Prerna Infrabuild

Prerna Infrabuild ROA

ROA (Return on Assets) společnosti Prerna Infrabuild (531802.BO) k datu 17. 10. 2026 je 2,05 %. V předchozím roce byl ROA (Return on Assets) 1,01 % — změna o 102,83 % (vyšší).

ROA

2,05 %

YoY

102,83%

Poslední aktualizace:

V roce 2026 byla návratnost celkového jmění (ROA) společnosti Prerna Infrabuild 2,05 %, což je nárůst o 102,83% ve srovnání s 1,01 % ROA v předchozím roce.

Historie Prerna Infrabuild ROA

  • 3 roky

  • 10 let

  • 25 Let

  • Maximum

ROA
Datum
ROA
1. 1. 2019
1,20 INR
1. 1. 2020
0,02 INR
1. 1. 2021
-1,10 INR
1. 1. 2022
13,52 INR
1. 1. 2023
11,27 INR
1. 1. 2024
3,76 INR
1. 1. 2025
1,01 INR
1. 1. 2026
2,05 INR
Historie Prerna Infrabuild ROA
ROKROAYoY
2,05 %+102,83%
1,01 %-73,15%
3,76 %-66,61%
11,27 %-16,65%
13,52 %-1 328,83%
-1,10 %-5 947,78%
0,02 %-98,44%
1,20 %-57,65%
2,84 %+43,00%
1,99 %-23,31%
2,59 %+19,97%
2,16 %-33,70%
3,26 %—

Tato data přes Eulerpool API

100 000 požadavků/měs. zdarma · bez karty

Prerna Infrabuild Analýza akcií

Co dělá Prerna Infrabuild? Prerna Infrabuild je jednou z nejoblíbenějších společností na Eulerpool.com.

ROA v detailu

Porozumění kapitálové rentabilitě (ROA) společnosti Prerna Infrabuild

Kapitálová rentabilita (ROA) společnosti Prerna Infrabuild je klíčový ukazatel, který měří ziskovost společnosti ve vztahu k celkovému majetku. Vypočítá se vydělením čistého zisku celkovým majetkem. Vyšší ROA naznačuje efektivní využití majetku pro dosahování zisku a odráží efektivitu řízení a finanční zdraví.

Srovnání rok k roku

Porovnání ROA společnosti Prerna Infrabuild z roku na rok poskytuje vhled do provozní efektivity a trendů využívání majetku společnosti. Zvyšující se ROA značí zlepšování efektivity majetku a ziskovosti, zatímco klesající ROA může naznačovat provozní nebo finanční výzvy.

Dopady na investice

Investoři považují ROA společnosti Prerna Infrabuild za zásadní metriku pro hodnocení ziskovosti a efektivity společnosti. Vyšší ROA znamená, že společnost efektivně využívá svá aktiva k získávání zisku, což ji činí potenciálně atraktivním investičním cílem.

Interpretace fluktuací ROA

Fluktuace v ROA společnosti Prerna Infrabuild mohou být způsobeny změnami čistého zisku, nákupem majetku, nebo provozní efektivitou. Analýza těchto kolísání pomáhá při hodnocení finančního výkonu, efektivity řízení a strategického finančního postavení společnosti.

Často kladené otázky ohledně akcií Prerna Infrabuild

ROA (Return on Assets) společnosti Prerna Infrabuild činí 2,05 % v roce 2026.

ROA (Return on Assets) společnosti Prerna Infrabuild se změnilo z 1,01 % na 2,05 %, což představuje změnu o 102,83 %. Hodnota je vyšší než v předchozím roce.

Na Eulerpool najdete úplný historický vývoj ROA (Return on Assets) Prerna Infrabuild od roku 2006 – s ročními hodnotami, grafy a podrobnou analýzou.

Return on Assets, také nazývaný ROA, je finanční ukazatel používaný k měření ziskovosti společnosti. Používá se k určení, jak efektivně společnost využívá svá aktiva k dosažení zisku. Označuje také poměr čistého zisku k celkovým aktivům. ROA je důležitým ukazatelem celkové finanční výkonnosti společnosti, protože měří schopnost společnosti generovat více zisku z vložených aktiv.

Dobrá hodnota se liší podle odvětví a fáze vývoje společnosti. Na Eulerpool můžete porovnat Prerna Infrabuild společnosti ROA (Return on Assets) s porovnatelnými společnostmi a průměrem odvětví, abyste určili, zda je atraktivní.

Srovnávejte ukazatele s průměry odvětví, protože se normy výrazně liší. Například marže maloobchodu jsou obecně nižší než marže softwaru.

Tato data přes Eulerpool API

100 000 požadavků/měs. zdarma · bez karty

Ziskovost — Prerna Infrabuild

Všechny klíčové ukazatele — Prerna Infrabuild