Kesar Terminals & Infrastructure

Kesar Terminals & Infrastructure EBITDA

EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou) spoločnosti Kesar Terminals & Infrastructure (533289.BO) k 4. 11. 2026 je 203,10 Milión INR. V predchádzajúcom roku EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou) bolo 96,22 Milión INR — zmena o 111,08 % (vyššie).

EBITDA

203,10 MiliónINR

YoY

111,08%

Naposledy aktualizované:

EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou) spoločnosti Kesar Terminals & Infrastructure je 2025 203,10 Milión INR. EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou) spoločnosti Kesar Terminals & Infrastructure bolo 2024 96,22 Milión INR. Klesá teda o 111,08% vyššie oproti predchádzajúcemu roku.

História Kesar Terminals & Infrastructure EBITDA

  • 3 roky

  • 10 rokov

  • 25 rokov

  • Max

EBITDA
Dátum
EBITDA
1. 1. 2017
165,98 Milión INR
1. 1. 2018
157,30 Milión INR
1. 1. 2019
184,04 Milión INR
1. 1. 2020
163,92 Milión INR
1. 1. 2021
124,88 Milión INR
1. 1. 2022
154,51 Milión INR
1. 1. 2023
96,22 Milión INR
1. 1. 2025
203,10 Milión INR
História Kesar Terminals & Infrastructure EBITDA
ROKEBITDAYoY
203,10 MiliónINR+111,08%
96,22 MiliónINR-37,73%
154,51 MiliónINR+23,73%
124,88 MiliónINR-23,81%
163,92 MiliónINR-10,94%
184,04 MiliónINR+17,00%
157,30 MiliónINR-5,23%
165,98 MiliónINR+0,01%
165,97 MiliónINR-37,81%
266,89 MiliónINR+1,60%
262,68 MiliónINR—

Tieto dáta cez Eulerpool API

100 000 požiadaviek/mes. zadarmo · bez karty

Kesar Terminals & Infrastructure Analýza akcií

Čo robí Kesar Terminals & Infrastructure? Spoločnosť Kesar Terminals & Infrastructure Ltd poskytuje služby skladovania a prekladu tekutých hromadných komodít vrátane ropných produktov, ricínového oleja, chemikálií, ropy, petrochemických výrobkov a rastlinných olejov. Spoločnosť pôsobí prostredníctvom segmentu Liquid Storage Business, ktorý spravuje dva terminály s približne 64 nádržami na uskladnenie rôznych rozpúšťadiel, priemyselných chemikálií, špeciálnych chemikálií, kyseliny octovej, kryštálového fenolu a ricínového oleja. Terminál č. 1 v Kandle disponuje nádržami umiestnenými pred mólami spojenými s mólami OJ-2, OJ-3, OJ-4 a OJ-5 správcu prístavu Kandla Port Trust, čo umožňuje vysoké čerpacie rýchlosti a efektívne nakladanie a vykládanie tekutých hromadných nákladov. Dcérska spoločnosť Kesar Multimodal Logistics Limited ponúka sklady na obilniny a chladniarenské kapacity pre ovocie a zeleninu. Spoločnosť Kesar Terminals & Infrastructure Ltd generuje príjmy primárne z poskytovaných služieb skladovania a prekladu tekutých hromadných komodít pre dovozcov a vývozcov. Medzi zákazníkov spoločnosti patria podniky zapojené do obchodu s ropnými produktmi, chemikáliami, ropou, petrochemickými výrobkami a rastlinnými olejmi. Infraštruktúra firmy, vrátane dvoch terminálov s 64 nádržami a strategického napojenia na prístav, podporuje tieto operácie pomocou kapacitného skladovania a efektívneho zaobchádzania s tovarom. Dcérska spoločnosť Kesar Multimodal Logistics Limited dopĺňa základné podnikanie ďalšími logistickými službami, ako sú skladovanie obilnín a chladniarenské služby. Príjmové zdroje spoločnosti pochádzajú zo segmentu Liquid Storage Business, ktorý obsluhuje dovozcov a vývozcov tekutých hromadných komodít. Jej dva terminály s nádržami obsahujúcimi rozpúšťadlá, priemyselné chemikálie, špeciálne chemikálie, kyselinu octovú, kryštálový fenol a ricínový olej slúžia širokému spektru klientov v odvetviach ropy, chémie a poľnohospodárstva. Strategická poloha Terminálu č. 1 v Kandle, napojeného na moly správcu prístavu Kandla Port Trust, zvyšuje jej schopnosť obsluhovať klientov požadujúcich rýchly preklad tekutých hromadných nákladov. Dcérska spoločnosť Kesar Multimodal Logistics Limited ďalej diverzifikuje ponuku spoločnosti spracovaním skladovania obilnín a chladniarenských služieb pre ovocie a zeleninu. Kesar Terminals & Infrastructure je jednou z najobľúbenejších spoločností na Eulerpool.

Často kladené otázky o akcii Kesar Terminals & Infrastructure

EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou) spoločnosti Kesar Terminals & Infrastructure je 203,10 Milión INR v roku 2025.

EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou) spoločnosti Kesar Terminals & Infrastructure sa zmenil z 96,22 Milión INR na 203,10 Milión INR, čo predstavuje zmenu 111,08 %. Hodnota je vyššie ako v predchádzajúcom roku.

Na Eulerpool nájdete kompletnú historickú evolúciu Kesar Terminals & Infrastructure EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou) od roku 2006 – s ročnými hodnotami, grafmi a detailnou analýzou.

EBITDA meria operačnú výkonnosť pred vplyvom finančnej štruktúry, daňového prostredia a nezahrnuje peňažne nehotovinné odpisy.

EBITDA = EBIT + Odpisy a amortizácia

EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou)s INR je kľúčovým faktorom pre investorov. Zmeny v tejto metrike môžu signalizovať zlepšovanie alebo zhoršovanie základných ukazovateľov, čo priamo vplýva na cenu akcie. Na Eulopoole môžete sledovať EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou)s Kesar Terminals & Infrastructure historicky a v reálnom čase.

Tieto dáta cez Eulerpool API

100 000 požiadaviek/mes. zadarmo · bez karty

Výkaz ziskov a strát — Kesar Terminals & Infrastructure

Všetky kľúčové ukazovatele — Kesar Terminals & Infrastructure