Tianshan Material Co

Tianshan Material Co Stroški R&R

Stroški raziskav in razvoja od Tianshan Material Co (000877.SZ) na dan 5. nov. 2026 je 1,24 Mrd. CNY. V prejšnjem letu je Stroški raziskav in razvoja znašal 1,90 Mrd. CNY — sprememba za −34,78 % (nižje).

Stroški R&R

1,24 Mrd.CNY

YoY

−34,78%

Zadnja posodobitev:

Stroški raziskav in razvoja od Tianshan Material Co je 2025 1,24 Mrd. CNY. Stroški raziskav in razvoja od Tianshan Material Co je bil 2024 1,90 Mrd. CNY. Pada za −34,78% nižje v primerjavi s prejšnjim letom.

Zgodovina Tianshan Material Co Stroški R&R

  • 3 leta

  • 10 let

  • 25 let

  • Največ

Stroški R&R
Datum
Stroški R&R
1. jan. 2018
189,60 Mio. CNY
1. jan. 2019
73,35 Mio. CNY
1. jan. 2020
757,33 Mio. CNY
1. jan. 2021
1,80 Mrd. CNY
1. jan. 2022
1,91 Mrd. CNY
1. jan. 2023
2,38 Mrd. CNY
1. jan. 2024
1,90 Mrd. CNY
1. jan. 2025
1,24 Mrd. CNY
Zgodovina Tianshan Material Co Stroški R&R
LETOStroški R&RYoY
1,24 Mrd.CNY−34,78%
1,90 Mrd.CNY−20,23%
2,38 Mrd.CNY+24,75%
1,91 Mrd.CNY+6,04%
1,80 Mrd.CNY+137,94%
757,33 Mio.CNY+932,49%
73,35 Mio.CNY−61,31%
189,60 Mio.CNY+4788,44%
3,88 Mio.CNY0,00%
3,88 Mio.CNY0,00%
3,88 Mio.CNY−98,89%
348,00 Mio.CNY—

Do teh podatkov prek Eulerpool API

100.000 zahtevkov/mes. brezplačno · brez kartice

Tianshan Material Co Analiza delnic

Kaj dela Tianshan Material Co? Družba Xinjiang Tianshan Cement Co., Ltd. ustvarja prihodke s proizvodnjo in prodajo cementnih izdelkov, vključno s Portlandovim cementom, običajnim Portlandovim cementom, Portlandovim železovim cementom in kombiniranim Portlandovim cementom. Izdelke distribuirata v provinci Xinjiang in provinci Jiangsu, pri čemer cilja na gradbene projekte, kot so industrijski, kmetijski, vodnogospodarski, prometni, vojaški, civilni in občinski razvoj. Njeni glavni kupci so gradbena podjetja in razvijalci javne infrastrukture v teh regijah. Portfelj izdelkov družbe je osredotočen na standardne vrste cementa, ki se uporabljajo v različnih gradbenih aplikacijah, dodatni blagovno znani izdelki ali storitve niso omenjene. Prodaja je omejena na provinci Xinjiang in Jiangsu, kjer ima družba pomembno operativno prisotnost. Viri prihodkov izvirajo izključno iz prodaje cementa regionalnemu gradbenemu sektorju brez kakršnih koli sklicev na zunanje partnerstva ali dopolnilne ponudbe. Tianshan Material Co je eno najbolj priljubljenih podjetij na Eulopoolu.

Pogosto zastavljena vprašanja o delnici Tianshan Material Co

Stroški raziskav in razvoja podjetja Tianshan Material Co znaša 1,24 Mrd. CNY v letu 2025.

Stroški raziskav in razvoja od Tianshan Material Co se je spremenil z 1,90 Mrd. CNY na 1,24 Mrd. CNY, kar predstavlja spremembo za −34,78 %. Vrednost je nižje kot v prejšnjem letu.

Na Eulopoolu najdete celovit zgodovinski razvoj Stroški raziskav in razvoja Tianshan Material Co od leta 2006 – z letnimi vrednostmi, grafi in podrobno analizo.

Stroški R&R predstavljajo stroške, ki nastanejo pri raziskavi in razvoju novih proizvodov, storitev ali procesov. Visoki stroški R&R lahko nakazujejo na inovativnost in potencial prihodnje rasti.

Stroški raziskav in razvojas CNY je ključni dejavnik za vlagatelje. Spremembe te metrike lahko signalizirajo izboljšanje ali poslabšanje temeljnih podatkov, kar neposredno vpliva na ceno delnice. Na Euloolu lahko spremljate Stroški raziskav in razvojas Tianshan Material Co v realnem času in zgodovinsko.

Do teh podatkov prek Eulerpool API

100.000 zahtevkov/mes. brezplačno · brez kartice

Izkaz poslovnega izida — Tianshan Material Co

Vse ključne metrike — Tianshan Material Co