Besalco

Besalco Goodwill

Poslovni ugled od Besalco (BESALCO.SN) na dan 2. nov. 2026 je 6,67 Mrd. CLP. V prejšnjem letu je Poslovni ugled znašal 7,96 Mrd. CLP — sprememba za −16,21 % (nižje).

Goodwill

6,67 Mrd.CLP

YoY

−16,21%

Zadnja posodobitev:

Poslovni ugled od Besalco je 2025 6,67 Mrd. CLP. Poslovni ugled od Besalco je bil 2024 7,96 Mrd. CLP. Pada za −16,21% nižje v primerjavi s prejšnjim letom.

Zgodovina Besalco Goodwill

  • 3 leta

  • 10 let

  • 25 let

  • Največ

Goodwill
Datum
Goodwill
1. jan. 2018
2,44 Mrd. CLP
1. jan. 2019
2,44 Mrd. CLP
1. jan. 2020
2,45 Mrd. CLP
1. jan. 2021
2,79 Mrd. CLP
1. jan. 2022
1,92 Mrd. CLP
1. jan. 2023
3,66 Mrd. CLP
1. jan. 2024
7,96 Mrd. CLP
1. jan. 2025
6,67 Mrd. CLP
Zgodovina Besalco Goodwill
LETOGoodwillYoY
6,67 Mrd.CLP−16,21%
7,96 Mrd.CLP+117,55%
3,66 Mrd.CLP+90,54%
1,92 Mrd.CLP−31,26%
2,79 Mrd.CLP+14,13%
2,45 Mrd.CLP+0,37%
2,44 Mrd.CLP0,00%
2,44 Mrd.CLP+54,14%
1,58 Mrd.CLP0,00%
1,58 Mrd.CLP0,00%
1,58 Mrd.CLP−0,03%
1,58 Mrd.CLP—

Do teh podatkov prek Eulerpool API

100.000 zahtevkov/mes. brezplačno · brez kartice

Besalco Analiza delnic

Kaj dela Besalco? Besalco SA ustvarja prihodke prek šestih poslovnih področij: Gradbeništvo, ki izvaja projekte za tunele, cestna dela in industrijske cevi ter razvija zasebno infrastrukturo; Nepremičnine, osredotočene na gradnjo, promocijo in prodajo stanovanjskih nepremičnin; Stroji, ki ponujajo storitve najema težke opreme; Koncesije, ki upravljajo pogodbe za zasebna in javna dela za vzdrževanje cest, hidravlične rezervoarje in inženirske projekte; Sestavljanje, ki zagotavlja tehnično podporo za industrijske projekte; ter dodatne storitve, kot so svetovanje in zračni tovorni promet. Podjetje streže strankam, ki potrebujejo razvoj infrastrukture, gradbene in inženirske rešitve, vključno z javnimi organi za koncesijske pogodbe in zasebnimi razvijalci za nepremičninske projekte. Hčerinska podjetja, kot sta Besalco Construcciones SA in Besalco-MD Montajes SA, podpirajo te operacije v okviru skupine Besalco SA. Prihodkovni viri podjetja Besalco SA vključujejo izvajanje gradbenih projektov, prodajo nepremičnin v segmentu Nepremičnine, najem opreme v segmentu Stroji in upravljanje koncesij za vzdrževanje infrastrukture. Ciljne stranke podjetja so javni in zasebni sektorji za njegove inženirske storitve in storitve infrastrukture, pri čemer specializirane naloge, kot so industrijsko sestavljanje in gradnja, opravljajo hčerinska podjetja. Poslovni model temelji na zagotavljanju celovitih rešitev skozi več sektorjev brez neposrednih potrošniških izdelkov. Glavni kupci podjetja so javni organi, ki upravljajo koncesije za infrastrukturo, in zasebni razvijalci, ki kupujejo stanovanjske nepremičnine. Najem strojev služi gradbenim podjetjem, ki potrebujejo težko opremo, medtem ko koncesijske pogodbe vključujejo dolgoročne partnerstva za cestne in hidravlične projekte. Hčerinska podjetja podjetja Besalco SA, vključno s Kipreos Ingenieros SA, prispevajo k specializiranim inženirskim in gradbenim storitvam v širšem korporativnem okviru. Besalco je eno najbolj priljubljenih podjetij na Eulopoolu.

Pogosto zastavljena vprašanja o delnici Besalco

Poslovni ugled podjetja Besalco znaša 6,67 Mrd. CLP v letu 2025.

Poslovni ugled od Besalco se je spremenil z 7,96 Mrd. CLP na 6,67 Mrd. CLP, kar predstavlja spremembo za −16,21 %. Vrednost je nižje kot v prejšnjem letu.

Na Eulopoolu najdete celovit zgodovinski razvoj Poslovni ugled Besalco od leta 2006 – z letnimi vrednostmi, grafi in podrobno analizo.

Poslovni ugled je premija, ki se plača nad pošteno tržno vrednostjo pri prevzemu. Predstavlja neopredmeteno vrednost, kot so prepoznavnost blagovne znamke, odnosov s strankami in intelektualno lastnino.

Poslovni ugleds CLP je ključni dejavnik za vlagatelje. Spremembe te metrike lahko signalizirajo izboljšanje ali poslabšanje temeljnih podatkov, kar neposredno vpliva na ceno delnice. Na Euloolu lahko spremljate Poslovni ugleds Besalco v realnem času in zgodovinsko.

Do teh podatkov prek Eulerpool API

100.000 zahtevkov/mes. brezplačno · brez kartice

Bilanca stanja — Besalco

Vse ključne metrike — Besalco