DroneShield

DroneShield SGA/Prihodki

Razmerje SGA do prihodkov od DroneShield (DRO.AX) na dan 5. nov. 2026 je 29,08 %. V prejšnjem letu je Razmerje SGA do prihodkov znašal 37,90 % — sprememba za −23,26 % (nižje).

SGA/Prihodki

29,08 %

YoY

−23,26%

Zadnja posodobitev:

Razmerje SGA do prihodkov od DroneShield je 2025 29,08 % . Razmerje SGA do prihodkov od DroneShield je bil 2024 37,90 % . Pada za −23,26% nižje v primerjavi s prejšnjim letom.

Zgodovina DroneShield SGA/Prihodki

  • 3 leta

  • 10 let

  • 25 let

  • Največ

SGA/Prihodki
Datum
SGA/Prihodki
1. jan. 2018
251,83 AUD
1. jan. 2019
95,39 AUD
1. jan. 2020
88,68 AUD
1. jan. 2021
47,04 AUD
1. jan. 2022
26,64 AUD
1. jan. 2023
19,49 AUD
1. jan. 2024
37,90 AUD
1. jan. 2025
29,08 AUD
Zgodovina DroneShield SGA/Prihodki
LETOSGA/PrihodkiYoY
29,08 %−23,26%
37,90 %+94,48%
19,49 %−26,85%
26,64 %−43,37%
47,04 %−46,96%
88,68 %−7,03%
95,39 %−62,12%
251,83 %−55,32%
563,68 %−78,13%
2577,32 %+1139,88%
207,87 %−79,13%
995,90 %—

Do teh podatkov prek Eulerpool API

100.000 zahtevkov/mes. brezplačno · brez kartice

DroneShield Analiza delnic

Kaj dela DroneShield? DroneShield Ltd razvija in prodaja strojno ter programsko opremo za zaznavanje dronov in zagotavljanje varnosti, pri čemer ponuja platforme na podlagi umetne inteligence za zaščito pred grožnjami s strani dronov. Njeni izdelki vključujejo DroneGun Tactical, DroneGun MKIII, DroneSentry, DroneSentry-C2, DroneSentry-X, RfPatrol in DroneSim, ki so namenjeni vojski, obveščevalnim službam, državnim organom, pravosodnim organom, kritični infrastrukturi in letališčem. Podjetje ponuja rešitve proti dronom po meri ter standardne izdelke za kopenske, pomorske ali zračne platforme; pri tem DroneGun Tactical deluje kot ročna protisredstva za uničevanje dronov na dolge razdalje, RfPatrol pa kot pasivna prenosna naprava za zaznavanje. Stranke po vsem svetu kupujejo rešitve podjetja DroneShield za boj proti neoboroženim zračnim sistemom (UAS) in elektronsko vojno, pri čemer so ključni segmenti vojska, obveščevalne službe, državni organi in pravosodni organi. Pomembni skupine kupcev so tudi kritična infrastruktura in letališča, ki uporabljajo platforme podjetja na podlagi umetne inteligence za zaščito pred grožnjami. Izdelki podjetja ustrezajo tako specializiranim potrebam po meri kot standardiziranim aplikacijam v različnih operativnih okoljih. DroneShield ustvarja prihodke s prodajo svoje strojne in programske opreme, vključno s serijo DroneGun, sistemi DroneSentry in napravami RfPatrol. Poslovni model podjetja temelji na osredotočenosti na tehnologije za boj proti dronom v varnostne namene, pri čemer cilja na sektorje vlade in obrambe s prilagojenimi in takojšnje uporabe vrednimi rešitvami, ki naslavljajo napredne grožnje s strani dronov in avtonomnih sistemov. DroneShield je eno najbolj priljubljenih podjetij na Eulopoolu.

Pogosto zastavljena vprašanja o delnici DroneShield

Razmerje SGA do prihodkov podjetja DroneShield znaša 29,08 % v letu 2025.

Razmerje SGA do prihodkov od DroneShield se je spremenil z 37,90 % na 29,08 %, kar predstavlja spremembo za −23,26 %. Vrednost je nižje kot v prejšnjem letu.

Na Eulopoolu najdete celovit zgodovinski razvoj Razmerje SGA do prihodkov DroneShield od leta 2006 – z letnimi vrednostmi, grafi in podrobno analizo.

Razmerje SGA/Prihodki kaže, kakšen odstotek prihodkov se porabi za stroške prodaje, splošne in upravne stroške. Nižja razmerja nakazujejo večjo operativno učinkovitost.

Dobra vrednost za se razlikuje glede na industrijo in fazo razvoja podjetja. Na Euloolu lahko primerjate Razmerje SGA do prihodkovs DroneShield s podobnimi podjetji v sektorju in povprečjem industrije, da ocenite privlačnost.

Za evalvacijo Razmerje SGA do prihodkovs je ključno primerjati s konkurenti v isti industriji in sektorju. Na Euloolu lahko najdete neposredne primerjave Razmerje SGA do prihodkov z drugimi podjetji.

Do teh podatkov prek Eulerpool API

100.000 zahtevkov/mes. brezplačno · brez kartice

Marže — DroneShield

Vse ključne metrike — DroneShield