Container Store Group

Container Store Group OCF/Dluh

Delisted·28. 1. 2025

Poměr Provozního Cashflow k Dluhům společnosti Container Store Group (TCSGQ) k datu 8. 11. 2026 je 26,47 %. V předchozím roce byl Poměr Provozního Cashflow k Dluhům 35,32 % — změna o -25,06 % (nižší).

OCF/Dluh

26,47 %

YoY

-25,06%

Poslední aktualizace:

Poměr Provozního Cashflow k Dluhům společnosti Container Store Group je 2024 26,47 % . Poměr Provozního Cashflow k Dluhům společnosti Container Store Group byl 2023 35,32 % . Klesá tak o -25,06% nižší než v předchozím roce.

Historie Container Store Group OCF/Dluh

  • 3 roky

  • 10 let

  • 25 Let

  • Maximum

OCF/Dluh
Datum
OCF/Dluh
1. 1. 2017
14,05 USD
1. 1. 2018
21,81 USD
1. 1. 2019
20,52 USD
1. 1. 2020
9,15 USD
1. 1. 2021
82,35 USD
1. 1. 2022
35,08 USD
1. 1. 2023
35,32 USD
1. 1. 2024
26,47 USD
Historie Container Store Group OCF/Dluh
ROKOCF/DluhYoY
26,47 %-25,06%
35,32 %+0,69%
35,08 %-57,40%
82,35 %+800,44%
9,15 %-55,44%
20,52 %-5,90%
21,81 %+55,26%
14,05 %+7,00%
13,13 %-31,94%
19,29 %+33,92%
14,40 %—

Tato data přes Eulerpool API

100 000 požadavků/měs. zdarma · bez karty

Container Store Group Analýza akcií

Co dělá Container Store Group? Společnost The Container Store Group Inc generuje příjmy především prostřednictvím svého segmentu TCS, který provozuje maloobchodní prodejny, webové stránky a call centrum nabízející produkty a řešení pro skladování a organizaci. Společnost prodává více než 11 000 produktů napříč odděleními zaměřenými na životní styl, jako jsou koupelna, kuchyň a kancelář, přičemž instalace a organizační služby představují doplňkové nabídky. Segment Elfa vyrábí produkty pod značkou elfa, které jsou vyráběny společností Elfa International AB a výhradně prodávány prostřednictvím prodejen a online kanálů TCS, s cílovým zaměřením na domácí a evropské trhy. Korporátní položky/Ostatní zajišťují administrativní funkce a podporu obou segmentů. Elfa International AB, švédská dceřiná společnost, navrhuje a vyrábí komponentové police a systém zásuvkových skříní a zakázková posuvná dvířka pod značkou elfa. Tyto produkty jsou distribuovány výhradně přes maloobchodní kanály společnosti The Container Store bez externích prodejů. Provozy online i kamenných prodejen v segmentu TCS, které zahrnují produkty elfa spolu s širším sortimentem, generují příjmy společnosti. Obchodní model firmy se opírá o přímý prodej spotřebitelům prostřednictvím fyzických prodejen, webových stránek a call centra, přičemž pro produkty elfa nejsou využíváni třetí strany ani externí distribuční kanály. Příjmové zdroje společnosti zahrnují přímý prodej spotřebitelům řešení pro skladování, instalační služby a exkluzivní prodej produktů značky elfa. Segment TCS tvoří většinu tržeb díky katalogu s více než 11 000 produkty napříč odděleními zaměřenými na životní styl. Výroba a exkluzivní distribuce prostřednictvím TCS u produktu elfa zajišťují konzistentnou dostupnost produktů a soulad se značkou, což podporuje zaměření společnosti na řešení pro organizaci a skladování. Container Store Group je jednou z nejoblíbenějších společností na Eulerpool.com.

Často kladené otázky ohledně akcií Container Store Group

Poměr Provozního Cashflow k Dluhům společnosti Container Store Group činí 26,47 % v roce 2024.

Poměr Provozního Cashflow k Dluhům společnosti Container Store Group se změnilo z 35,32 % na 26,47 %, což představuje změnu o -25,06 %. Hodnota je nižší než v předchozím roce.

Na Eulerpool najdete úplný historický vývoj Poměr Provozního Cashflow k Dluhům Container Store Group od roku 2006 – s ročními hodnotami, grafy a podrobnou analýzou.

OCF/Dluh měří, jaké procento celkového dluhu lze pokrýt ročním provozním cashflow. Vyšší poměry naznačují silnější schopnost splácení dluhu.

Dobrá hodnota se liší podle odvětví a fáze vývoje společnosti. Na Eulerpool můžete porovnat Container Store Group společnosti Poměr Provozního Cashflow k Dluhům s porovnatelnými společnostmi a průměrem odvětví, abyste určili, zda je atraktivní.

Tato data přes Eulerpool API

100 000 požadavků/měs. zdarma · bez karty

Páka — Container Store Group

Všechny klíčové ukazatele — Container Store Group