Life Storage

Life Storage ROCE

Delisted

ROCE (Return on Capital Employed) společnosti Life Storage (LSI) k datu 3. 11. 2026 je 12,16 %. V předchozím roce byl ROCE (Return on Capital Employed) 9,20 % — změna o 32,12 % (vyšší).

ROCE

12,16 %

YoY

32,12%

Poslední aktualizace:

V roce 2022 činila návratnost investovaného kapitálu (ROCE) společnosti Life Storage 12,16 %, což představuje nárůst o 32,12% ve srovnání s 9,20 % ROCE v předchozím roce.

Historie Life Storage ROCE

  • 3 roky

  • 10 let

  • 25 Let

  • Maximum

ROCE
Datum
ROCE
1. 1. 2015
12,25 USD
1. 1. 2016
6,69 USD
1. 1. 2017
8,42 USD
1. 1. 2018
13,32 USD
1. 1. 2019
10,56 USD
1. 1. 2020
9,71 USD
1. 1. 2021
9,20 USD
1. 1. 2022
12,16 USD
Historie Life Storage ROCE
ROKROCEYoY
12,16 %+32,12%
9,20 %-5,25%
9,71 %-8,05%
10,56 %-20,71%
13,32 %+58,25%
8,42 %+25,81%
6,69 %-45,38%
12,25 %+2,76%
11,92 %—

Tato data přes Eulerpool API

100 000 požadavků/měs. zdarma · bez karty

Life Storage Analýza akcií

Co dělá Life Storage? Life Storage Inc je předním poskytovatelem řešení pro samoobslužné sklady v USA. Společnost byla založena v roce 1982 a má sídlo ve Williamsville v New Yorku. Původně známá jako Sovran Self Storage, nese Life Storage své oficiální název od roku 2016. Obchodní model společnosti Life Storage spočívá v pronájmu skladovacích jednotek a prostor jednotlivcům nebo firmám. Zákazníci si mohou vybrat z různých velikostí a typů zařízení, která splňují jejich potřeby. Skladovací jednotky jsou zabezpečené, čisté a klimatizované, což je zejména důležité pro citlivý inventář. Společnost v současnosti provozuje přibližně 925 lokalit ve 30 státech USA. Je rozdělena do tří divizí: Core Storage, Supplemental Storage a Third-Party Management. Divize Core Storage zahrnuje základní obchodní aktivity společnosti Life Storage, které zahrnují pronájem skladovacích jednotek jednotlivcům nebo firmám. Skladovací jednotky jsou přístupné nonstop a jsou udržovány a monitorovány společností Life Storage. Divize Supplemental Storage je rozšířením nabídky společnosti Life Storage, kde se skladovací prostory pronajímají firmám, které mají další potřebu prostoru. Na druhé straně divize Third-Party Management nabízí outsourcingová řešení, kdy společnost spravuje skladovací jednotky pro jiné firmy nebo investory. Kromě svých základních obchodních aktivit nabízí Life Storage také některé další produkty, které poskytují zákazníkům komplexní skladové řešení. Mezi ně patří balicí materiály, pronajaté nákladní vozy a pojištění. Pronajatý nákladní vůz mohou zákazníci použít k přepravě inventáře do skladového zařízení a zpět. Life Storage spoléhá na jasnou strategii, která společnosti zajistila úspěch. Ta zahrnuje expanzi společnosti prostřednictvím akvizic existujících skladových zařízení a otevírání nových lokalit v rostoucích regionech. Společnost neustále hledá nové příležitosti k doplnění nebo rozšíření svého základního podnikání. Společnost se pyšní rozsáhlým závazkem vůči sociální odpovědnosti. Life Storage podporuje různé charitativní organizace a neziskové instituce, které hájí zájmy lidí v nouzi. Společnost také poskytuje podporu reintegraci vězňů, kteří se chtějí vrátit do pracovního procesu. Celkově je Life Storage předním poskytovatelem řešení pro samoobslužné sklady v USA, který vyniká svou jasnou strategií a rychlou expanzí. Díky široké nabídce skladovacích jednotek, kvalitním zařízením a oddané podpoře charitativních organizací a neziskových institucí je Life Storage společností, která vyhovuje potřebám zákazníků i společnosti. Life Storage je jednou z nejoblíbenějších společností na Eulerpool.com.

ROCE v detailu

Odhalení rentability vloženého kapitálu (ROCE) společnosti Life Storage

Rentabilita vloženého kapitálu (ROCE) společnosti Life Storage je finanční ukazatel, který měří ziskovost a efektivitu společnosti v souvislosti s vloženým kapitálem. Vypočítá se vydělením zisku před úroky a daněmi (EBIT) vloženým kapitálem. Vyšší ROCE naznačuje, že společnost efektivně využívá svůj kapitál k dosažení zisku.

Srovnání rok na rok

Roční analýza ROCE společnosti Life Storage nabízí cenné vhledy do její efektivity při využívání kapitálu k dosažení zisku. Narůstající ROCE naznačuje zlepšení ziskovosti a operativní efektivity, zatímco pokles může signalizovat potenciální problémy s využíváním kapitálu nebo s provozem firmy.

Dopady na investice

ROCE společnosti Life Storage je klíčovým faktorem pro investory a analytiky při hodnocení efektivity a ziskovosti společnosti. Vyšší ROCE může společnost učinit atraktivnějším investičním cílem, jelikož často indikuje, že společnost generuje adekvátní zisky ze svého vloženého kapitálu.

Interpretace fluktuace ROCE

Změny v ROCE společnosti Life Storage mohou být důsledkem variací v EBIT nebo ve vloženém kapitálu. Tyto fluktuace poskytují náhled do provozní efektivity, finančního výkonu a strategické finanční správy společnosti a pomáhají investorům při informovaném rozhodování.

Často kladené otázky ohledně akcií Life Storage

ROCE (Return on Capital Employed) společnosti Life Storage činí 12,16 % v roce 2022.

ROCE (Return on Capital Employed) společnosti Life Storage se změnilo z 9,20 % na 12,16 %, což představuje změnu o 32,12 %. Hodnota je vyšší než v předchozím roce.

Na Eulerpool najdete úplný historický vývoj ROCE (Return on Capital Employed) Life Storage od roku 2006 – s ročními hodnotami, grafy a podrobnou analýzou.

ROCE je ukazatel rentability a zkratka pro Return on Capital Employed, tedy výnosnost vloženého kapitálu. Tento ukazatel ukazuje poměr mezi provozním ziskem a pro tento účel využitým úročeným kapitálem. Čím vyšší je výnosnost vloženého kapitálu, tím efektivněji podnik hospodaří a tím vyšší je důležitý Free Cash Flow. Free Cash Flow označuje tu část zisků, která není na konci období potřebná pro rozšíření podnikání, ale je k dispozici akcionářům.

Dobrá hodnota se liší podle odvětví a fáze vývoje společnosti. Na Eulerpool můžete porovnat Life Storage společnosti ROCE (Return on Capital Employed) s porovnatelnými společnostmi a průměrem odvětví, abyste určili, zda je atraktivní.

Srovnávejte ukazatele s průměry odvětví, protože se normy výrazně liší. Například marže maloobchodu jsou obecně nižší než marže softwaru.

Tato data přes Eulerpool API

100 000 požadavků/měs. zdarma · bez karty

Ziskovost — Life Storage

Všechny klíčové ukazatele — Life Storage