako je zvýšení daní.
- EBIT není vždy spolehlivým indikátorem budoucího vývoje zisku společnosti.

Závěr

EBIT je důležitá metrika používaná k hodnocení společnosti. Lze jej použít k určení, kolik peněz může společnost generovat ze svých operačních výsledků a zda je akcie nadhodnocená nebo podhodnocená. EBIT má však také některé nevýhody, protože nereflektuje celkovou ziskovost společnosti a může být ovlivněn nepředvídanými událostmi. Proto je důležité zvažovat EBIT v kombinaci s dalšími finančními ukazateli, aby se získal úplný obraz o společnosti.

Tato data přes Eulerpool API

100 000 požadavků/měs. zdarma · bez karty

Výkaz zisku a ztráty — Stewards

Všechny klíčové ukazatele — Stewards