Non-Invasive Monitoring Systems

Non-Invasive Monitoring Systems EV/OCF

EV/OCF (Vrednost podjetja na operativni denarni tok) od Non-Invasive Monitoring Systems (NIMU) na dan 2. nov. 2026 je −75,18. V prejšnjem letu je EV/OCF (Vrednost podjetja na operativni denarni tok) znašal −72,77 — sprememba za 3,31 % (nižje).

EV/OCF

−75,18

YoY

3,31%

Zadnja posodobitev:

EV/OCF (Vrednost podjetja na operativni denarni tok) od Non-Invasive Monitoring Systems je 2026 −75,18 . EV/OCF (Vrednost podjetja na operativni denarni tok) od Non-Invasive Monitoring Systems je bil 2025 −72,77 . Pada za 3,31% nižje v primerjavi s prejšnjim letom.

Zgodovina Non-Invasive Monitoring Systems EV/OCF

  • 3 leta

  • 10 let

  • 25 let

  • Največ

EV/OCF
Datum
EV/OCF
1. jan. 2019
−18,68 USD
1. jan. 2020
−55,41 USD
1. jan. 2021
−57,16 USD
1. jan. 2022
−45,52 USD
1. jan. 2023
−55,74 USD
1. jan. 2024
−49,39 USD
1. jan. 2025
−72,77 USD
1. jan. 2026
−75,18 USD
Zgodovina Non-Invasive Monitoring Systems EV/OCF
LETOEV/OCFYoY
−75,18+3,31%
−72,77+47,34%
−49,39−11,39%
−55,74+22,45%
−45,52−20,36%
−57,16+3,16%
−55,41+196,69%
−18,68−60,88%
−47,74−18,66%
−58,69+60,69%
−36,52−33,06%
−54,56+57,02%
−34,74—

Do teh podatkov prek Eulerpool API

100.000 zahtevkov/mes. brezplačno · brez kartice

Non-Invasive Monitoring Systems Analiza delnic

Kaj dela Non-Invasive Monitoring Systems? Non-Invasive Monitoring Systems Inc (NIMS) je v zadnjih letih postala pomembno ime na področju medicinske diagnostike in spremljanja. Podjetje, ki je bilo ustanovljeno leta 2002 in ima sedež v Miamiju na Floridi, se osredotoča na razvoj in trženje inovativnih neinvazivnih tehnologij, ki omogočajo boljšo oskrbo pacientov. Poslovni model NIMS temelji na razvoju in trženju izdelkov, ki omogočajo hitro in natančno diagnozo različnih zdravstvenih stanj. Te tehnologije se lahko uporabljajo v različnih kliničnih področjih, kot so intenzivna nega, onkologija, kardiologija in nevrologija. Cilj podjetja je izboljšati oskrbo pacientov tako, da bo diagnostika in spremljanje hitrejša, natančnejša in učinkovitejša. NIMS ima več oddelkov, ki se osredotočajo na različne medicinske aplikacije. Eden med njimi je prebavilni oddelek, ki je specializiran za diagnozo in spremljanje motenj prebavil. NIMS ponuja inovativne tehnologije, kot je magnetna resonančna elastografija (MRE-MRI), ki omogoča merjenje togosti tkiva brez invazivnih posegov. Ta tehnologija se zlasti uporablja pri zgodnjem odkrivanju raka, saj omogoča zaznavanje sprememb v tkivu v zgodnji fazi. Pomemben del NIMS je tudi kardiovaskularno spremljanje, ki si prizadeva za zgodnje odkrivanje in spremljanje srčnih bolezni. Podjetje za ta namen ponuja različne neinvazivne tehnologije, kot so nosljive naprave za merjenje krvnega tlaka in srčnega utripa ali ultrazvok za merjenje pretoka krvi in togosti žil. Te tehnologije so namenjene izboljšanju spremljanja pacientov s srčnimi boleznimi in zgodnjemu odkrivanju zapletov. NIMS prav tako ponuja inovativna diagnostična orodja za zgodnje odkrivanje raka, kot je indeks za presejanje raka (CSI). CSI je test, ki temelji na biomarkerjih, in izračuna verjetnost za razvoj določenih vrst raka. Pri izračunu se upoštevajo različni dejavniki, kot so družinska anamneza, kajenje ali starost. CSI prispeva k zgodnjemu odkrivanju raka in s tem omogoča boljšo prognozo. Poleg teh izdelkov je NIMS vključen tudi v klinične raziskave. Podjetje ponuja specializirane storitve, kot so izvajanje kliničnih preskušanj ali zagotavljanje strokovnih mnenj. Te storitve so namenjene spodbujanju razvoja novih neinvazivnih diagnostičnih in spremljalnih tehnologij ter posledično izboljšanju celovite oskrbe pacientov. Na splošno je NIMS postalo vodilno podjetje na področju neinvazivne medicinske diagnostike in spremljanja. Podjetje si nenehno prizadeva napredovati v razvoju novih inovativnih tehnologij za izboljšanje oskrbe pacientov in zmanjševanje uporabe invazivnih posegov. S svojimi različnimi oddelki in izdelki lahko NIMS pokrije različne medicinske aplikacije in se tako obrne na široko bazo strank. Non-Invasive Monitoring Systems je eno najbolj priljubljenih podjetij na Eulopoolu.

Pogosto zastavljena vprašanja o delnici Non-Invasive Monitoring Systems

EV/OCF (Vrednost podjetja na operativni denarni tok) podjetja Non-Invasive Monitoring Systems znaša −75,18 v letu 2026.

EV/OCF (Vrednost podjetja na operativni denarni tok) od Non-Invasive Monitoring Systems se je spremenil z −72,77 na −75,18, kar predstavlja spremembo za 3,31 %. Vrednost je nižje kot v prejšnjem letu.

Na Eulopoolu najdete celovit zgodovinski razvoj EV/OCF (Vrednost podjetja na operativni denarni tok) Non-Invasive Monitoring Systems od leta 2006 – z letnimi vrednostmi, grafi in podrobno analizo.

EV/OCF primerjala vrednost podjetja z operativnim denarnim tokom in meri, koliko vlagatelji plačajo na enoto denarja, ustvarjenega z operativnim poslovanjem.

Za evalvacijo EV/OCF (Vrednost podjetja na operativni denarni tok)s je ključno primerjati s konkurenti v isti industriji in sektorju. Na Euloolu lahko najdete neposredne primerjave EV/OCF (Vrednost podjetja na operativni denarni tok) z drugimi podjetji.

Dobra vrednost za se razlikuje glede na industrijo in fazo razvoja podjetja. Na Euloolu lahko primerjate EV/OCF (Vrednost podjetja na operativni denarni tok)s Non-Invasive Monitoring Systems s podobnimi podjetji v sektorju in povprečjem industrije, da ocenite privlačnost.

Do teh podatkov prek Eulerpool API

100.000 zahtevkov/mes. brezplačno · brez kartice

Vrednotenje — Non-Invasive Monitoring Systems

Vse ključne metrike — Non-Invasive Monitoring Systems