SinterCast

SinterCast EPS

Zisk na akciu (EPS) spoločnosti SinterCast (SINT.ST) k 4. 11. 2026 je 3,49 SEK. V predchádzajúcom roku Zisk na akciu (EPS) bolo 4,85 SEK — zmena o -28,04 % (nižšie).

EPS

3,49SEK

YoY

-28,04%

Naposledy aktualizované:

Zisk na akciu (EPS) spoločnosti SinterCast je 2025 3,49 SEK. Zisk na akciu (EPS) spoločnosti SinterCast bolo 2024 4,85 SEK. Klesá teda o -28,04% nižšie oproti predchádzajúcemu roku.

História SinterCast EPS

  • 3 roky

  • 10 rokov

  • 25 rokov

  • Max

EPS
Dátum
EPS
1. 1. 2021
4,64 SEK
1. 1. 2022
4,67 SEK
1. 1. 2023
5,94 SEK
1. 1. 2024
4,85 SEK
1. 1. 2025
3,49 SEK
1. 1. 2026 (e)
4,58 SEK
1. 1. 2027 (e)
6,17 SEK
1. 1. 2028 (e)
7,86 SEK
História SinterCast EPS
ROKEPSYoY
est7,86SEK+27,39%
est6,17SEK+34,78%
est4,58SEK+31,11%
3,49SEK-28,04%
4,85SEK-18,31%
5,94SEK+27,28%
4,67SEK+0,61%
4,64SEK+48,20%
3,13SEK-53,94%
6,80SEK+47,40%
4,61SEK+75,81%
2,62SEK-30,60%
3,78SEK+6,35%
3,55SEK+104,88%
1,73SEK+49,41%
1,16SEK-318,92%
-0,53SEK-125,52%
2,08SEK-18,39%
2,55SEK-635,45%
-0,48SEK-125,57%
1,86SEK-391,11%
-0,64SEK—

Tieto dáta cez Eulerpool API

100 000 požiadaviek/mes. zadarmo · bez karty

SinterCast Analýza akcií

Čo robí SinterCast? Spoločnosť SinterCast AB generuje príjmy prostredníctvom hardvérovej platformy System 3000, softvéru na riadenie procesov, spotrebného materiálu pre odber vzoriek a služieb technickej podpory. Cieľovou skupinou spoločnosti sú liarne a výrobcovia kompaktového grafitového železa (CGI) po celom svete, ktorým ponúka riešenia prispôsobené ich výrobným procesom. Produkty spoločnosti zahŕňajú hardvérové platformy pre rôzne usporiadanie liarní, softvér využívajúci metalurgickú expertízu, zariadenia na tepelnú analýzu a inžinierske poradenstvo. Spoločnosť SinterCast AB obsluhuje klientov požadujúcich optimalizáciu procesov vo výrobe CGI prostredníctvom špecializovaných služieb technickej podpory a vývoja produktov. Obchodný model firmy sa zakladá na predbe konfigurácií hardvérovej platformy System 3000, licenciách na softvér na riadenie procesov, spotrebnom materiáli pre odber vzoriek, ako sú zariadenia na tepelnú analýzu, a zmluvách o technickej podpore. Liarne a výrobcovia CGI tieto ponuky nakupujú s cieľom zvýšiť efektivitu výroby a zlepšiť kontrolu kvality. Materské subjekty spoločnosti SinterCast AB, konkrétne SinterCast Inc, SinterCast Personnel AB a SinterCast SA de CV, pravdepodobne podporujú jej globálne operácie a dodávky služieb. Príjmové toky spoločnosti SinterCast AB pochádzajú z priameho predaja jej kľúčových produktov a služieb zákazníkom v oblasti výroby zameraných na CGI. Technická expertíza spoločnosti v oblasti metalurgických procesov a riešení na riadenie procesov poháňa dopyt po systéme System 3000, softvéri, spotrebnom materiáli a podporných službách. Jej globálna základňa klientov zahŕňa liarne vyžadujúce pokročilé technológie na výrobu CGI a neustálu technickú pomoc pri inštaláciách a kalibráciách. SinterCast je jednou z najobľúbenejších spoločností na Eulerpool.

Často kladené otázky o akcii SinterCast

Zisk na akciu (EPS) spoločnosti SinterCast je 3,49 SEK v roku 2025.

Zisk na akciu (EPS) spoločnosti SinterCast sa zmenil z 4,85 SEK na 3,49 SEK, čo predstavuje zmenu -28,04 %. Hodnota je nižšie ako v predchádzajúcom roku.

Na Eulerpool nájdete kompletnú historickú evolúciu SinterCast Zisk na akciu (EPS) od roku 2006 – s ročnými hodnotami, grafmi a detailnou analýzou.

Zisk na akciu meria podiel na zisku spoločnosti, ktorý připadá na každú vydanú akciu. Je to kľúčová metrika na posúdenie ziskovosti spoločnosti na základe akcie.

EPS = Čistý zisk / Vydané akcie

Tieto dáta cez Eulerpool API

100 000 požiadaviek/mes. zadarmo · bez karty

Výkaz ziskov a strát — SinterCast

Všetky kľúčové ukazovatele — SinterCast