Beijing LabTech Instruments Co

Beijing LabTech Instruments Co CapEx/Tržby

Podíl CapEx na tržbách společnosti Beijing LabTech Instruments Co (688056.SS) k datu 24. 10. 2026 je 1,17 %. V předchozím roce byl Podíl CapEx na tržbách 1,17 % — změna o 0,12 % (vyšší).

CapEx/Tržby

1,17 %

YoY

0,12%

Poslední aktualizace:

Podíl CapEx na tržbách společnosti Beijing LabTech Instruments Co je 2025 1,17 % . Podíl CapEx na tržbách společnosti Beijing LabTech Instruments Co byl 2024 1,17 % . Klesá tak o 0,12% vyšší než v předchozím roce.

Historie Beijing LabTech Instruments Co CapEx/Tržby

  • 3 roky

  • 10 let

  • 25 Let

  • Maximum

CapEx/Tržby
Datum
CapEx/Tržby
1. 1. 2018
0,27 CNY
1. 1. 2019
6,72 CNY
1. 1. 2020
0,93 CNY
1. 1. 2021
21,01 CNY
1. 1. 2022
7,73 CNY
1. 1. 2023
6,34 CNY
1. 1. 2024
1,17 CNY
1. 1. 2025
1,17 CNY
Historie Beijing LabTech Instruments Co CapEx/Tržby
ROKCapEx/TržbyYoY
1,17 %+0,12%
1,17 %-81,50%
6,34 %-18,02%
7,73 %-63,18%
21,01 %+2 151,49%
0,93 %-86,13%
6,72 %+2 418,03%
0,27 %-31,79%
0,39 %-34,72%
0,60 %-75,12%
2,41 %—

Tato data přes Eulerpool API

100 000 požadavků/měs. zdarma · bez karty

Beijing LabTech Instruments Co Analýza akcií

Co dělá Beijing LabTech Instruments Co? Beijing LabTech Instruments Co., Ltd. generates revenue through the sale of experimental analytical instruments and clean laboratory solutions. The company offers products such as the fully automatic multi-functional high-throughput thermal cracking instrument, fully automatic high-throughput solid phase extraction series instrument, and fully automatic nuclide separation instrument series. These instruments are sold to customers in food testing, environmental monitoring, drug quality testing, and medical diagnosis sectors. The firm's brands LabTech, CDS, and Empore are used across its product lines, with clean laboratory solutions including clean chemical laboratories, laboratory ventilation, and renovation projects. The company's product portfolio includes the radioactive element enrichment series and circulating water cooler, targeting industries requiring precise analytical capabilities. Customers in food testing, environmental monitoring, drug quality testing, and medical diagnosis utilize LabTech's instruments for their specific laboratory needs. The firm's focus on clean and environmentally friendly laboratory solutions complements its core instrument sales, creating a comprehensive offering for clients seeking sustainable lab environments. Beijing LabTech's main products are designed for high-throughput applications, appealing to industries that demand efficiency and accuracy. The brands LabTech, CDS, and Empore are integral to the company's market presence, with each brand associated with specific product categories. The implementation of clean laboratory solutions, such as clean chemical laboratories and ventilation projects, further diversifies the company's revenue streams beyond instrument sales. Beijing LabTech Instruments Co je jednou z nejoblíbenějších společností na Eulerpool.com.

Často kladené otázky ohledně akcií Beijing LabTech Instruments Co

Podíl CapEx na tržbách společnosti Beijing LabTech Instruments Co činí 1,17 % v roce 2025.

Podíl CapEx na tržbách společnosti Beijing LabTech Instruments Co se změnilo z 1,17 % na 1,17 %, což představuje změnu o 0,12 %. Hodnota je vyšší než v předchozím roce.

Na Eulerpool najdete úplný historický vývoj Podíl CapEx na tržbách Beijing LabTech Instruments Co od roku 2006 – s ročními hodnotami, grafy a podrobnou analýzou.

Podíl CapEx na tržbách ukazuje, jaké procento tržeb je reinvestováno do kapitálových aktiv. Indikuje kapitálovou intenzivnost společnosti.

Dobrá hodnota se liší podle odvětví a fáze vývoje společnosti. Na Eulerpool můžete porovnat Beijing LabTech Instruments Co společnosti Podíl CapEx na tržbách s porovnatelnými společnostmi a průměrem odvětví, abyste určili, zda je atraktivní.

Srovnávejte ukazatele s průměry odvětví, protože se normy výrazně liší. Například marže maloobchodu jsou obecně nižší než marže softwaru.

Tato data přes Eulerpool API

100 000 požadavků/měs. zdarma · bez karty

Peněžní toky — Beijing LabTech Instruments Co

Všechny klíčové ukazatele — Beijing LabTech Instruments Co