Comfort Intech

Comfort Intech Dluh

Zadlužení společnosti Comfort Intech (531216.BO) k datu 7. 11. 2026 je 5,14 Mil. INR. V předchozím roce byl Zadlužení 5,34 Mil. INR — změna o -3,73 % (nižší).

Dluh

5,14 Mil.INR

YoY

-3,73%

Poslední aktualizace:

V roce 2026 činil dluh společnosti Comfort Intech 5,14 Mil. INR, což představuje změnu o -3,73% ve srovnání s 5,34 Mil. INR celkovým dluhem v předchozím roce.

Historie Comfort Intech Dluh

  • 3 roky

  • 10 let

  • 25 Let

  • Maximum

Dluh
Datum
Dluh
1. 1. 2016
30,68 Mil. INR
1. 1. 2017
11,39 Mil. INR
1. 1. 2018
17,23 Mil. INR
1. 1. 2019
38,38 Mil. INR
1. 1. 2023
0,00 INR
1. 1. 2024
7,83 Mil. INR
1. 1. 2025
5,34 Mil. INR
1. 1. 2026
5,14 Mil. INR
Historie Comfort Intech Dluh
ROKDluhYoY
5,14 Mil.INR-3,73%
5,34 Mil.INR-31,82%
7,83 Mil.INR—
0,00INR-100,00%
38,38 Mil.INR+122,77%
17,23 Mil.INR+51,23%
11,39 Mil.INR-62,87%
30,68 Mil.INR+94,43%
15,78 Mil.INR-88,61%
138,60 Mil.INR—

Tato data přes Eulerpool API

100 000 požadavků/měs. zdarma · bez karty

Comfort Intech Analýza akcií

Co dělá Comfort Intech? Společnost Comfort Intech Ltd. generuje příjmy prostřednictvím obchodního financování, diskontu směnky, úvěrů na pracovní kapitál, úvěrů zajištěných nemovitostmi a služeb marginálního financování. Společnost obsluhuje klienty hledající finanční řešení napříč svými segmenty, včetně obchodu se zbožím, výroby lihovin, obchodu s akciemi/společnými investičními fondy, financování a pronájmu nemovitostí. Její obchodní činnosti zahrnují destilaci, výrobu, dovoz, vývoz a distribuci lihovin, včetně zahraničních lihovin vyráběných v Indii a národních nápojů. Firma působí jako poskytovatel finančních služeb v těchto specifikovaných segmentech bez zmínky o konkrétních značkách nebo typech zákazníků. Společnost Comfort Intech Ltd. poskytuje finanční služby, jako je obchodní financování a diskont směnky, podnikům zapojeným do obchodu se zbožím, výroby lihovin a obchodu s akciemi/společnými investičními fondy. Společnost také nabízí úvěry zajištěné nemovitostmi a marginální financování klientům potřebujícím kapitál pro transakce spojené s nemovitostmi nebo investiční aktivity. Její operace sahají od destilace až po lahvování, vývoz a maloobchodní distribuci lihovin a nápojů. Příjmové zdroje společnosti pocházejí z jejích segmentů finančních služeb, včetně obchodního financování, úvěrů na pracovní kapitál a úvěrů na nemovitosti, spolu s jejím byznysem výroby a distribuce lihovin. Obsluhuje klienty zapojené do obchodních, výrobních a finančních činností v rámci specifikovaných obchodních segmentů, přičemž klade důraz na distribuci lihovin a nápojů jako na klíčovou operační oblast. Comfort Intech je jednou z nejoblíbenějších společností na Eulerpool.com.

Dluh v detailu

Porozumění dluhové struktuře společnosti Comfort Intech

Celkový dluh společnosti Comfort Intech odkazuje na akumulované finanční závazky, které má společnost vůči vnějším stranám. To může zahrnovat krátkodobé a dlouhodobé úvěry, dluhopisy, půjčky a další finanční nástroje. Posouzení dluhu společnosti je klíčové pro hodnocení její finanční zdraví, rizikového profilu a schopnosti financovat provoz a expanzi.

Srovnání rok k roku

Analýza dluhové struktury společnosti Comfort Intech v průběhu let poskytuje náhled do finanční strategie a stability společnosti. Snížení dluhu může naznačovat finanční sílu a provozní efektivitu, zatímco nárůst může poukazovat na investice do růstu nebo potenciální finanční výzvy.

Dopady na investice

Investoři pečlivě sledují úroveň zadlužení společnosti Comfort Intech, protože to může ovlivnit rizikový a výnosový profil společnosti. Nadměrné zadlužení může vést k finančnímu zatížení, zatímco umírněný a dobře řízený dluh může být katalyzátorem pro růst a expanzi. To z něj činí kritický aspekt hodnocení investic.

Interpretace fluktuace zadlužení

Změny ve výši zadlužení společnosti Comfort Intech mohou být přičítány různým provozním a strategickým faktorům. Nárůst zadlužení by mohl být zaměřen na financování expanzních projektů nebo zvýšení provozní kapacity, zatímco snížení by mohlo naznačovat realizaci zisků nebo přístup k minimalizaci finančního rizika a využití pákového efektu.

Často kladené otázky ohledně akcií Comfort Intech

Zadlužení společnosti Comfort Intech činí 5,14 Mil. INR v roce 2026.

Zadlužení společnosti Comfort Intech se změnilo z 5,34 Mil. INR na 5,14 Mil. INR, což představuje změnu o -3,73 %. Hodnota je nižší než v předchozím roce.

Na Eulerpool najdete úplný historický vývoj Zadlužení Comfort Intech od roku 2006 – s ročními hodnotami, grafy a podrobnou analýzou.

INR společnosti Zadlužení je důležitým faktorem pro investory. Změny v tomto ukazateli mohou signalizovat zlepšování nebo zhoršování fundamentů, což může ovlivnit cenu akcie. Na Eulerpool můžete sledovat Comfort Intech společnosti Zadlužení historicky.

Tato data přes Eulerpool API

100 000 požadavků/měs. zdarma · bez karty

Bilance — Comfort Intech

Všechny klíčové ukazatele — Comfort Intech