Intouch Insight

Intouch Insight OCF/Dluh

Poměr Provozního Cashflow k Dluhům společnosti Intouch Insight (INX.V) k datu 2. 11. 2026 je 177,46 %. V předchozím roce byl Poměr Provozního Cashflow k Dluhům 140,86 % — změna o 25,98 % (vyšší).

OCF/Dluh

177,46 %

YoY

25,98%

Poslední aktualizace:

Poměr Provozního Cashflow k Dluhům společnosti Intouch Insight je 2025 177,46 % . Poměr Provozního Cashflow k Dluhům společnosti Intouch Insight byl 2024 140,86 % . Klesá tak o 25,98% vyšší než v předchozím roce.

Historie Intouch Insight OCF/Dluh

  • 3 roky

  • 10 let

  • 25 Let

  • Maximum

OCF/Dluh
Datum
OCF/Dluh
1. 1. 2014
86,02 CAD
1. 1. 2015
47,22 CAD
1. 1. 2016
240,43 CAD
1. 1. 2017
72,07 CAD
1. 1. 2018
-1 760,66 CAD
1. 1. 2023
79,76 CAD
1. 1. 2024
140,86 CAD
1. 1. 2025
177,46 CAD
Historie Intouch Insight OCF/Dluh
ROKOCF/DluhYoY
177,46 %+25,98%
140,86 %+76,59%
79,76 %-104,53%
-1 760,66 %-2 543,00%
72,07 %-70,03%
240,43 %+409,19%
47,22 %-45,11%
86,02 %—

Tato data přes Eulerpool API

100 000 požadavků/měs. zdarma · bez karty

Intouch Insight Analýza akcií

Co dělá Intouch Insight? Společnost Intouch Insight Ltd. generuje příjmy prostřednictvím svého portfolia produktů a řešení pro řízení zkušeností zákazníků (CEM). Společnost nabízí průzkumy spokojenosti zákazníků, tajné nákupy, mobilní formuláře, operační a komplianční audity a řešení pro automatizaci marketingu akcí. Její softwarové platformy, včetně IntouchIntelligence, IntouchCapture, IntouchCheck, IntouchSurvey a LiaCX, poskytují cenné poznatky v reálném čase tím, že centralizují data z různých bodů kontaktu se zákazníkem. Klienti využívají tyto nástroje k neustálému zlepšování strategií řízení zkušeností zákazníků. Platforma CEM firmy kombinuje software pro řízení zkušeností zákazníků, software pro průzkumy, software pro automatizaci mobilních formulářů, služby tajných nákupů, služby operačních a kompliančních auditů a software pro automatizaci marketingu akcí. Tyto nabídky jsou navrženy tak, aby pomohly klientům shromažďovat a centralizovat data, získávat cenné poznatky a zlepšovat zkušenosti zákazníků prostřednictvím integrovaných řešení. Společnost cílí na podniky, které se snaží optimalizovat své interakce se zákazníky a operační efektivitu. Společnost Intouch Insight Ltd. obsluhuje klienty, kteří vyžadují komplexní řešení pro řízení zkušeností zákazníků. Produkty společnosti využívají organizace, které chtějí sbírat zpětnou vazbu prostřednictvím průzkumů spokojenosti zákazníků, zavádět programy tajných nákupů, automatizovat mobilní formuláře, provádět operační audity a spravovat marketingové kampaně akcí. Řešení firmy umožňují podnikům transformovat data v cenné strategie pro zvyšování spokojenosti zákazníků a operačního výkonu. Intouch Insight je jednou z nejoblíbenějších společností na Eulerpool.com.

Často kladené otázky ohledně akcií Intouch Insight

Poměr Provozního Cashflow k Dluhům společnosti Intouch Insight činí 177,46 % v roce 2025.

Poměr Provozního Cashflow k Dluhům společnosti Intouch Insight se změnilo z 140,86 % na 177,46 %, což představuje změnu o 25,98 %. Hodnota je vyšší než v předchozím roce.

Na Eulerpool najdete úplný historický vývoj Poměr Provozního Cashflow k Dluhům Intouch Insight od roku 2006 – s ročními hodnotami, grafy a podrobnou analýzou.

OCF/Dluh měří, jaké procento celkového dluhu lze pokrýt ročním provozním cashflow. Vyšší poměry naznačují silnější schopnost splácení dluhu.

Dobrá hodnota se liší podle odvětví a fáze vývoje společnosti. Na Eulerpool můžete porovnat Intouch Insight společnosti Poměr Provozního Cashflow k Dluhům s porovnatelnými společnostmi a průměrem odvětví, abyste určili, zda je atraktivní.

Tato data přes Eulerpool API

100 000 požadavků/měs. zdarma · bez karty

Páka — Intouch Insight

Všechny klíčové ukazatele — Intouch Insight