Ruchi Infrastructure

Ruchi Infrastructure EBITDA

EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou) spoločnosti Ruchi Infrastructure (RUCHINFRA.NS) k 5. 11. 2026 je 54,80 Milión INR. V predchádzajúcom roku EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou) bolo 240,37 Milión INR — zmena o -77,20 % (nižšie).

EBITDA

54,80 MiliónINR

YoY

-77,20%

Naposledy aktualizované:

EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou) spoločnosti Ruchi Infrastructure je 2026 54,80 Milión INR. EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou) spoločnosti Ruchi Infrastructure bolo 2025 240,37 Milión INR. Klesá teda o -77,20% nižšie oproti predchádzajúcemu roku.

História Ruchi Infrastructure EBITDA

  • 3 roky

  • 10 rokov

  • 25 rokov

  • Max

EBITDA
Dátum
EBITDA
1. 1. 2019
162,10 Milión INR
1. 1. 2020
224,15 Milión INR
1. 1. 2021
245,93 Milión INR
1. 1. 2022
728,53 Milión INR
1. 1. 2023
251,45 Milión INR
1. 1. 2024
488,98 Milión INR
1. 1. 2025
240,37 Milión INR
1. 1. 2026
54,80 Milión INR
História Ruchi Infrastructure EBITDA
ROKEBITDAYoY
54,80 MiliónINR-77,20%
240,37 MiliónINR-50,84%
488,98 MiliónINR+94,46%
251,45 MiliónINR-65,48%
728,53 MiliónINR+196,23%
245,93 MiliónINR+9,72%
224,15 MiliónINR+38,28%
162,10 MiliónINR-9,46%
179,03 MiliónINR-60,28%
450,76 MiliónINR-25,34%
603,72 MiliónINR+1 056,37%
52,21 MiliónINR-80,13%
262,76 MiliónINR—

Tieto dáta cez Eulerpool API

100 000 požiadaviek/mes. zadarmo · bez karty

Ruchi Infrastructure Analýza akcií

Čo robí Ruchi Infrastructure? Spoločnosť Ruchi Infrastructure Ltd. dosahuje tržby prostredníctvom troch obchodných segmentov. Segment komodít sa zaoberá obchodom s rôznymi komoditami a produktmi, zatiaľ čo segment infraštruktúry spravuje skladovanie a uskladnenie pre tekuté komodity, ako sú jedlé oleje a ropa, ako aj poľnohospodárske tovary vrátane pšenice a sójových bôbov. Táto spoločnosť v rámci tohto segmentu prevádzkuje aj výrobu energie z vetra. Segment Ostatné sa zameriava na výrobu mydla, pričom zariadenia podporujú priemyselné odvetvia, ako je cementársky priemysel a výroba bielych spotrebičov. Dcérske spoločnosti, ako sú Peninsular Tankers Pvt Ltd a Mangalore Liquid Imped Pvt Ltd, zabezpečujú skladovanie a prepravu tekutín, zatiaľ čo Ruchi Renewable Energy Pvt Ltd podporuje operácie vo výrobe energie z vetra. Zákazníkmi pre skladovanie tekutín sú priemyselné odvetvia zaoberajúce sa jedlými olejmi, ropou a chemikáliami, zatiaľ čo skladovanie poľnohospodárskych produktov obsluhuje farmárov a obchodníkov s pšenicou, kukuricou, sójou a bavlnou. Segment výroby mydla dodáva produkty do lepiarenského a náterového priemyslu. Výroba energie z vetra cez spoločnosť Ruchi Renewable Energy Pvt Ltd pravdepodobne obsluhuje kupujúcich energie v regióne. Infraštruktúrne aktíva spoločnosti zahŕňajú potrubia na prepravu tekutín a sklady pre rôzne produkty. Jej dcérske spoločnosti umožňujú špecializované služby, ako je doprava cez Peninsular Tankers a skladovanie tekutín cez Mangalore Liquid Imped. Spoločnosť Ruchi Renewable Energy Pvt Ltd prispieva k ponuke obnoviteľnej energie v rámci segmentu infraštruktúry. Príjmy firmy pochádzajú zo skladných poplatkov, marží z obchodu s komoditami a predaja produktov z výroby mydla. Ruchi Infrastructure je jednou z najobľúbenejších spoločností na Eulerpool.

Často kladené otázky o akcii Ruchi Infrastructure

EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou) spoločnosti Ruchi Infrastructure je 54,80 Milión INR v roku 2026.

EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou) spoločnosti Ruchi Infrastructure sa zmenil z 240,37 Milión INR na 54,80 Milión INR, čo predstavuje zmenu -77,20 %. Hodnota je nižšie ako v predchádzajúcom roku.

Na Eulerpool nájdete kompletnú historickú evolúciu Ruchi Infrastructure EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou) od roku 2006 – s ročnými hodnotami, grafmi a detailnou analýzou.

EBITDA meria operačnú výkonnosť pred vplyvom finančnej štruktúry, daňového prostredia a nezahrnuje peňažne nehotovinné odpisy.

EBITDA = EBIT + Odpisy a amortizácia

EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou)s INR je kľúčovým faktorom pre investorov. Zmeny v tejto metrike môžu signalizovať zlepšovanie alebo zhoršovanie základných ukazovateľov, čo priamo vplýva na cenu akcie. Na Eulopoole môžete sledovať EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou)s Ruchi Infrastructure historicky a v reálnom čase.

Tieto dáta cez Eulerpool API

100 000 požiadaviek/mes. zadarmo · bez karty

Výkaz ziskov a strát — Ruchi Infrastructure

Všetky kľúčové ukazovatele — Ruchi Infrastructure