RLF

RLF EBITDA

EBITDA (Dohodek pred obrestmi, davki, amortizacijo in depreciacijo) od RLF (512618.BO) na dan 3. nov. 2026 je −4,94 Mio. INR. V prejšnjem letu je EBITDA (Dohodek pred obrestmi, davki, amortizacijo in depreciacijo) znašal −3,94 Mio. INR — sprememba za 25,31 % (nižje).

EBITDA

−4,94 Mio.INR

YoY

25,31%

Zadnja posodobitev:

EBITDA (Dohodek pred obrestmi, davki, amortizacijo in depreciacijo) od RLF je 2026 −4,94 Mio. INR. EBITDA (Dohodek pred obrestmi, davki, amortizacijo in depreciacijo) od RLF je bil 2025 −3,94 Mio. INR. Pada za 25,31% nižje v primerjavi s prejšnjim letom.

Zgodovina RLF EBITDA

  • 3 leta

  • 10 let

  • 25 let

  • Največ

EBITDA
Datum
EBITDA
1. jan. 2019
1,14 Mio. INR
1. jan. 2020
−4,16 Mio. INR
1. jan. 2021
−4,93 Mio. INR
1. jan. 2022
−14,45 Mio. INR
1. jan. 2023
−35,50 Mio. INR
1. jan. 2024
−2,86 Mio. INR
1. jan. 2025
−3,94 Mio. INR
1. jan. 2026
−4,94 Mio. INR
Zgodovina RLF EBITDA
LETOEBITDAYoY
−4,94 Mio.INR+25,31%
−3,94 Mio.INR+37,52%
−2,86 Mio.INR−91,93%
−35,50 Mio.INR+145,63%
−14,45 Mio.INR+193,04%
−4,93 Mio.INR+18,65%
−4,16 Mio.INR−465,23%
1,14 Mio.INR—

Do teh podatkov prek Eulerpool API

100.000 zahtevkov/mes. brezplačno · brez kartice

RLF Analiza delnic

Kaj dela RLF? RLF Ltd. ustvarja prihodke s proizvodnjo tekstilnih izdelkov, zlasti z vezenjem, ter z obnovo športnih akademij, ki vključuje gradnjo telovadnic, bazenov, nastanitvenih prostorov za igralce in restavracij. Podjetje prav tako oddaja svoje zemljišča v najem za skladiščenje, shranjevanje in sorodne dejavnosti. Njegovi glavni kupci so športne akademije, ki želijo posodobiti svojo infrastrukturo, ter podjetja, ki potrebujejo storitve tekstilne proizvodnje, s poudarkom na športnem sektorju in razvoju povezane infrastrukture. Tekstilna panoga podjetja je osredotočena na proizvodnjo vezenja, projekti obnove športnih akademij pa ciljajo na organizacije, ki si prizadevajo izboljšati okolje za športno usposabljanje. Oddajanje zemljišč v najem za skladiščenje in shranjevanje zagotavlja podporo logističnim operacijam in verigam oskrbe, ki potrebujejo prostore za upravljanje zalog. Te storitve so prilagojene strankam v športni industriji ter podjetjem, ki potrebujejo zmogljivosti za tekstilno proizvodnjo. RLF Ltd. deluje na segmentih, kot so športne akademije, ki potrebujejo modernizacijo objektov, ter podjetja, ki potrebujejo storitve vezenja. Dejavnosti oddajanja zemljišč v najem podpirajo potrebe po skladiščenju in shranjevanju, kar ustreza operativnim potrebam podjetij, osredotočenih na logistiko. Prihodki izvirajo iz neposrednega ponujanja storitev v tekstilni proizvodnji, prenovi objektov in oddajanju zemljišč v najem v teh specifičnih tržnih segmentih. RLF je eno najbolj priljubljenih podjetij na Eulopoolu.

Pogosto zastavljena vprašanja o delnici RLF

EBITDA (Dohodek pred obrestmi, davki, amortizacijo in depreciacijo) podjetja RLF znaša −4,94 Mio. INR v letu 2026.

EBITDA (Dohodek pred obrestmi, davki, amortizacijo in depreciacijo) od RLF se je spremenil z −3,94 Mio. INR na −4,94 Mio. INR, kar predstavlja spremembo za 25,31 %. Vrednost je nižje kot v prejšnjem letu.

Na Eulopoolu najdete celovit zgodovinski razvoj EBITDA (Dohodek pred obrestmi, davki, amortizacijo in depreciacijo) RLF od leta 2006 – z letnimi vrednostmi, grafi in podrobno analizo.

EBITDA meri operativno učinkovitost pred vplivom finančne strukture, davčnega okolja in ne-gotovinskih stroškov amortizacije.

EBITDA = EBIT + Amortizacija in deprecijacija

EBITDA (Dohodek pred obrestmi, davki, amortizacijo in depreciacijo)s INR je ključni dejavnik za vlagatelje. Spremembe te metrike lahko signalizirajo izboljšanje ali poslabšanje temeljnih podatkov, kar neposredno vpliva na ceno delnice. Na Euloolu lahko spremljate EBITDA (Dohodek pred obrestmi, davki, amortizacijo in depreciacijo)s RLF v realnem času in zgodovinsko.

Do teh podatkov prek Eulerpool API

100.000 zahtevkov/mes. brezplačno · brez kartice

Izkaz poslovnega izida — RLF

Vse ključne metrike — RLF