C&A Modas

C&A Modas Stoklar

C&A Modas (CEAB3.SA) öğesinin Envanter değeri 2 Kas 2026 itibarıyla 1,15 Md BRL dir. Önceki yılda, Envanter 1,03 Md BRL idi — 11,89% (daha yüksek) bir değişiklik.

Stoklar

1,15 MdBRL

YoY

11,89%

Son güncelleme:

C&A Modas öğesinin Envanter değeri 2025 1,15 Md BRL dir. C&A Modas öğesinin Envanter değeri 2024 1,03 Md BRL idi. %11,89 daha yüksek önceki yıla kıyasla azalmaktadır.

C&A Modas Stoklar Tarihçesi

  • 3 yıl

  • 10 yıl

  • 25 Yıl

  • Maks.

Stoklar
Tarih
Stoklar
1 Oca 2018
490,61 M BRL
1 Oca 2019
544,72 M BRL
1 Oca 2020
641,02 M BRL
1 Oca 2021
849,27 M BRL
1 Oca 2022
852,03 M BRL
1 Oca 2023
875,16 M BRL
1 Oca 2024
1,03 Md BRL
1 Oca 2025
1,15 Md BRL
C&A Modas Stoklar Tarihçesi
YILStoklarYoY
1,15 MdBRL+11,89%
1,03 MdBRL+17,94%
875,16 MBRL+2,71%
852,03 MBRL+0,33%
849,27 MBRL+32,49%
641,02 MBRL+17,68%
544,72 MBRL+11,03%
490,61 MBRL+2,33%
479,43 MBRL-10,65%
536,58 MBRL—

Bu verilere Eulerpool API üzerinden ulaşın

Ayda 100.000 ücretsiz istek · kredi kartı yok

C&A Modas Hisse senedi analizi

C&A Modas ne yapar? C&A Modas SA, fiziksel mağazalar ve elektronik pazar yerleri aracılığıyla erkekler, kadınlar ve çocuklar için giyim, aksesuar ve ayakkabı satan bir perakende şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Şirket; her iki cinsiyet için kozmetik ürünlerin yanı sıra akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler gibi elektronik cihazları ve ilgili aksesuarları da sunmaktadır. Müşteriler, şirketin fiziksel mağazaları ve elektronik pazar varlığı satışları tetiklemekte olup, çeşitli markaların ürünlerini mobil uygulama üzerinden satın almaktadır. İş modeli, belirli marka isimlerine atıfta bulunulmaksızın, birden fazla ürün kategorisi ve kanal üzerinden doğrudan tüketici satışlarına dayanmaktadır. C&A Modas SA; giyim, kozmetik ve elektronik dahil olmak üzere çeşitli ürün kategorilerinin satışı yoluyla gelir elde etmekte ve tüm yaş grupları ile cinsiyetlere hitap etmektedir. Şirketin elektronik pazar yeri ve fiziksel mağazaları birincil satış kanalları olarak hizmet verirken, mobil uygulama müşterilerin marka ürünlerine erişimini kolaylaştırmaktadır. Gelir akışları, fiziksel mekanlar ve çevrimiçi platformlardaki perakende işlemlerden kaynaklanmakta ve özel veya premium segmentler yerine günlük tüketici satın alımlarına odaklanmaktadır. Şirketin ürün portföyü; erkek, kadın ve çocuk giysileri, aksesuarlar, ayakkabılar, kozmetikler ve akıllı telefonlar ile tabletler gibi elektronik cihazları kapsamaktadır. Satışlar fiziksel mağazalar, elektronik pazar yerleri ve bir mobil uygulama aracılığıyla gerçekleştirilmekte olup, iş tanımı kapsamında belirli markalar veya müşteri demografisine ilişkin ek detay verilmemektedir. İş modeli, farklı segmentlerdeki tüketici talebini yakalamak amacıyla geniş ürün mevcutluğu ve çoklu satış kanallarını vurgulamaktadır. C&A Modas, Eulerpool'daki en popüler şirketlerden biridir.

C&A Modas hisse senedi hakkında sık sorulan sorular

C&A Modas şirketinin Envanter değeri 2025 yılında 1,15 Md BRL.

C&A Modas öğesinin Envanter değeri 1,03 Md BRL değerinden 1,15 Md BRL değerine değişmiş ve bu %11,89 değişimi temsil etmektedir. Değer önceki yıldan daha yüksek dir.

Eulerpool'da Envanter öğesinin C&A Modas değerinin 2006'dan itibaren tam tarihsel gelişimini bulabilirsiniz — yıllık değerler, grafikler ve ayrıntılı analiz ile.

Envanter, ham maddeler, yarı mamüller ve bitmiş ürünleri içerir. Verimli envanter yönetimi karlılık için çok önemlidir.

Envanter'nin BRL, yatırımcılar için kilit bir faktördür. Bu metrikte yapılan değişiklikler temel faktörlerin iyileşmesini veya kötüleşmesini gösterebilir ve hisse senedi fiyatını doğrudan etkiler. Eulerpool'da Envanter'nin C&A Modas değerini tarihsel olarak ve gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz.

Bu verilere Eulerpool API üzerinden ulaşın

Ayda 100.000 ücretsiz istek · kredi kartı yok

Bilançolar — C&A Modas

Tüm Kilit Metrikler — C&A Modas