TechPrecision

TechPrecision Rast prihodkov

Letna rast prihodkov od TechPrecision (TPCS) na dan 2. nov. 2026 je −7,01 %. V prejšnjem letu je Letna rast prihodkov znašal 7,72 % — sprememba za −190,82 % (nižje).

Rast prihodkov

−7,01 %

YoY

−190,82%

Zadnja posodobitev:

Letna rast prihodkov od TechPrecision je 2026 −7,01 % . Letna rast prihodkov od TechPrecision je bil 2025 7,72 % . Pada za −190,82% nižje v primerjavi s prejšnjim letom.

Zgodovina TechPrecision Rast prihodkov

  • 3 leta

  • 10 let

  • 25 let

  • Največ

Rast prihodkov
Datum
Rast prihodkov
1. jan. 2019
−10,82 USD
1. jan. 2020
−4,16 USD
1. jan. 2021
−2,57 USD
1. jan. 2022
42,88 USD
1. jan. 2023
41,06 USD
1. jan. 2024
0,51 USD
1. jan. 2025
7,72 USD
1. jan. 2026
−7,01 USD
Zgodovina TechPrecision Rast prihodkov
LETORast prihodkovYoY
−7,01 %−190,82%
7,72 %+1422,55%
0,51 %−98,76%
41,06 %−4,24%
42,88 %−1766,98%
−2,57 %−38,21%
−4,16 %−61,54%
−10,82 %−1219,80%
0,97 %−90,40%
10,07 %−233,08%
−7,56 %−43,78%
−13,46 %—

Do teh podatkov prek Eulerpool API

100.000 zahtevkov/mes. brezplačno · brez kartice

TechPrecision Analiza delnic

Kaj dela TechPrecision? TechPrecision Corp. ustvarja prihodke s ponujanjem storitev kovinskega oblikovanja in natančnega strojništv za obrambno ter precizno industrijsko sektor. Podjetje surovine pretvarja v natančno končne izdelke z operacijami oblikovanja, kot so rezanje, varjenje in barvanje, skupaj s storitvami strojništva, kot je CNC glodalnica. Ti izdelki služijo trgom, vključno z letalsko-industrijskim, jedrskim, medicinskim in industrijskim področjem, pri čemer sta obramba in precizna industrija glavna ciljna segmenta. Proizvodno inženirstvo, nadzor kakovosti in nabava materialov podpirajo proizvodni proces. Ponudba podjetja vključuje celostne storitve kovinskega oblikovanja in natančnega strojništva, usmerjene k obrambnim izvajalcem in industrijskim strankam. Njegove zmogljivosti zajemajo horizontalne in vertikalne CNC glodalne centre, sestavljanje, varjenje in toplotno obdelavo. Izdelki se prodajajo neposredno končnim uporabnikom v obrambnem, letalsko-industrijskem, jedrskem in medicinskem sektorju, s poudarkom na komponentah visoke natančnosti, potrebnih za kritične aplikacije. Podporne storitve, kot so nadzor kakovosti in nabava materialov, zagotavljajo dosledno kakovost izdelkov in učinkovitost dobavne verige. TechPrecision Corp. služi dvema glavnima industrijskima skupinama: obrambi in precizni industriji. Proizvodne operacije podjetja vključujejo postopke oblikovanja, kot sta tlačno in valjasto oblikovanje, skupaj s strojništvom z uporabo tehnologije CNC. Končni izdelki se uporabljajo v obrambnem, letalsko-industrijskem, jedrskem in medicinskem sektorju, kjer sta natančnost in zanesljivost ključnega pomena. Podporne storitve podjetja, vključno s kontroliranjem proizvodnje in končnim sestavljanjem, krepijo njegovo sposobnost dostave kompleksnih, visokokakovostnih komponent zahtevnim strankam. TechPrecision je eno najbolj priljubljenih podjetij na Eulopoolu.

Pogosto zastavljena vprašanja o delnici TechPrecision

Letna rast prihodkov podjetja TechPrecision znaša −7,01 % v letu 2026.

Na Eulopoolu najdete celovit zgodovinski razvoj Letna rast prihodkov TechPrecision od leta 2006 – z letnimi vrednostmi, grafi in podrobno analizo.

Rast prihodkov meri odstotkovno spremembo prihodkov v primerjavi s prejšnjim letom. Dosledna rast prihodkov nakazuje močno povpraševanje in ekspanzijo trga.

Za evalvacijo Letna rast prihodkovs je ključno primerjati s konkurenti v isti industriji in sektorju. Na Euloolu lahko najdete neposredne primerjave Letna rast prihodkov z drugimi podjetji.

Letna rast prihodkovs je ključni dejavnik za vlagatelje. Spremembe te metrike lahko signalizirajo izboljšanje ali poslabšanje temeljnih podatkov, kar neposredno vpliva na ceno delnice. Na Euloolu lahko spremljate Letna rast prihodkovs TechPrecision v realnem času in zgodovinsko.

Do teh podatkov prek Eulerpool API

100.000 zahtevkov/mes. brezplačno · brez kartice

Rast — TechPrecision

Vse ključne metrike — TechPrecision