P2 Solar

P2 Solar AAQS

P2 Solar (PTOS) öğesinin AAQS değeri 24 Eki 2026 itibarıyla 1 dir. Önceki yılda, AAQS 1,00 idi — 0,00% (daha düşük) bir değişiklik.

AAQS

1

YoY

0,00%

Son güncelleme:

P2 Solar şirketinin güncel AAQS değeri 1.

Yüksek bir AAQS değeri, şirketin başarılı bir şekilde gelişmekte olduğunun olumlu bir göstergesi olarak kabul edilebilir.

Yatırımcılar, şirketin kar elde etme yolunda iyi bir konumda olduğunu düşünebilirler.

Öte yandan, P2 Solar şirketinin AAQS değerinin elde edilen karlar ve aynı sektördeki diğer şirketlerle karşılaştırılması önemlidir. Yüksek bir AAQS, olumlu bir gelecek için mutlak bir garanti değildir. Yalnızca bu durumda şirketin performansı hakkında tam bir resim elde edilebilir.

Şirketin gelişimini daha iyi değerlendirebilmek için, AAQS'nin aynı sektördeki diğer şirketlerle karşılaştırılması önemlidir. Genel olarak yatırımcılar, bilinçli bir yatırım kararı alabilmek için bir şirketin AAQS değerini her zaman kar, EBIT, nakit akışı ve diğer önemli finansal göstergeler ile birlikte değerlendirmelidir.

P2 Solar AAQS Tarihçesi

  • 3 yıl

  • 10 yıl

  • 25 Yıl

  • Maks.

AAQS
Tarih
AAQS
1 Oca 2019
1,00 USD
1 Oca 2020
1,00 USD
1 Oca 2021
1,00 USD
1 Oca 2022
1,00 USD
1 Oca 2023
1,00 USD
1 Oca 2024
1,00 USD
1 Oca 2025
1,00 USD
1 Oca 2026
1,00 USD
P2 Solar AAQS Tarihçesi
YILAAQSYoY
10,00%
10,00%
10,00%
10,00%
10,00%
10,00%
10,00%
10,00%
1—

Bu verilere Eulerpool API üzerinden ulaşın

Ayda 100.000 ücretsiz istek · kredi kartı yok

P2 Solar Hisse senedi analizi

P2 Solar ne yapar? P2 Solar Inc, yenilenebilir enerji alanında uzmanlaşmış Kanadalı bir şirkettir. 2005 yılında kurulmuş olup merkezi Britanya Kolumbiyası'nın Surrey şehrinde bulunmaktadır. P2 Solar'ın tarihi, şirketin çevre dostu bir şekilde enerji üretme kararı almasıyla başlamıştır. Şirket, fotovoltaik modüller kullanarak güneş enerjisinin elektriğe dönüştürülmesini sağlayan bir teknoloji geliştirmiştir. Bu fikir başarılı olmuş ve şirketin hızlı büyümesine katkıda bulunmuştur. P2 Solar'ın iş modeli öncelikle güneş enerjisi sistemlerinin geliştirilmesi ve satışına odaklanmaktadır. Şirket, fosil yakıt tüketiminin azaltılmasına ve ithalata bağımlılığın düşürülmesine uzun vadeli katkı sağlamayı amaçlamaktadır. P2 Solar, özel ve ticari müşteriler için güneş sistemlerinin planlanması ve kurulması ile yenilenebilir enerji projelerinin geliştirilmesi dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde ürünlerini sunmaktadır. P2 Solar, müşterilerinin çeşitlenen ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çeşitli ürünler sunmaktadır. Bunlar arasında fotovoltaik modüller, batarya depolama sistemleri, invertörler ve izleme sistemleri yer almaktadır. Şirket, ürünlerinin kalitesi ve güvenilirliği üzerinde büyük önem vurgulamakta ve en iyi çözümleri geliştirmek için ortaklarıyla yakın işbirliği yapmaktadır. P2 Solar'ın temel uzmanlık alanlarından biri güneş sistemlerinin planlanması ve kurulmasıdır. Şirket, geniş bir deneyim yelpazesine sahiptir ve çeşitli uygulamalar için kurulumlar sunabilmektedir. P2 Solar, sadece sistemlerin verimliliğini sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda müşteri ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde tasarımlarını özelleştirmeyi hedeflemektedir. P2 Solar için önemli bir diğer alan da yenilenebilir enerji projelerinin geliştirilmesidir. Şirket, projelerin finanse edilmesi ve planlanması konusunda yatırımcılar ve hükümetlerle yakın işbirliği içindedir. P2 Solar, öncelikle güneş enerjisi alanında uzmanlaşmış olup büyük ölçekli projelerin geliştirilmesine aktif olarak katılmaktadır. Genel olarak P2 Solar, yenilenebilir enerji sağlayıcısı olarak başarıyla konumlanmış ve küresel bir şirkete dönüşmüştür. Şirket, sürdürülebilir ve çevre dostu enerji üretimine büyük önem vermekte ve küresel enerji tüketiminin azaltılmasına uzun vadeli katkı sağlamayı amaçlamaktadır. P2 Solar, Eulerpool'daki en popüler şirketlerden biridir.

P2 Solar hisse senedi hakkında sık sorulan sorular

P2 Solar şirketinin AAQS değeri 2026 yılında 1.

Eulerpool'da AAQS öğesinin P2 Solar değerinin 2006'dan itibaren tam tarihsel gelişimini bulabilirsiniz — yıllık değerler, grafikler ve ayrıntılı analiz ile.

AAQS, AlleAktien tarafından geliştirilen bir göstergedir.

AAQS, AlleAktien tarafından geliştirilen bir göstergedir.

Bu verilere Eulerpool API üzerinden ulaşın

Ayda 100.000 ücretsiz istek · kredi kartı yok

Kalite — P2 Solar

Tüm Kilit Metrikler — P2 Solar