Shree Rama Multi-Tech

Shree Rama Multi-Tech Tržby

Tržby společnosti Shree Rama Multi-Tech (SHREERAMA.NS) k datu 2. 11. 2026 je 2,08 Mld. INR. V předchozím roce byl Tržby 1,78 Mld. INR — změna o 16,96 % (vyšší).

Tržby

2,08 Mld.INR

YoY

16,96%

Poslední aktualizace:

V roce 2025 dosáhla společnost Shree Rama Multi-Tech obratu ve výši 2,08 Mld. INR, což představuje rozdíl 16,96% ve srovnání s obratem 1,78 Mld. INR v předchozím roce.

Tržby rostly o 7,2 % ročně za posledních 18 let na 2,08 Mld. INR.

Historie Shree Rama Multi-Tech Tržby

  • 3 roky

  • 10 let

  • 25 Let

  • Maximum

Tržby
Datum
Tržby
1. 1. 2018
1,25 Mld. INR
1. 1. 2019
1,17 Mld. INR
1. 1. 2020
1,31 Mld. INR
1. 1. 2021
1,36 Mld. INR
1. 1. 2022
1,50 Mld. INR
1. 1. 2023
1,96 Mld. INR
1. 1. 2024
1,78 Mld. INR
1. 1. 2025
2,08 Mld. INR
Historie Shree Rama Multi-Tech Tržby
ROKTržbyYoY
2,08 Mld.INR+16,96%
1,78 Mld.INR-9,46%
1,96 Mld.INR+30,57%
1,50 Mld.INR+10,69%
1,36 Mld.INR+3,79%
1,31 Mld.INR+11,52%
1,17 Mld.INR-6,47%
1,25 Mld.INR-5,92%
1,33 Mld.INR+13,60%
1,17 Mld.INR+8,61%
1,08 Mld.INR+2,62%
1,05 Mld.INR+23,34%
853,70 Mil.INR+18,21%
722,20 Mil.INR-25,03%
963,30 Mil.INR-77,57%
4,29 Mld.INR+538,67%
672,30 Mil.INR-5,02%
707,80 Mil.INR+19,38%
592,90 Mil.INR—

Tato data přes Eulerpool API

100 000 požadavků/měs. zdarma · bez karty

Shree Rama Multi-Tech Tržby

Shree Rama Multi-Tech tržby, EBIT, čistý příjem

  • 3 roky

  • 5 let

  • 10 let

  • 25 Let

  • Maximum

Tržby
EBIT
Čistý příjem
Podrobnosti
Datum
Tržby
EBIT
Čistý příjem
1. 1. 2018
1,25 Mld. INR
-1,78 Mil. INR
-25,67 Mil. INR
1. 1. 2019
1,17 Mld. INR
-9,41 Mil. INR
-30,26 Mil. INR
1. 1. 2020
1,31 Mld. INR
265 000,00 INR
210,56 Mil. INR
1. 1. 2021
1,36 Mld. INR
42,61 Mil. INR
34,33 Mil. INR
1. 1. 2022
1,50 Mld. INR
-46,79 Mil. INR
-49,22 Mil. INR
1. 1. 2023
1,96 Mld. INR
84,36 Mil. INR
50,44 Mil. INR
1. 1. 2024
1,78 Mld. INR
93,87 Mil. INR
99,65 Mil. INR
1. 1. 2025
2,08 Mld. INR
228,53 Mil. INR
513,46 Mil. INR

Shree Rama Multi-Tech Marže

Shree Rama Multi-Tech marže akcie

Analýza Shree Rama Multi-Tech maržíí zobrazuje hrubou marži, EBIT marži a také ziskovou marži Shree Rama Multi-Tech. EBIT marže (EBIT/tržby) udává, jaké procento tržeb zůstane jako provozní zisk. Zisková marže ukazuje, jaké procento tržeb zůstane pro Shree Rama Multi-Tech.
  • 3 roky

  • 5 let

  • 10 let

  • 25 Let

  • Maximum

Hrubá marže
EBIT marže
Zisková marže
Podrobnosti
Datum
Hrubá marže
EBIT marže
Zisková marže
1. 1. 2018
44,26 %
-0,14 %
-2,05 %
1. 1. 2019
35,00 %
-0,80 %
-2,58 %
1. 1. 2020
41,33 %
0,02 %
16,09 %
1. 1. 2021
36,06 %
3,14 %
2,53 %
1. 1. 2022
28,47 %
-3,11 %
-3,27 %
1. 1. 2023
30,07 %
4,30 %
2,57 %
1. 1. 2024
33,98 %
5,28 %
5,61 %
1. 1. 2025
42,31 %
11,00 %
24,70 %

