Paz Corp

Paz Corp ROIC

Návratnost investovaného kapitálu (ROIC) společnosti Paz Corp (PAZ.SN) k datu 15. 10. 2026 je 4,21 %. V předchozím roce byl Návratnost investovaného kapitálu (ROIC) 2,00 % — změna o 110,07 % (vyšší).

ROIC

4,21 %

YoY

110,07%

Poslední aktualizace:

Návratnost investovaného kapitálu (ROIC) společnosti Paz Corp je 2025 4,21 % . Návratnost investovaného kapitálu (ROIC) společnosti Paz Corp byl 2024 2,00 % . Klesá tak o 110,07% vyšší než v předchozím roce.

Historie Paz Corp ROIC

  • 3 roky

  • 10 let

  • 25 Let

  • Maximum

ROIC
Datum
ROIC
1. 1. 2018
5,97 CLP
1. 1. 2019
5,40 CLP
1. 1. 2020
2,24 CLP
1. 1. 2021
4,36 CLP
1. 1. 2022
6,58 CLP
1. 1. 2023
3,05 CLP
1. 1. 2024
2,00 CLP
1. 1. 2025
4,21 CLP
Historie Paz Corp ROIC
ROKROICYoY
4,21 %+110,07%
2,00 %-34,23%
3,05 %-53,72%
6,58 %+51,11%
4,36 %+94,60%
2,24 %-58,53%
5,40 %-9,63%
5,97 %-4,45%
6,25 %+1,82%
6,14 %-50,17%
12,32 %+36,76%
9,01 %—

Tato data přes Eulerpool API

100 000 požadavků/měs. zdarma · bez karty

Paz Corp Analýza akcií

Co dělá Paz Corp? Paz Corp je jednou z nejoblíbenějších společností na Eulerpool.com.

Často kladené otázky ohledně akcií Paz Corp

Návratnost investovaného kapitálu (ROIC) společnosti Paz Corp činí 4,21 % v roce 2025.

Návratnost investovaného kapitálu (ROIC) společnosti Paz Corp se změnilo z 2,00 % na 4,21 %, což představuje změnu o 110,07 %. Hodnota je vyšší než v předchozím roce.

Na Eulerpool najdete úplný historický vývoj Návratnost investovaného kapitálu (ROIC) Paz Corp od roku 2006 – s ročními hodnotami, grafy a podrobnou analýzou.

ROIC měří, jak efektivně společnost využívá investovaný kapitál k vytváření zisků. ROIC překračující náklady kapitálu vytváří hodnotu pro akcionáře.

ROIC = NOPAT / Investovaný kapitál

Dobrá hodnota se liší podle odvětví a fáze vývoje společnosti. Na Eulerpool můžete porovnat Paz Corp společnosti Návratnost investovaného kapitálu (ROIC) s porovnatelnými společnostmi a průměrem odvětví, abyste určili, zda je atraktivní.

Srovnávejte ukazatele s průměry odvětví, protože se normy výrazně liší. Například marže maloobchodu jsou obecně nižší než marže softwaru.

Tato data přes Eulerpool API

100 000 požadavků/měs. zdarma · bez karty

Ziskovost — Paz Corp

Všechny klíčové ukazatele — Paz Corp