Chuo Spring Co

Chuo Spring Co Net Marj

Chuo Spring Co (5992.T) öğesinin Net Kar Marjı değeri 16 Eki 2026 itibarıyla 11,20 % dir. Önceki yılda, Net Kar Marjı 1,68 % idi — 565,10% (daha yüksek) bir değişiklik.

Net Marj

11,20 %

YoY

565,10%

Son güncelleme:

Chuo Spring Co öğesinin Net Kar Marjı değeri 2026 11,20 % dir. Chuo Spring Co öğesinin Net Kar Marjı değeri 2025 1,68 % idi. %565,10 daha yüksek önceki yıla kıyasla azalmaktadır.

Chuo Spring Co için net marj, %11,2 ile birkaç yıl önceki %2,2 seviyesine göre yükseldi.

Chuo Spring Co Net Marj Tarihçesi

  • 3 yıl

  • 10 yıl

  • 25 Yıl

  • Maks.

Net Marj
Tarih
Net Marj
1 Oca 2019
2,15 JPY
1 Oca 2020
1,97 JPY
1 Oca 2021
1,67 JPY
1 Oca 2022
2,19 JPY
1 Oca 2023
0,52 JPY
1 Oca 2024
1,97 JPY
1 Oca 2025
1,68 JPY
1 Oca 2026
11,20 JPY
Chuo Spring Co Net Marj Tarihçesi
YILNet MarjYoY
11,20 %+565,10%
1,68 %-14,56%
1,97 %+279,47%
0,52 %-76,31%
2,19 %+31,10%
1,67 %-14,94%
1,97 %-8,57%
2,15 %-13,89%
2,50 %-3,52%
2,59 %+398,49%
0,52 %-72,57%
1,89 %+98,31%
0,95 %+5.978,73%
0,02 %+67,92%
0,01 %-59,46%
0,02 %-37,91%
0,04 %-175,46%
-0,05 %-412,48%
0,02 %+14,93%
0,01 %—

Bu verilere Eulerpool API üzerinden ulaşın

Ayda 100.000 ücretsiz istek · kredi kartı yok

Chuo Spring Co Hisse senedi analizi

Chuo Spring Co ne yapar? Chuo Spring Co Ltd manufactures and sells springs, control cables, and automobile supplies. Headquartered in Nagoya, Japan, the company employs 3,031 people. It operates through four geographic segments: Japan, North America, China, and Asia. The Japan segment focuses on chassis springs, precision springs, cables, automotive parts design, and related equipment. North American and Chinese segments handle precision springs and cables. The Asia segment develops and sells precision springs and cables, along with automotive parts and equipment design. Chuo Spring Co, Eulerpool'daki en popüler şirketlerden biridir.

Chuo Spring Co hisse senedi hakkında sık sorulan sorular

Chuo Spring Co şirketinin Net Kar Marjı değeri 2026 yılında 11,20 %.

Chuo Spring Co öğesinin Net Kar Marjı değeri 1,68 % değerinden 11,20 % değerine değişmiş ve bu %565,10 değişimi temsil etmektedir. Değer önceki yıldan daha yüksek dir.

Eulerpool'da Net Kar Marjı öğesinin Chuo Spring Co değerinin 2006'dan itibaren tam tarihsel gelişimini bulabilirsiniz — yıllık değerler, grafikler ve ayrıntılı analiz ile.

Net kar marjı, tüm giderler sonrasında gelirin yüzde kaçının net kar olarak kaldığını ölçer ve bir şirketin karlılığının nihai göstergesidir.

İyi bir değeri endüstriye ve şirketin aşamasına göre değişir. Eulerpool'da, Net Kar Marjı'nin Chuo Spring Co değerini sektör emsalleriyle ve endüstri ortalamasıyla karşılaştırarak cazip olup olmadığını değerlendirebilirsiniz.

Net Kar Marjı'nin değerini değerlendirmek için, aynı endüstri ve sektördeki emsalleriyle karşılaştırması önemlidir. Eulerpool'da Net Kar Marjı için doğrudan endüstri karşılaştırmaları bulabilirsiniz.

Bu verilere Eulerpool API üzerinden ulaşın

Ayda 100.000 ücretsiz istek · kredi kartı yok

Marjlar — Chuo Spring Co

Tüm Kilit Metrikler — Chuo Spring Co