Shree Rama Multi-Tech Analýza akcií

Co dělá Shree Rama Multi-Tech? Společnost Shree Rama Multi-Tech Ltd. vyrábí víceproduktová plastová obalová řešení, včetně laminovaných tub, tubových laminátů a flexibilních laminátů. Společnost produkuje vícevrstvé tuby s vrstvami z hliníkové fólie/nylonu/polyesteru, monovrstvé tuby s trychtýřovitými a barevnými rameny a uzávěry a vícevrstvé fólie pro balení jedlých olejů, zpracovaných potravin, ryb, čaje, kávy, koření, motorového oleje a maziv. Aplikace flexibilních laminátů využívají hliník/nylon pro bariérové vlastnosti a polyester pro povrchovou tiskovou úpravu. Firma dodává tyto obalové materiály do sektorů péče o ústní dutinu, kosmetiky, farmacie a zboží rychlé spotřeby. Obchodní segmenty společnosti zahrnují obalové materiály pro prášky, granule a kapaliny se specifickými aplikacemi v sektorech potravin, nápojů a průmyslu. Její flexibilní obalové materiály slouží různým odvětvím vyžadujícím bariérovou ochranu, schopnost těsnění a vysokokvalitní povrchový tisk. Výrobní operace firmy se zaměřují na poskytování přizpůsobených obalových řešení pro splnění specifikací klientů napříč několika tržními segmenty. Společnost Shree Rama Multi-Tech Ltd. generuje výnosy prodejem svých specializovaných plastových obalových produktů do odvětví péče o ústní dutinu, kosmetiky, farmacie a zboží rychlé spotřeby. Sortiment produktů společnosti cílí na sektory vyžadující vysoce výkonné obaly jak pro spotřebitelské, tak pro průmyslové aplikace, se zaměřením na materiály, které poskytují bariérové vlastnosti, funkce těsnění a možnost tisku. Shree Rama Multi-Tech je jednou z nejoblíbenějších společností na Eulerpool.com.

Tržby v detailu

Pochopení obratu společnosti Shree Rama Multi-Tech

Prodejní čísla společnosti Shree Rama Multi-Tech jsou odvozena z celkového obratu, který byl v určitém období získán prodejem zboží nebo poskytováním služeb. Tato čísla přímo odrážejí schopnost společnosti převést své produkty nebo služby na obrat a ukazují poptávku a tržní přítomnost.

Srovnání rok k roku

Analýza ročních prodejních čísel společnosti Shree Rama Multi-Tech poskytuje náhledy do růstu a stability firmy. Zvýšení prodejních čísel naznačuje vzrůstající poptávku po jejích nabídkách, efektivní marketing nebo expanzi do nových trhů. Pokles však může signalizovat nasycení trhu, zvýšenou konkurenci nebo méně účinné strategie.

Dopady na investice

Investoři často zkoumají prodejní data společnosti Shree Rama Multi-Tech, aby vyhodnotili finanční zdraví a vyhlídky na růst. Stálý růst prodeje může být slibným ukazatelem ziskovosti firmy a potenciálního výnosu z investice, což ovlivňuje ceny akcií a důvěru investorů.

Interpretace výkyvů v prodeji

Zvýšení prodejních čísel u Shree Rama Multi-Tech naznačuje tržní růst, inovace nebo efektivní marketing a často vede ke zvýšení cen akcií. Pokles naopak může poukazovat na výzvy, které vyžadují strategické úpravy za účelem zvýšení tržního podílu a rentability.

Často kladené otázky ohledně akcií Shree Rama Multi-Tech

Tržby společnosti Shree Rama Multi-Tech činí 2,08 Mld. INR v roce 2025.

Tržby společnosti Shree Rama Multi-Tech se změnilo z 1,78 Mld. INR na 2,08 Mld. INR, což představuje změnu o 16,96 %. Hodnota je vyšší než v předchozím roce.

