Ruchi Infrastructure

Ruchi Infrastructure EBITDA

EBITDA (Zisk před úroky, daněmi, odpisy a amortizací) společnosti Ruchi Infrastructure (RUCHINFRA.NS) k datu 17. 10. 2026 je 54,80 Mil. INR. V předchozím roce byl EBITDA (Zisk před úroky, daněmi, odpisy a amortizací) 240,37 Mil. INR — změna o -77,20 % (nižší).

EBITDA

54,80 Mil.INR

YoY

-77,20%

Poslední aktualizace:

EBITDA (Zisk před úroky, daněmi, odpisy a amortizací) společnosti Ruchi Infrastructure je 2026 54,80 Mil. INR. EBITDA (Zisk před úroky, daněmi, odpisy a amortizací) společnosti Ruchi Infrastructure byl 2025 240,37 Mil. INR. Klesá tak o -77,20% nižší než v předchozím roce.

Historie Ruchi Infrastructure EBITDA

  • 3 roky

  • 10 let

  • 25 Let

  • Maximum

EBITDA
Datum
EBITDA
1. 1. 2019
162,10 Mil. INR
1. 1. 2020
224,15 Mil. INR
1. 1. 2021
245,93 Mil. INR
1. 1. 2022
728,53 Mil. INR
1. 1. 2023
251,45 Mil. INR
1. 1. 2024
488,98 Mil. INR
1. 1. 2025
240,37 Mil. INR
1. 1. 2026
54,80 Mil. INR
Historie Ruchi Infrastructure EBITDA
ROKEBITDAYoY
54,80 Mil.INR-77,20%
240,37 Mil.INR-50,84%
488,98 Mil.INR+94,46%
251,45 Mil.INR-65,48%
728,53 Mil.INR+196,23%
245,93 Mil.INR+9,72%
224,15 Mil.INR+38,28%
162,10 Mil.INR-9,46%
179,03 Mil.INR-60,28%
450,76 Mil.INR-25,34%
603,72 Mil.INR+1 056,37%
52,21 Mil.INR-80,13%
262,76 Mil.INR—

Tato data přes Eulerpool API

100 000 požadavků/měs. zdarma · bez karty

Ruchi Infrastructure Analýza akcií

Co dělá Ruchi Infrastructure? Ruchi Infrastructure Ltd is a holding company headquartered in Indore, India, that operates within the Consumer Staples sector. It engages in logistics and storage infrastructure, employing 135 full-time staff. The firm operates through three segments: commodities, infrastructure, and others. The commodities segment handles the trading of various products. The infrastructure segment focuses on storage and warehousing, including liquid storage for bulk items like edible oils, petroleum products, and liquid chemicals via pipeline transfer. It also provides warehousing for agricultural commodities such as wheat, maize, soybean, cotton, and chana, as well as facilities for cement, white goods, soap, adhesive, and paint industries. Additionally, the company is involved in wind power generation. The others segment is engaged in soap manufacturing. Subsidiaries include Peninsular Tankers Pvt Ltd, Mangalore Liquid Imped Pvt Ltd, and Ruchi Renewable Energy Pvt Ltd. The company went public on October 17, 1996. Ruchi Infrastructure je jednou z nejoblíbenějších společností na Eulerpool.com.

Často kladené otázky ohledně akcií Ruchi Infrastructure

EBITDA (Zisk před úroky, daněmi, odpisy a amortizací) společnosti Ruchi Infrastructure činí 54,80 Mil. INR v roce 2026.

EBITDA (Zisk před úroky, daněmi, odpisy a amortizací) společnosti Ruchi Infrastructure se změnilo z 240,37 Mil. INR na 54,80 Mil. INR, což představuje změnu o -77,20 %. Hodnota je nižší než v předchozím roce.

Na Eulerpool najdete úplný historický vývoj EBITDA (Zisk před úroky, daněmi, odpisy a amortizací) Ruchi Infrastructure od roku 2006 – s ročními hodnotami, grafy a podrobnou analýzou.

EBITDA měří operační výkonnost před dopadem finanční struktury, daňového prostředí a bezhotovostních odpisů.

EBITDA = EBIT + Odpisy

INR společnosti EBITDA (Zisk před úroky, daněmi, odpisy a amortizací) je důležitým faktorem pro investory. Změny v tomto ukazateli mohou signalizovat zlepšování nebo zhoršování fundamentů, což může ovlivnit cenu akcie. Na Eulerpool můžete sledovat Ruchi Infrastructure společnosti EBITDA (Zisk před úroky, daněmi, odpisy a amortizací) historicky.

Tato data přes Eulerpool API

100 000 požadavků/měs. zdarma · bez karty

Výkaz zisku a ztráty — Ruchi Infrastructure

Všechny klíčové ukazatele — Ruchi Infrastructure