Trans Freight Containers

Trans Freight Containers FCF pretvorba

Stopnja konverzije FCF (FCF/EBITDA) od Trans Freight Containers (513063.BO) na dan 2. nov. 2026 je −32,02 %. V prejšnjem letu je Stopnja konverzije FCF (FCF/EBITDA) znašal −43,42 % — sprememba za −26,25 % (višje).

FCF pretvorba

−32,02 %

YoY

−26,25%

Zadnja posodobitev:

Stopnja konverzije FCF (FCF/EBITDA) od Trans Freight Containers je 2026 −32,02 % . Stopnja konverzije FCF (FCF/EBITDA) od Trans Freight Containers je bil 2025 −43,42 % . Pada za −26,25% višje v primerjavi s prejšnjim letom.

Zgodovina Trans Freight Containers FCF pretvorba

  • 3 leta

  • 10 let

  • 25 let

  • Največ

FCF pretvorba
Datum
FCF pretvorba
1. jan. 2018
−297,35 INR
1. jan. 2019
−243,46 INR
1. jan. 2021
−117,68 INR
1. jan. 2022
56,11 INR
1. jan. 2023
−48,74 INR
1. jan. 2024
132,25 INR
1. jan. 2025
−43,42 INR
1. jan. 2026
−32,02 INR
Zgodovina Trans Freight Containers FCF pretvorba
LETOFCF pretvorbaYoY
−32,02 %−26,25%
−43,42 %−132,83%
132,25 %−371,35%
−48,74 %−186,86%
56,11 %−147,68%
−117,68 %−51,67%
−243,46 %−18,12%
−297,35 %+467,84%
−52,37 %−47,22%
−99,21 %−636,69%
18,49 %−96,12%
476,44 %—

Do teh podatkov prek Eulerpool API

100.000 zahtevkov/mes. brezplačno · brez kartice

Trans Freight Containers Analiza delnic

Kaj dela Trans Freight Containers? Trans Freight Containers Ltd. ustvarja prihodke s storitvami tovornega prevoza v suhih kontejnerjih in proizvodnjo panelov za tovorna vozila. Podjetje ponuja rešitve za prevoz suhih kontejnerjev, ki služijo industrijam, kot so farmacevtika, hrana in pijača, elektronika ter bela tehnika. Panele za tovorna vozila proizvaja v obratu Tarapur v Maharaštri, kjer oskrbuje iste industrijske segmente. Glavni kupci so podjetja v teh sektorjih, ki potrebujejo logistiko in specializirano transportno opremo. Podjetje posluje iz sedeža v Mumbaju v Maharaštri in uporablja tovarno Tarapur za proizvodnjo panelov za tovorna vozila. Storitev tovornega prevoza v suhih kontejnerjih je jedro poslovanja, medtem ko so panele za tovorna vozila dopolnilna produktna linija. Obe ponudbi sta usmerjeni v industrijske stranke, ki potrebujejo zanesljive transportne in pakirne rešitve. Prihodkovni viri izvirajo iz pogodb za tovorni promet v kontejnerjih in prodaje panelov za tovorna vozila proizvajalcem v farmacevtski industriji, industriji hrane in pijače, elektroniki ter beli tehniki. Podjetje se osredotoča na oskrbo teh specifičnih tržnih segmentov s prilagojenimi logističnimi in proizvodnimi rešitvami. Trans Freight Containers je eno najbolj priljubljenih podjetij na Eulopoolu.

Pogosto zastavljena vprašanja o delnici Trans Freight Containers

Stopnja konverzije FCF (FCF/EBITDA) podjetja Trans Freight Containers znaša −32,02 % v letu 2026.

Stopnja konverzije FCF (FCF/EBITDA) od Trans Freight Containers se je spremenil z −43,42 % na −32,02 %, kar predstavlja spremembo za −26,25 %. Vrednost je višje kot v prejšnjem letu.

Na Eulopoolu najdete celovit zgodovinski razvoj Stopnja konverzije FCF (FCF/EBITDA) Trans Freight Containers od leta 2006 – z letnimi vrednostmi, grafi in podrobno analizo.

Konverzija FCF meri, kako učinkovito se EBITDA pretvori v prosti denarni tok. Višja konverzija nakazuje učinkovito alokacijo kapitala in nizke stroške vzdrževanja.

Dobra vrednost za se razlikuje glede na industrijo in fazo razvoja podjetja. Na Euloolu lahko primerjate Stopnja konverzije FCF (FCF/EBITDA)s Trans Freight Containers s podobnimi podjetji v sektorju in povprečjem industrije, da ocenite privlačnost.

Za evalvacijo Stopnja konverzije FCF (FCF/EBITDA)s je ključno primerjati s konkurenti v isti industriji in sektorju. Na Euloolu lahko najdete neposredne primerjave Stopnja konverzije FCF (FCF/EBITDA) z drugimi podjetji.

Do teh podatkov prek Eulerpool API

100.000 zahtevkov/mes. brezplačno · brez kartice

Tok denarja — Trans Freight Containers

Vse ključne metrike — Trans Freight Containers