Na Eulerpool najdete úplný historický vývoj Tržby Shree Rama Multi-Tech od roku 2006 – s ročními hodnotami, grafy a podrobnou analýzou.

Tržby jsou celková hodnota všech ve stanoveném období prodaných zboží. To znamená, že se počítá množství prodaných produktů vynásobené prodejní cenou. V tržbách ještě nejsou odečteny žádné náklady (materiál, mzdy atd.), zatímco čistý výnos už zahrnuje odečtení snížení výnosů souvisejících s prodejem (slevy atd.).

INR společnosti Tržby je důležitým faktorem pro investory. Změny v tomto ukazateli mohou signalizovat zlepšování nebo zhoršování fundamentů, což může ovlivnit cenu akcie. Na Eulerpool můžete sledovat Shree Rama Multi-Tech společnosti Tržby historicky.

Tržby při hodnocení akcií

Tržby jsou důležitou finanční metrikou používanou při hodnocení akcií. Jedná se o měřítko ekonomické aktivity společnosti a může sloužit jako indikátor úspěchu společnosti. Tržby jsou považovány za jeden z nejdůležitějších faktorů při hodnocení akcií. Kromě toho lze tržby také použít k výpočtu dalších finančních metrik, jako je zisk na akcii a poměr cena/zisk.

Historie a využití tržeb

Tržby byly dlouho považovány za jednu z nejdůležitějších finančních metrik. V 19. století byla používána jako jedna z prvních finančních metrik k měření ekonomické aktivity společnosti. Od té doby se tržby pravidelně používají k hodnocení společností.

Tržby se obvykle počítají jako procento vlastního kapitálu společnosti. Lze je také použít k určení celkové ziskovosti společnosti. Existuje mnoho různých typů tržeb, které lze použít k měření ekonomické aktivity společnosti, jako jsou hrubé tržby, čisté tržby a tržby z mezinárodního obchodu.

Tržby lze také použít k hodnocení akcií. Například tržby společnosti lze použít k posouzení úspěchu společnosti. Pokud má společnost vysoké tržby, znamená to, že je zisková, protože má vysokou poptávku po svých produktech nebo službách.

Výpočet a aplikace tržeb

Aby se vypočítaly tržby společnosti, musí se odečíst náklady společnosti od jejích příjmů. Příjmy mohou pocházet z různých zdrojů, jako jsou prodeje, licenční poplatky, služby atd. Náklady mohou zahrnovat náklady na výrobu, nákup, skladování, prodej a správu.

Tržby lze poté použít k výpočtu různých finančních poměrů. Například tržby lze použít k výpočtu poměru cena/zisk (P/E) společnosti. Jedná se o měřítko ziskovosti společnosti, vypočítané jako poměr ceny akcií k zisku na akcii.

Tržby lze také použít k výpočtu zisku na akcii (EPS) společnosti. Jedná se o měřítko zisku společnosti na akcii. EPS se vypočítá vydělením zisku počtem vydaných akcií.

Použití tržeb investory

Investoři používají tržby k hodnocení akcií, protože tržby jsou indikátorem úspěchu společnosti. Investor může například porovnat tržby společnosti, aby viděl, jak jsou úspěšné. Investor může také použít tržby společnosti k výpočtu jejího poměru cena/zisk a zisku na akcii.

Příklad: Investor se podívá na společnost, která má tržby 25 milionů eur. Porovnává tyto tržby s tržbami konkurenta, která má tržby 35 milionů eur. Investor pak může vidět, že společnost s tržbami 25 milionů eur je méně úspěšná než společnost s tržbami 35 milionů eur.

Výhody a nevýhody tržeb.

Tržby jsou velmi užitečným nástrojem pro hodnocení akcií, protože měří ekonomickou aktivitu společnosti. Tržby lze také použít k výpočtu dalších finančních poměrů, jako jsou poměr cena/zisk a zisk na akcii.

Nevýhodou je však, že tržby samy o sobě nejsou smysluplným indikátorem úspěchu společnosti. Je důležité zvažovat tržby v porovnání s dalšími finančními metrikami, jako je zisk na akcii a poměr cena/zisk, abyste získali úplný obraz o společnosti.

Tato data přes Eulerpool API

100 000 požadavků/měs. zdarma · bez karty

Výkaz zisku a ztráty — Shree Rama Multi-Tech

Všechny klíčové ukazatele — Shree Rama Multi-Tech