Net Element

Net Element AAQS

Delisted

Vrijednost AAQS od Net Element (NETE) na dan 26. сеп 2026. je 6. Prethodne godine, AAQS je bio 6,00 — promjena od 0,00% (niži).

AAQS

6

YoY

0,00%

Zadnja ažuriranja:

Net Element ima trenutni AAQS od 6. Visok AAQS može se smatrati pozitivnim pokazateljem da se preduzeće uspešno razvija. Investitori mogu očekivati da je kompanija na dobrom putu da ostvari dobit. S druge strane, važno je posmatrati AAQS deonice Net Element u poređenju sa ostvarenom dobiti i drugim preduzećima iste branše. Visok AAQS nije apsolutna garancija za pozitivnu budućnost. Samo tako se može dobiti kompletna slika o performansama kompanije. Da bi se bolje procenio razvoj preduzeća, važno je posmatrati AAQS u poređenju sa drugim kompanijama iste branše. Generalno, investitori bi uvek trebali da posmatraju AAQS kompanije u kontekstu sa drugim finansijskim pokazateljima kao što su dobit, EBIT, Cash Flow i drugi, kako bi doneli obrazovane odluke o investiranju.

Istorija Net Element AAQS

  • 3 године

  • 10 година

  • 25 godina

  • Максимално

AAQS
Datum
AAQS
1. јан 2014.
6,00 USD
1. јан 2015.
6,00 USD
1. јан 2016.
6,00 USD
1. јан 2017.
6,00 USD
1. јан 2018.
6,00 USD
1. јан 2019.
6,00 USD
1. јан 2020.
6,00 USD
Istorija Net Element AAQS
ГОДИНАAAQSYoY
60,00%
60,00%
60,00%
60,00%
60,00%
60,00%
6—
Pristupite ovim podacima preko Eulerpool API-ja

Net Element Анализа акција

Šta radi Net Element? Net Element Inc je javno kotirana tehnološka kompanija osnovana 2012. godine, koja posluje širom sveta. Kompanija je vodeći pružalac rešenja za plaćanje i dostavu, kao i softvera za upravljanje biznisom zasnovanim na oblaku. Net Element je jedna od najpopularnijih kompanija na Eulerpool.

Često postavljena pitanja o akciji Net Element

AAQS kompanije Net Element iznosi 6 u 2026. godini.

Na Eulerpool-u možete pronaći potpuni historijski razvoj AAQS Net Element od 2006. — sa godišnjim vrijednostima, grafikonima i detaljnom analizom.

AAQS je pokazatelj koji je razvila kompanija AlleAktien.

AAQS je pokazatelj koji je razvila kompanija AlleAktien.

Pristupite ovim podacima preko Eulerpool API-ja

Квалитет — Net Element

Sve ključne metrike — Net Element

Раст