C&A Modas

C&A Modas EV/FCF

EV/FCF (Vrednost podjetja do prostega denarnega toka) od C&A Modas (CEAB3.SA) na dan 4. nov. 2026 je 9,69. V prejšnjem letu je EV/FCF (Vrednost podjetja do prostega denarnega toka) znašal 4,79 — sprememba za 102,30 % (višje).

EV/FCF

9,69

YoY

102,30%

Zadnja posodobitev:

EV/FCF (Vrednost podjetja do prostega denarnega toka) od C&A Modas je 2025 9,69 . EV/FCF (Vrednost podjetja do prostega denarnega toka) od C&A Modas je bil 2024 4,79 . Pada za 102,30% višje v primerjavi s prejšnjim letom.

Zgodovina C&A Modas EV/FCF

  • 3 leta

  • 10 let

  • 25 let

  • Največ

EV/FCF
Datum
EV/FCF
1. jan. 2018
31,41 BRL
1. jan. 2019
9,62 BRL
1. jan. 2020
15,44 BRL
1. jan. 2021
−67,35 BRL
1. jan. 2022
9,76 BRL
1. jan. 2023
8,63 BRL
1. jan. 2024
4,79 BRL
1. jan. 2025
9,69 BRL
Zgodovina C&A Modas EV/FCF
LETOEV/FCFYoY
9,69+102,30%
4,79−44,48%
8,63−11,63%
9,76−114,50%
−67,35−536,12%
15,44+60,51%
9,62−69,37%
31,41+279,23%
8,28−68,04%
25,91—

Do teh podatkov prek Eulerpool API

100.000 zahtevkov/mes. brezplačno · brez kartice

C&A Modas Analiza delnic

Kaj dela C&A Modas? C&A Modas SA posluje kot trgovsko podjetje, ki prodaja oblačila, dodatke in obutev za moške, ženske in otroke prek fizičnih trgovin ter elektronskih tržnic. Podjetje ponuja oblačila, kozmetiko za oba spola ter elektronske naprave, kot so pametni telefoni, prenosniki in tablice, skupaj z povezanimi dodatki. Stranke kupujejo izdelke različnih blagovnih znamk preko mobilne aplikacije, pri čemer prodajo poganjata fizična prisotnost podjetja v trgovinah in njegova prisotnost na elektronskih tržnicah. Poslovni model temelji na neposredni prodaji potrošnikom prek več kategorij izdelkov in kanalov, ne da bi navajal specifične blagovne znamke razen lastne blagovne znamke podjetja. C&A Modas SA ustvarja prihodke s prodajo raznolikih kategorij izdelkov, vključno z oblačili, kozmetiko in elektroniko, pri čemer cilja na potrošnike vseh starostnih skupin in obeh spolov. Elektronska tržnica in fizične trgovine podjetja služita kot primarni prodajni kanali, mobilna aplikacija pa izboljšuje dostop strank do izdelkov blagovnih znamk. Prihodkovni tokovi izvirajo iz maloprodajnih transakcij na fizičnih lokacijah in spletnih platformah, pri čemer je poudarek na vsakdanjih nakupih potrošnikov namesto na specializiranih ali premium segmentih. Izdelkovni portfelj podjetja zajema moška, ženska in otroška oblačila, dodatke, obutev, kozmetiko ter elektronske naprave, kot so pametni telefoni in tablice. Prodaja poteka prek fizičnih trgovin, elektronskih tržnic in mobilne aplikacije; v opisu poslovanja ni dodatnih podrobnosti o specifičnih blagovnih znamkah ali demografiji strank. Poslovni model poudarja široko razpoložljivost izdelkov in več prodajnih kanalov za zajemanje povpraševanja potrošnikov v različnih segmentih. C&A Modas je eno najbolj priljubljenih podjetij na Eulopoolu.

Pogosto zastavljena vprašanja o delnici C&A Modas

EV/FCF (Vrednost podjetja do prostega denarnega toka) podjetja C&A Modas znaša 9,69 v letu 2025.

EV/FCF (Vrednost podjetja do prostega denarnega toka) od C&A Modas se je spremenil z 4,79 na 9,69, kar predstavlja spremembo za 102,30 %. Vrednost je višje kot v prejšnjem letu.

Na Eulopoolu najdete celovit zgodovinski razvoj EV/FCF (Vrednost podjetja do prostega denarnega toka) C&A Modas od leta 2006 – z letnimi vrednostmi, grafi in podrobno analizo.

Razmerje EV/FCF meri vrednost podjetja glede na prosti denarni tok. Zajema resnično sposobnost poslovanja za ustvarjanje denarja.

Za evalvacijo EV/FCF (Vrednost podjetja do prostega denarnega toka)s je ključno primerjati s konkurenti v isti industriji in sektorju. Na Euloolu lahko najdete neposredne primerjave EV/FCF (Vrednost podjetja do prostega denarnega toka) z drugimi podjetji.

Dobra vrednost za se razlikuje glede na industrijo in fazo razvoja podjetja. Na Euloolu lahko primerjate EV/FCF (Vrednost podjetja do prostega denarnega toka)s C&A Modas s podobnimi podjetji v sektorju in povprečjem industrije, da ocenite privlačnost.

Do teh podatkov prek Eulerpool API

100.000 zahtevkov/mes. brezplačno · brez kartice

Vrednotenje — C&A Modas

Vse ključne metrike — C&A Modas